Pierwszeństwo odprawy i płatny bagaż

Pierwszeństwo odprawy i płatny bagaż Tanie linie lotnicze Wizz Air wprowadzają nowe usługi dla swoich pasażerów. Pierwszeństwo odprawy Śladem Ryanair and easyJet Wizz Air wprowadza usługę pierwszeństwa odprawy, która umożliwia pasażerom szybsze wejście na pokład samolotu i tym samym skorzystanie z większego wyboru miejsc. Obecnie ta opcja jest dostępna w cenie 5 euro na lotniskach w London-Luton, Gdańsku i...
15/01/2007 17:26   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
katka 2007-01-29 22:57   
katka - Profil katka
szanowny moderator musi byc jeszcze na wakacjach (loz z ryanair)bo nie ma czasu odpisac na pytanie,zreszta nie pierwszy raz
chris 2007-01-28 22:46   
chris - Profil chris
Mądrej głowie dość po słowie ... ( oczywiście jeśli ma się tę głowę, gęba się nie liczy - to nie to samo , daję ci 10 punktów za samokrytycyzm ! )
rufus 2007-01-28 16:53   
rufus - Profil rufus
I w ten oto prosty sposob zakonczylismy dyskusje na temat dyskryminacji dzieci i niepelnosprawnych na pokladach samolotow linii SAS. Kazik dostal tradycyjne ostrzezenie a chris grozi strzelic mi w gebe. I ani slowa odpowiedzi na zadane pytanie.W zwiazku z tym wyslalem emaila do linii SAS z tym samym zapytaniem.Nie trudno sie domyslec jaka dostalem odpowiedz.Jak dzieci, tak i inwalidzi w wozkach sa mile witani na pokladzie samolotow SAS w klasie C. Tam tez dostana za darme kanapke i puszke CocaColi kiedy dokonaja zakupu biletu na trasie Frankfurt-Sztokholm za 2000 PLN.Podejrzewam ze i lizak dla dzieci sie tez znajdzie.Wiec ten duecik chris/KaziaKazik moze spac spokojnie i bez zbytecznego podniecania sie nadal uczestniczyc w dalszych dyskusjach na tym forum.
chris 2007-01-27 23:17   
chris - Profil chris
gosc_Wiola : a kogo mianowicie z forumowiczów obraziłem hmm ?
katka 2007-01-27 22:52   
katka - Profil katka
Szanowny moderatorze,czy uwazasz ze rufus moze kazdego obrazac?
katka 2007-01-27 00:31   
katka - Profil katka
* Komentarz moderatora: Katka ostrzegam!
gosc_Wiola 2007-01-26 20:11   
gosc_Wiola - Profil gosc_Wiola
Tez jestem ciekawa,ktore to towarszystwa lotnicze nie zezwalaja niepelnosprawnym i dzieciom na podrozowanie w klasie C. Szkoda, ze Chris zamiast udzielic odpowiedzi na to pytanie obraza innych forumowiczow.
chris 2007-01-26 14:46   
chris - Profil chris
rufus : dziecko i tak nie zrozumiesz więc po co mam się męczyc kolejnymi wypowiedziami ? Żebys miał szczeniacki ubaw ? przecież o to ci właśnie chodzi. Typowa szczeniacka prowokacja bo inaczej sie tego nie da nazwać. Zaliczasz się do kategorii ludzi którzy nie mają co robić , nudzą sie i zapełniaja wszelkie fora tylko w celu pokazania jacy to są ważni i odważni. Ciekawe czy w rozmowie bezpośredniej tak łatwo obrażasz ludzi jak na tym forum ... ? Nie sądze bo dawno dostałbys w zęby.
rufus 2007-01-26 08:39   
rufus - Profil rufus
No to fajno chris.Dostales bilet za darmo,ale bez kanapki i CocaColi.Ale jak to jest z tymi niepelnosprawnymi i dziecmi? Pozwole sobie zacytowac twoje slowa "Odkąd to podróżni z małymi dziećmi i niepełnosprawni są pasażerami klasy C ?" Czy moglbys zaserwowac nam jakies (inteligentne oczywiscie) wyjasnienie? Poza tym nie musisz sie az tak zacietwierzac chlopcze. Spokojnie,spokojnie....pomysl o sercu i zdrowiu psychicznym:-)
chris 2007-01-25 21:42   
chris - Profil chris
gs : Logike widze macie panowie rozwinieta na maxa. Nie kupilem jest u was rownoznaczne z nie lecialem tak ?
Nie kupiłem , bo mi pracodawca kupił ot co.
gs 2007-01-25 17:34   
gs - Profil gs
Tak przypatrujac sie tej arcyciekawej dyskusji ;) nasunelo mi sie pytanie @Chris: leciales w koncu tym SASem za 2000 czy nie? Jezeli tak, to czemu piszesz ze 'na glowe nie upadles aby pieniadze w bloto wyrzucac' ? Jezeli nie, to skad te informacje o niepelnosprawnych i dzieciach?
Mysle, ze te niejasnosci wzbudzily emocje rufusa ;):))
chris 2007-01-25 15:36   
chris - Profil chris
rufus : Gdybyś był nie tylko piśmienny ale także czytelny to znalazłbyś tą informację w moich odpowiedziach.
Jeśli masz problem ze wzrokiem to dla ułatwienia dodam że nazwę linii lotniczych napisałem używając trzech drukowanych liter. PS Patrząc na wszystkie twoje listy widzę w nich bardzo dużo aegresji i zwykłego obrażania uczestników tego forum. Oni nic nie wiedzą ty wiesz wszystko i to najlepiej ! Styl prowadzenia większości twoich wypowiedzi polega na zwykłym pieniactwie a poziom merytoryczny i ich celowość jest żaden ! Ja ze swojej strony nie będe tolerował takiego zachowania.
rufus 2007-01-25 14:10   
rufus - Profil rufus
Chris:najprostszy sposob aby uniknac "pyskowke" na tym forum jest nastepujace:przestan pisac bzdury.Bo ciekawy jestem,ktore towarzystwo lotnicze pozwoliloby sobie na dyskryminacje dzieci i niepelnosprawnych. Niestety ty i przyslowiowym uporem barana nie odpowiadasz na moje pytanie.Moze i lepiej:-)
chris 2007-01-23 14:59   
chris - Profil chris
rufus : Nie dam sie wciagnac w pyskowke i odpowiadanie na pytania ktore sobie wymysliles w tej dyskusji.
Niestety nie jestem lekarzem i nie umiem ci juz bardziej pomoc.
rufus 2007-01-23 08:10   
rufus - Profil rufus
chris: kto w koncu lecial miedzy Frankfurtu do Sztokholmu:-)))? Nikt tam tobie nic nie wlozyl w twoje usta.Ale zaczynasz sie troche gubic w tych wypowiedziach.Poza tym nie odpowiadasz na pytanie Panie ekspert Chris: ktore towarzystwa lotnicze nie wpuszczaja dzieci i niepelnosprawnych do klasy C? A to ostatnie zdanie w twoim poscie.....poczatek paranoji?
W sprawie tego biletu za 2000 PLN.W zwiazku,ze nie podajesz szczegolow wokol tego bilety moge tylko napisac: nie ma sensu z toba dyskutowac.Bo o czym??? Dziekuje zas za to,ze mi dales kolejna szanse na zrozumienie twojej wypowiedzi. Niestety, nadal nie rozumie twoich slow:-))))))) Ten dialog bylby niewatpliwie prostszy gdybys odpowiadal na zadane pytania.
chris 2007-01-22 22:02   
chris - Profil chris
1234kuba : OK ! Gratuluje :)
chris 2007-01-22 21:59   
chris - Profil chris
rufus : Dlatego głupie bo ... są prostu głupie. Dlaczego tak jest sam sobie odpowiedz bo to twoje komentarze. Chyba jest z nimi tak jak z dobrym i tanim winem z tym że to wino jest tanie i dobre a twoje wypowiedzi , no coż ...
Bardzo nie lubie jak sie wkłada w moje usta nie moje slowa.
Nie opisuje sytuacji jak jakims glupim zwyczajem sugerujesz tylko podałem przykład i nie czułem się w obowiązku opisywania w szczególach mojej podróży bo nie temu moja wypowiedź służyła. Nie będe tekże zamieszczał skanu mojej karty pokładowej aby tylko coś komuś tam udowadniać.
Lot byl w jedna strone za ponad 2 tys PLN, choc to moze niedorzecznie brzmiec jestem w stanie zrozumiec ze niedowiarki nie wierza. Klasa byla economy a nie zadna inna. Biletu tego nie kupowalem sam dla siebie bo jeszcze na glowe nie upadlem aby pieniadze w bloto wyrzucac. Ponadto bzdury sam piszesz bo jak podejrzewam ( ciagle daje ci szanse ) nie rozumiesz mojej wypowiedzi.
Jak moze nie wiesz osoby niepelnosprawne , osoby podrozujace z malymi dziecmi powinni byc wpuszczani na poklad samolotu w pierwszej kolejnosci i to bez znaczenia w ktorej klasie podrozuja. Przyklad moj pokazuje że tak się nie stało , nikt nie zadbał nawet o pasażerów bc i wszyscy wsiadali w kolejności dowolnej. Matka z małym dzieckiem wsiadła do samolotu jako ostatnia gdyż jak zobaczyła że SAS nie zapewnił żadnego priotytertu nie chciała się cisnąć w tłumie z małym dzieckiem.
Przykład był linii SAS w porównaniu z tanią linią WiZZ w którą mam dokładnie przeciwne doświadczenia.
Nie mam więcej nic do dodania bo zaczynam się czuć jakbym 3 letniemu dziecku tłumaczył oczywiste sprawy.
Była tu tylko jedna osoba z takim stylem wypowiedzi ... może się znowu odrodziła pod nowym IP ? ... kto wie ... ;)
1234kuba 2007-01-22 16:52   
1234kuba - Profil 1234kuba
chris: No, przyznaję Ci rację :). Przepraszam. Hehe! Ale się cieszę! Zostałem dobrym forumowiczem! Jupi! :)) Wow! :)
andrzej500: Wydaje mi się, że dopadną tych pasażerów na lotnisku przed odlotem i wtedy będą musieli dopłacić.
andrzej500 2007-01-22 15:03   
andrzej500 - Profil andrzej500
off topic widzieliście ten komunikat na ryanair o dodatkowym podatku dla osób wylatujących z UK zobacz link
jak zwykle w Ryanair prawo działa wstecz??? bo dotyczy rezerwacji dokonanych od 7 grudnia 2006 a co w przypadku rezerwacji w Biurach podróży? przecież klient nie przyjdzie do Biura żeby coś tam dopłacić, on kupił bilet, ma potwierdzenie i mało go interesuje opłata wprowadzona przez brytyjskiego ministra, a opłata w wysokości 10Ł przewyższa przeważnie prowizję Biur za wystawienie biletu!!!
rufus 2007-01-22 14:40   
rufus - Profil rufus
Chris:dlaczego "glupie komentarze"? Opisujesz sytuacje bez podania konkretow,czy to byla podroz w jedna strone czy w dwie,wsciekasz sie,ze nie dostales kanapki i CocaColi,no i serce ciebie rozbolalo bo dzieciatka nie weszly do samolotu w pierwszej kolejnosci.Wedlug ciebie podrozni z malymi dziecmi i niepelnosprawni nie sa pasazerami klasy C.Skad wytrzasnales ta bzddure?Sam lecialem nie raz klasa C i byly tam dzieci, i byli tam niepelnosprawni.Ale jak sie lata cale zycie Wizzairem albo Sky to nie ma sie tego samego doswiadczenia,kiedy lata sie tradycyjnymi liniami.I glowe dam ze za cene 2000 PLN nie siedziales w klasie economy ale w economy flex. Ale w zwiazku z tym,ze ty podejrzewam wogole nie leciales na tej trasie, to pozowle sobie zauwazyc: keep dreaming girl:-) A na zakonczenie:to nie ja,ale ty powinien sie wysilic odrobine i opisac dokladnie cala sytuacje.Przypominasz Katke-Kazika co lecial EasyJet w sobite z Belfastu do Rzymu.Chociaz akurat w tym dniu nie ma takich polaczen.
PS.dlaczego dzieci i niepelnosprawni nie sa wpuszczaniu do klasy C? co za brednia! rany boskie,ci eksperci na tej stronie przescigaja sie w tych idiotyzmach.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy