Warszawa i cztery nowości

Warszawa i cztery nowości Grecja, Norwegia i Bułgaria w ofercie Wizz Air. Tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosił dzisiaj otwarcie latem 2007 roku nowych kierunków z Warszawy. Warszawa - Durham Tees Valley (3 loty/tydzień) od 28 lipca 2007 Warszawa - Oslo (3 loty/tydzień) od 28 lipca 2007 Warszawa - Korfu (1 lot/tydzień) od 29 maja 2007 Warszawa Bourgas (1 lot/tydzień) od 2 czerwca...
23/10/2006 11:09   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aguirre 2006-10-25 22:10   
aguirre - Profil aguirre
my: gdzie widzisz miejsca na coś nowego ? Ja widziałem lukę przy WAW-NYO-WAW Sztokholm, ale teraz chyba wszedł Poznań. W KTW jest luka ale w sobotę, między quasi-czarterami. Tak je nazywam, bo wydaje mi się, ze kupują w nich nilety biura podróży.
gosc_buaha 2006-10-25 15:06   
gosc_buaha - Profil gosc_buaha
my: 40% nad total to znaczy 40% czystego zysku na danym kierunku czy tak ? To skoro osiąga się to przy cenach zaczynających się od 399 + opłaty, to oznacza, że te zaczynajkące sięod 0+ opłaty etc. są poniżej kosztów ? Czy info o Centalu to domysł, czy przeciek ?
kubik 2006-10-25 11:17   
kubik - Profil kubik
spokojnie, jeszcze nie było oficjalnego komunikatu W!ZZ'a, więc może informatycy wklepują nowe połączenia ;)
piotrek 2006-10-25 10:55   
piotrek - Profil piotrek
W rezerwacji jest juz POZNAN-SZTOKHOLM. niestety tylko Sztokholm:(
yannkes 2006-10-25 10:13   
yannkes - Profil yannkes
nie dosc ze strona nowa, jak dla mnie mniej czytelna to w dodatku Wizz zaczyna kombinowac z bagazem w stylu Rajana... NIby pierwszy bezplatny ale kolejne sztuki platne a co zabawne nikt nie wie ile bedzie kosztowala dodatkowa sztuka (nawet call center nie wie)
my 2006-10-25 09:43   
my - Profil my
aquirre:

1. Ncalkowite koszty. Taka zyskownosc beda mialy wszystkie te polaczenia, zarowno BUD, jak i z pozostalych destynacji. Dotyczy to Wizz'a.
Centralwings raczej nie biore pod uwage, gdyz oni raczej nie dotrwaja do lata.


2. Do SPU lata z BUD bo pewnie nie mieli juz mocy przewozocych w PL, ktorymi mogliby wykonac SPU, nie rezygnujac z tego co chcieli otworzyc jako calosezonowe polaczenia.

3. Raczej nie wydaje mi sie, zeby to byl koniec. Z analizujac rozklady mozna zobaczyc, ze jest jeszcze miejsce do wypelnienia.
gosc_mk@wo 2006-10-25 09:18   
gosc_mk@wo - Profil gosc_mk@wo
raczej podobna do skyeurope - patrz system rezerwacji (ten sam układ etc.)
piotrek 2006-10-25 07:50   
piotrek - Profil piotrek
Stara strona WIZZ byla lepsza na tej na mapce prawie nic niewidac wszystko sie marze.
tos 2006-10-25 02:57   
tos - Profil tos
Pawel: pewnie predzej czy pozniej Ryan wykupi Wizz. Podobna stylistyka, podobnie zadufane wypowiedzi szefow firmy, podobnie nedzny poziom obslugi na i poza pokladem.
pawel 2006-10-25 00:17   
pawel - Profil pawel
ciekawostka: wizz zmienił wygląd swojej strony WWW. Wygląda teraz jakby trochę się upodobniła do strony ryanair.
kubik 2006-10-24 22:50   
kubik - Profil kubik
może W!ZZ nas jeszcze czymś zaskoczy w KTW, w końcu nawet się jeszcze sezon zimowy nie zaczął, a już o letnim mowa ;)
kamil-lotn 2006-10-24 22:37   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Dla KTW to narazie chyba koniec!I tak juz dużo połączeń doszło , a nawet 4 samolot dla KTW i co wy jeszcze chcecie?Może zaraz Dubrovnik albo Nicea, a najlepiej lecieć do Dubaju z KTW?
aguirre 2006-10-24 19:18   
aguirre - Profil aguirre
my: co to znaczy 40% nad total. To dotyczy Wizza czy Centrala ? I jakie loty sprzedają się nieźle ? Z BUD, KTW czy WAW ? Czemu do Splitu lata z BUD a z Polski nie ? I czy to koniec nowości Wizza dla KTW i WAW na lato czy nie ? Pzdr
my 2006-10-24 17:42   
my - Profil my
yach: nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz. Na takich lotach zarabia sie 40% nad total. Z dosc pewnego zrodla wiem, ze na te loty juz w tym momencie bilety sprzedaja sie calkiem niezle.
gosc_yach 2006-10-24 16:23   
gosc_yach - Profil gosc_yach
A czy BUD-HER był sprzedawany detalicznie przez net czy dla biur podróży. Central też ma sieć niczym Ryanir, ale bilety w 90% wykupują tam biura podróży. I nie rozumiem po co samemu szukać noclegu na tydzień i samemu kupować bilet, skoro biuro podróży gwarantuje to taniej. Ja np. zamiast tłuc się samochodem nad zimny Bałtyk poleciałbym sobie do Grecji czy Bułgarii na weekend np. 15 sierpnia, ale jak widać nie mogę. W Polsce ludzie tego nie kupią, niestety. Węgrzy mają bliżej nad Adriatyk i latają tam, a Polacy kilkaset kilosów dalej i walą tam 25 godzin lub dłużej samochodem. Lubię Wizza, ale tego typu działania nie przyniosą im raczej rezultatu.
my 2006-10-24 15:46   
my - Profil my
angelus:

pytanie nr1 - polecam definicje REVENUE MANAGEMENT. Jezeli wiesz, ze w zeszlym roku na podobnej trasie (np BUD-HER) uzyskales srednia cene 200 EUR to czemu na tej masz sprzedawac taniej? Lato to czas zarabiania pieniedzy dla linii lotniczych a letnie destynacje sa wlasnie po to.

Pyt 2 - Dlatego sa wlasnie takie, a nie te gdzie ludzie jezdza samochodami, zeby nie musiec konkurowac z samochodem.

Pyt 3 - Czestotliwosc jest odpowiednia, zeby przylatujacym pasazerom zapewnic mozliwosc znalezienia noclegu. Ludzie podrozujacy po kurortach wiedza, ze ciezko znalezc hotel w innych rotacjach niz zazwyczaj So-So.
gosc_angel 2006-10-24 12:45   
gosc_angel - Profil gosc_angel
my: to dlaczego ceny na te N"nie" quasi-czartery są kilkusetkrotnie wyższe niż na połączenia regularne (np. Eindhoven o 19 zł, Heraklion od 350 zł)? I kierunki są czarterowe, zamiast takich wakacyjnych, których brakuje, a ludzie jadą tam tylko samodzielnie (Chorwacja). I częstotliwość czarterowa (raz w tygodniu, w weekend).
wojtek 2006-10-24 10:53   
wojtek - Profil wojtek
Pochwale wam sie, ze kupilem sobie bilet na rejs inauguracyjny z Warszawy do Durham. Cieszy mnie ten kierunek.
gosc_on 2006-10-24 10:00   
gosc_on - Profil gosc_on
POZ - tak RZE - nie.
piotrek 2006-10-24 09:50   
piotrek - Profil piotrek
Z KTW tez w ostatnim sezonie byly ATENY i BARCELONA i byl dozy sukces dlatego dodali BOURGAS i HERAKLION. a bardzo dobrze ze wkoncu do WAW wrzucili letnie kierunki. Jestem ciekaw czy tak jak niektórzy podawali w srode WIZZ oglosi jakies trasy z POZ i RZE??
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy