Ryanair zazdrosny o Strong Mana?

Ryanair zazdrosny o Strong Mana? 25 sierpnia w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy, będzie miała miejsce konkurencja ciągnięcia samolotu Centralwings. Jest to pierwsza konkurencja w ramach Mistrzostw Polski Strong Man 2006 W zawodach wezmą udział zawodnicy Strong Man, m.i. Mariusz Pudzianowski. Pierwsza w Polsce próba ciągnięcia samolotu miała miejsce również w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha...
24/08/2006 15:58   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Andrz 2006-08-31 00:58   
gosc_Andrz - Profil gosc_Andrz
Bardzo podobają mi się takie polemiki. Widać, że Ryanair-owcy mają marketingowców z jajem !! Tak trzymać !!! Niestety tego samego nie można powiedzieć o ich flocie. Miałem okazję lecieć i Ryanairem i Centralwingsem i ten pierwszy przypomina raczej bydłowóz niż "nowy" samolot 737-800 :-) a to za sprawą tandetnie obitych skajem siedzeń wyglądających jak w starych autobusach MZK. W dodatku pomalowane na żółto i granatowo aż biją po oczach. Do tego dodajmy mało miejsca na nogi i mamy cały wizerunek Ryan Aira :-) W Centralwings jest znacznie lepiej a siedzenia materiałowe i miłe polskie hostessy sprawiają wrażenie przytulności.
gosc_seba 2006-08-27 10:13   
gosc_seba - Profil gosc_seba
o rayank zazdrosny bo ktos im dokopal i sie lepiej zareklamowal ojoj podamy chusteczke dzialowi marketingu ryanair...
gosc_eebsw 2006-08-25 10:08   
gosc_eebsw - Profil gosc_eebsw
Dno po prostu dno Irlandzkie. I takie samo dno zatrudniaja w Polsce.
Polecam program BBc o Ryanair.
Niestety w Polsce nie byl emitowany a pokazuje jak Ryanair traktuje swoich pracownikow.
Biedronka przy nich to luksus.
Ja po ogladnieciu tego programu nigdy nie wsiade do Ryanair.
gosc_Kaspa 2006-08-25 09:51   
gosc_Kaspa - Profil gosc_Kaspa
...Rajanek załuje teraz pewnie ze sam nie wpadł na podobną promocje!Czuc w ich słowach samą ironie.
gosc_szot 2006-08-24 21:03   
gosc_szot - Profil gosc_szot
Szkoda że LOT nie zrobił Ryanair psikusa i nie wysłał swojego szefa nago po Warszawie, tak jak to dogryzał Ryanair LOTwi...
katka 2006-08-24 19:58   
katka - Profil katka
ryan jak juz cos powie to jak chlop ze wsi
gosc_sbk 2006-08-24 17:39   
gosc_sbk - Profil gosc_sbk
rajaner to wg mnie i wielu innych osob beznadziejna linia lotnicza... DNO! a te ich chwyty marketingowe to juz wogole szkoda gadac.
piotrek 2006-08-24 17:05   
piotrek - Profil piotrek
Ostatnio jak zajzalem na stronke Centrala to pisało że zawody mają sie odbyć w Pyrzowicach!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO sie stalo ?? pewnie znow PIS-owskie władze z GTL sie nie zgodzily!!!
gosc_My 2006-08-24 16:50   
gosc_My - Profil gosc_My
Ciekawe kiedy Pan Kulakowski zajmie sie sprzedaza, marketingiem czy tez np. customer service, ktorego Ryanairowi tak bardzo brakuje? Niestety obecnie Pan Kulakowski jest tylko zdalnie sterowanymi ustami Pana O'Leary - co sprawi, ze w swiecie polskiego biznesu zostanie uznany (wedlug mnie juz zostal) za prostaka i chama.

Pozdrawiam,
gosc_yach 2006-08-24 16:17   
gosc_yach - Profil gosc_yach
To mi się podoba! Lubię takie polemiki ;).
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy