Utrudniony dojazd do Pyrzowic

Utrudniony dojazd do Pyrzowic W dniach od 8 sierpnia do 8 października br. pasażerowie wylatujący z katowickiego lotniska spotkają się z utrudnieniami związanymi z dojazdem do portu lotniczego.W dniu dzisiejszym (08.08) nastąpiło zamknięcie drogi wojewódzkiej nr 913, którego przyczyną jest budowa nowej drogi S-1 łączącej Pyrzowice i Podwarpie. Objazd do lotniska został wyznaczony przez wieś Pyrzowice....
07/08/2006 18:12   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
bavok 2006-08-09 20:32   
bavok - Profil bavok
Katka jestes ich adwokatką że tak wtrącasz sie w rozmowe? Najfajniejsze w tym wszystkim jest to ze jak skakal Malysz to kazdy sie znal na skokach, pozniej jak byl Mundial to kazdy tez wiedzial wszystko lepiej od trenerow, ostatnio nagle obrodzilo w specow od Formuly1 dzieki Robertowi, a po wejsciu tanich lini i dzieki temu wybuchl boom na latanie w Polsce ktorego skutkiem ubocznym sa wlasnie spece od lotnictwa ktorzy sie tutaj udzielaja ;) Katka, Ciebie droga kolezanko moze sciskac na moje kąsliwe teksty, a mnie sciska jak widze brednie osob ktore mysla ze sie znaja, a tak naprawde to pare razy lecieli samolotem :)
katka 2006-08-09 19:12   
katka - Profil katka
az mnie w srodku sciska jak widze post bavoka tak czlowiek lubi robic zamieszanie i udawac ze zjadl wszystkie rozumy.
bavok 2006-08-09 18:32   
bavok - Profil bavok
Pikus, sloma z butow wystaje? Stenus nikt Cie nie zmusza do latania WZZ czy z Katowic, lataj sobie tą linia i z tego lotniska na widok ktorych dostajesz ekhmm...wzwodu.
humbak 2006-08-09 17:51   
humbak - Profil humbak
Ja bardzo dziekuje za takie "Katowice - Wenecja, jak bylo pare lat temu, gdy Wizz zaczynal latac z Polski"... :o))))
pikus 2006-08-09 15:51   
pikus - Profil pikus
Beda beda nowe kierunki: Katowice-Amsterdam i Katowice-Lubeka he he, albo KAtowice Wenecja codziennie (jak to bylo pare lat temu jak Wizz zaczynal latac z Polski) he he
chris 2006-08-09 14:25   
chris - Profil chris
Pikus : Nie ma lotów na luty i marzec ? To straszne , kiedy ja zdąże zrobić rezerwacje ... ? ;)
bavok 2006-08-09 13:14   
bavok - Profil bavok
Pikus: Jestes dla mnie wielkim LOLem ktory znacznie mi poprawia nastroj w ten szary dzien bez slonca :P

Ostatnio mowil mi kupel, ktorego ojca znajomy ma ciotke ktorej corki facet kumpluje sie z taka laska ktorej mama pracuje w gtl i mowila ze jednak terminal bedzie dogrzany, dziur w drodze nie bedzie, a i WZZ otworzy nowy kierunek ;-)
pikus 2006-08-09 13:05   
pikus - Profil pikus
zwija czy nie zwija - ograniczenia lotow na zime sa znaczace + wciaz nie ma lotow na luty i marzec
kubik 2006-08-09 11:24   
kubik - Profil kubik
niestety tomku moje posty są satyrą niektórych użytkowników,którzy właśnie 'sieją' dezinformacje :>
chris 2006-08-09 10:51   
chris - Profil chris
Udało mi się jeszcze przejechać w poniedziałek bez objazdów. Asfalt na nowej drodze już jest , ale wiaduktów jeszcze nie ma.
gosc_tomek 2006-08-08 18:45   
gosc_tomek - Profil gosc_tomek
bavok-nie pisz takich bzdur bo ludzie w to uwierzą. Jest tu taki gość (mk) który się zaciął i pisze posty tylko jednej treści siejąc dezinformację , a nie temu chyba ma służyć to forum. Pozdrów małżonkę , synów i psa.
katka 2006-08-08 17:53   
katka - Profil katka
bavok to straszny scenariusz i mam nadzieje ze sie nie spelni
bavok 2006-08-08 16:24   
bavok - Profil bavok
No jasne ze droga bedzie dziurawa, terminal nie dogrzany i W!ZZ sie zwija z KTW ;-)
roberto 2006-08-08 12:50   
roberto - Profil roberto
no i tez nie ma co podniecac sie wroclawskim, to co ladne na obrazkach nie koniecznie musi byc ladne i praktyczne po wybudowaniu. Mi sie ta Wroclawska koncepcja nie podoba, wcale nie bedzie prosta w realizacji i wcale nie bedzie funkcjonalna.
chris 2006-08-08 10:55   
chris - Profil chris
gosc_Senator : Proszę sie nie podszywać pod prawdziwego Senatora ... On był już usatysfakcjonowany nowym terminale .. Pozatym nie rozumiem jak można komentować coś co jeszcze nie powstało do końca.
gosc_Senat 2006-08-07 22:10   
gosc_Senat - Profil gosc_Senat
Mam nadzieje, ze przynajmniej nowoczesna droga dojedziemy do niestety szpetnego nowego terminalu lotniska w Pyrzowicach. I tak jest ladniejszy jak ta buda a la leader price, ktora juz tam jest. Niestety w porowaniu do propozycji koncepcji architektonicznej nowego terminalu w Wroclawiu, budowany terminal w Pyrzowicach jeszcze pozbawiony rekawow wyglada conajmniej siermieznie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy