MD-82 w Wizz Air

MD-82 w Wizz Air - Wizz Air lata na MD-82 [samoloty typu McDonnell Douglas MD-82 - przyp. red.]! Lecąc Wizz Airem do Dortmundu wsiadałem przez schodki otwierane w tyle kadłuba. Czy wiadomo coś o korzystaniu przez Wizz Air z samolotów innych linii? - alarmowali forumowicze Pasazer.com McDonnell Douglas MD-82 - Kilka dni temu piorun uderzył w jeden z naszych samolotów. Maszyna...
13/10/2006 11:45   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wojtek 2006-10-29 16:41   
wojtek - Profil wojtek
nie. w 1997 roku Boeing kupil McDonnel Douglas i zaraz potem zakończył produkcje samolotów z rodziny DC i MD, ktore były konkurencją dla Boeingow 737. Produkowany przez Boeing, B717 był wersja rozwojowa któregoś MD, ale jak wiadomo program ten był kompletną klapą. W sumie to szkoda, że Boeing nie kontynuował budowy samolotów z rodziny MD-80.
gosc_Piotr 2006-10-29 13:33   
gosc_Piotr - Profil gosc_Piotr
a ja mam pytanie: czy samoloty MD i DC, produkuje Boeing ???
kubik 2006-10-16 23:43   
kubik - Profil kubik
na airliners.net można wytropić ten wypożyczony samolot - 9A-CBF
gosc_seba 2006-10-16 13:42   
gosc_seba - Profil gosc_seba
no ładnie worek $ i samolot jest tylko aby klienci byli zadowoleni w sumie ich PR zyskał bo pasażerowie powiedzą rodzina a oni innym... a tak jak by odwołali to by kichę mieli :) a swoja droga to a320 "ma większe" pragnienie od MD-82 bo słyszałem że MD-82 to abstynent na krótkie trasy???
kamil-lotn 2006-10-13 14:25   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Potrafią wytrwać w trudnych sytuacjach, a nie ciąć połączenia jak inni przewoźnicy.
kubik 2006-10-13 14:04   
kubik - Profil kubik
widać zmieniają się na '+', przecież mogli pozamieniać wszystkim te połączenia na Kolonię lub Frankfurt, ale przynajmniej załatwili samolot :)
gosc_lucky 2006-10-13 13:01   
gosc_lucky - Profil gosc_lucky
Ja lecialem w srode z Warszawy do Dortmundu wlasnie tym zastepczym samolotem MD 82. Linia nazywa sie Air Adriatic ( to chorwacka linia czarterowa). Obsluga bardzo mila, ale samolot juz troche wyeksploatowany
gosc_mala 2006-10-13 12:02   
gosc_mala - Profil gosc_mala
O ile wiem to nie ma linii lotniczych Air Adria! Pani Kazmer miała prawdopodobnie na myśli Adria Airways, narodowe linie lotnicze Słowenii. Swoją drogą są to dobre linie (wiem, bo wiele razy leciałam z nimi). Na zdjęciu widnieje natomiast nie samolot Adrii Airways, lecz poprzednika Adrii Airways, jeszcze za czasów jugosławii!! Bo te logo, które widnieje na zdjęciu, należało do Alpe Adria Aviopromet, jeśli się nie mylę... a tego przewoźnika to już daaaaaawno nie ma.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy