Strajk odwołany

Strajk odwołany Flagowy przewoźnik brytyjski poinformował, że zapowiadany strajk personelu pokładowego w dniach 30 i 31 stycznia został odwołany. British Airways z zadowoleniem przyjęły decyzję oddziału personelu pokładowego związku zawodowego transportowców TWGU (Transport & General Workers Union) o odwołaniu strajków, które miały się odbyć jutro i w środę oraz dwukrotnie w przyszłym...
29/01/2007 21:08   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
yannkes 2007-02-09 12:21   
yannkes - Profil yannkes
a moze jakies info odnosnie nowego pomyslu BA, ktory chce 240gbp za druga sztuke bagazu...
rufus 2007-01-30 13:32   
rufus - Profil rufus
No prosze,kanapka za darmo i British Airways dostal nowego (nowa?) fana swojej firmy. Ja wybieram linie lotnicza wedlug innych kryteriow. Ale za kanapke???
katka 2007-01-30 11:00   
katka - Profil katka
ja osobiscie lubie to linie moze dlatego ze lecia nia tylko raz ,dostalem vouchery na posilek poniewaz personel pokladowy mial strajkowac po czym okazalo sie ze posilek byl serwowany
gosc_ThePo 2007-01-30 09:52   
gosc_ThePo - Profil gosc_ThePo
a szkoda- liczylem na to, ze moze spelni sie ten najciemniejszy scenariusz i BA upadnie... bo nie lubie (zbyt lekkie okreslenie) tych linii a w szczegolnosci ich aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaroganckiego personelu (nikt z Was nie mial takich przejsc jak ja z nimi 6 lat temu - cala rodzina i znajomi byli zbulwersowani) a przede wszystkim ich przereklamowania...- robia wokol siebie piekna otoczke, a w rzeczywistosci nie sa lepsi od ryana...

w tym miesiacu mieli mi przywiezc nowa walizke (po tym jak zniszczyli stara) w ciagu 3 dni... a trwalo to 3 tygodnie - po tym jak sie upomnialem... a trwalo by pewnie 2 tyle jakbym nie napisal maila... i mi wciskali kit, ze recepcjonista w moim budynku odmowil przyjecia przesylki - to byl kit roku, z ktorego wszyscy mieli niezly ubaw...
1234kuba 2007-01-29 22:00   
1234kuba - Profil 1234kuba
No i brawo dla LOTu. Miał darmową reklamę!!!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy