Dane przewozowe znów lepsze

Dane przewozowe znów lepsze SkyEurope podał swoje dane przewozowe za miesiąc luty 2007. W zakończonym miesiącu linia przewiozła 202 851 pasażerów. To lepszy wynik o 39,5 proc. w porównaniu do lutego 2006. Load factor podniósł się o 11,1 proc. osiągając poziom 86,2 proc. W lutym linie świętowały piątą rocznicę inauguracyjnego lotu na trasie Bratysława - Koszyce. Miesiąc temu linie wprowadziły też...
06/03/2007 11:02   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
paolo-79 2007-04-01 21:31   
paolo-79 - Profil paolo-79
gabi wiec potrzebuje jakies kontakt do Ciebie:)
gosc_gabi. 2007-04-01 21:15   
gosc_gabi. - Profil gosc_gabi.
Mam pytanie do Paolo-79..odnosnie miejscowosci Rimini..prosze o kontakt ..wiem ,ze nie jest to forum odpowiednie ale nie mam znikad mozliwosci skontaktowania sie jak cos sprawdzic w Rimini..bede wdzieczna za odpowiedz..
szumny 2007-03-13 08:47   
szumny - Profil szumny
Nie sądzę żeby wyniku wizza znali tylko udziałowcy. Zarówno lotniska jak inni dostawcy usøug/towarów dla Wizza a zwøaszcza leasingodawcy powinni znac jego wyniki. Mysle ze nie jest to az taka wielka tajemnica chociaz wyniki zawsze daja sie w pewien sposob kreowac.
airliner 2007-03-11 15:18   
airliner - Profil airliner
my: jesli nawet Wizz podpisal umowe na zasadzie S.L.B. to i tak caly czas ponosi spore koszty (jak zreszta kazda linia) a jest w dalszym ciagu bardzo mloda firma caly czas na "rozruchu" i trudno w tej sytuacji wyjsc +
my 2007-03-11 12:59   
my - Profil my
Airliner widac, ze nie znasz szczegolow i warunkow umow sell & lease back....wiekszosc przewoznikow z nich korzysta, gdyz sa one duzo bardziej korzystne niz zakup samolotow finansowany w jakikolwiek inny sposob.


By the way - szykuj nagrode nobla dla CEO Wizz Air...
paolo-79 2007-03-10 18:08   
paolo-79 - Profil paolo-79
ale nie trzeba byc expertem aby dostregac ze polityka dzialania WIZZ daje im wieksz szanse na przetrwanie na rynku...maja troche profil jak ryan i wedlug mnie za pare lat tylko te 2 linie beda dzielic na ynku LCC w PL
bartek 2007-03-10 00:05   
bartek - Profil bartek
O sytuacji finansowej W!ZZ, wysokosci rat leasingowych jakie splaca za A320 itd mozemy sobie jedynie gdybac i tak sie nie dowie nikt z nas jak W!ZZ stoi z finansami. Jesli chodzi o NE to na gieldzie akcje tanieja i duzo ludzi sprzedaje mimo wczesniejszych lekkich wzrostow kursow akcji ktorych wartosc spada do wartosci ok 10zl z pazdziernika 2006.
airliner 2007-03-09 21:37   
airliner - Profil airliner
katowiczan:To nie jest tak ze nie lubie Wizza. Linia ma ta na tyle komfortowa sytuacje iz swoje dane przedstawia tylko swoim udzialowcom. Wizz rozpoczol operacje w 2004 i aktualnie ma 9 maszyn za ktore placi ogromne raty leasingowe. Jesli taka niezwykle kosztowna inwestycja w linie lotnicza w przeciagu 3 lat osiagnie pelna rentownosc to József Váradi powinien otrzymac nagrode Nobla...
katowiczan 2007-03-09 21:20   
katowiczan - Profil katowiczan
Airliner - skąd masz takie wiadomości? Jesteś udziałowcem WizzAir? Z tego co wiem nie lubisz tego przewoźnika (wnioskuję to tylko z twoich wypowiedzi i jest to moja subiektywna opinia)
airliner 2007-03-09 20:14   
airliner - Profil airliner
i tez "leci" na stracie...
my 2007-03-09 19:53   
my - Profil my
Acha.....Wizz nie jest spolka gieldowa i jego wyniki znaja tylko udzialowcy....
my 2007-03-09 19:52   
my - Profil my
Wedlug mnie wynik Wizz'a za ten rok finansowy bedzie bardziej niz pozytywny :)

Przykro mi Tos, ale jak dla mnie to jedyna przyszloscia dla Sky Europe jest przejecie przez jakas kompetentna linie i kompetentych zarzadzajacych.
airliner 2007-03-09 19:10   
airliner - Profil airliner
Wizz-a nie ma na gdzieldzie i nie musi tego robic...
tos 2007-03-09 19:07   
tos - Profil tos
Gratulacje dla Sky Europe! My, a jak wygladaja straty w WizzAir? :) W przeciwienstwie do NE, W6 jakos nigdy nie ujawnia swoich wynikow finansowych - domyslam sie, ze nie ma sie czym chwalic?
szumny 2007-03-08 09:08   
szumny - Profil szumny
Proponuję by na pokłąd Centralka wpuściła jeszcze akwizytorów Zeptera, Rainbowa, domokrążców z bibliami i wróżące Cyganki.
aynis 2007-03-08 09:05   
aynis - Profil aynis
Na lotach do Lille, Bolonii i Londynu będą przez 3 dni (7-9.03) latać konsultantki Avonu, udzielać porad, robić makijaż i rozdawać gadżety... :)
szumny 2007-03-08 08:01   
szumny - Profil szumny
Co tam promocje Skya! Centralka zrobiła superpromocję z okazji Dnia Kobiet. Możma dostać błyszczyk...
michalb 2007-03-08 07:40   
michalb - Profil michalb
gratulacje dla skeeurope i aby czescie byly promocje na trasie dublin-bratyslawa
gosc_silur 2007-03-07 13:24   
gosc_silur - Profil gosc_silur
Hej. hmm siedze tu od godziny i mnie trafia. :) wiem ze to nie odpowiednie miejsce ale musze znalesc pilnie tzn. skontaktowac sie z WAW - GRU:) Pracujemy w tej samej firmie - ale musze zapytac o Aer Arann, w jednym z postow wspomniales ze tam pracowales... prosze o kontakt zobacz link
dzieki i sorry ze uzywam forum do tego celuy ale w serwisie nie ma mozliwosci kotaktowania sie pomiedzy uzytkownikami.
Pozdrowienia
gosc_yach 2007-03-06 16:22   
gosc_yach - Profil gosc_yach
Sky poza promocjami jest ewidentnie najdroższy na rynku. Pamiętajcie, że w promocjach to kupują tacy ludzie jak my. Reszta idzie do biura podróży, a tam sprzedają im najtańszy bilet na dany dzień i tyle. Moim zdaniem Sky nie panuje nad kosztami, ale mądrze się bronią, uciekając przed konkurencją. Otwierają nowe bazy i trasy tam, gdzie konkurencja jest słaba. Do WAW nie wrócą, bo im tu nie szło. Nawet na połączeniu, gdzie konkurencji nie było (AMS - ciągle promocje, BGO szybko zamknięte). KRK za dużo nie dostanie, podmiankę za letnie kierunki zimą, bo już nie za bardzo jest gdzie latać.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy