Problemy z kolejką do Balic

Problemy z kolejką do Balic Kolejowe połączenie z krakowskiego Dworca Głównego do lotniska w Balicach otwarto zgodnie z zapowiedziami w czwartek (25.05). Autobus szynowy kursować będzie co pół godziny, a podróż nim zajmie 15 minut. Bilet kosztuje niespełna 5 zł. Krakowski port jako pierwszy w Polsce będzie miał kolejowe połączenie z centrum miasta. Pociąg niestety nie dojeżdża pod sam terminal,...
27/05/2006 14:02   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_machy 2006-06-03 11:07   
gosc_machy - Profil gosc_machy
jechalem dwa dni temu, swietnie! tylko ze brak promocji sprawia ze o kolejce nikt nie wie i jechalismy w 6 osob! pozdrawiam z cambridge
airliner 2006-06-01 22:42   
airliner - Profil airliner
Moj kolega takze jechal to kolejka i byl zachwycony. Szybko,przestronnie i komfortowo. Tak trzymac
gosc_karol 2006-05-31 01:07   
gosc_karol - Profil gosc_karol
jechalem szynobusem z lotniska w zeszy piatek i wracalem w niedziele. super sprawa. ok 20 min, bez zadnych korkow i opoznien. rzeczyiscie jest roznica poziomow na dworcu glownym ale i tak taki szynobus to super sprawa! gratulacje dla krakowa
Adamus:)) 2006-05-29 21:26   
Adamus:)) - Profil Adamus:))
Hehe jaki zbieg okoliczności droga do Pyrzowic :)) i kolejka do Balic :)) coś musi być między tymi dwoma sprawami!!:))Ale przecież 40cm to tylko 4dm a czy to tak dużo...a pozatym to fajnie że tak szybko ruszyła ta kolejka myślałem że będę czekał na tą kolejkę ponad 2 lata a tu zaledwie w kilka miesięcy!!...jednak coś w tej Polsce idzie do przodu...ale chciałbym żeby wszystko a nie się cofało!!POzdro:*))
Cezary 2006-05-29 19:36   
Cezary - Profil Cezary
Szkoda ze pasazer.com nie ma możliwości reporterskiej wizyty na dworcu kolejowym w Krakowie. A może jest taka możliwość żeby sprawdzić czy coś PKP naprawiło?
Szczególnie te 40 cm różnicy między peronem a podłogą pociagu...
mimis 2006-05-28 21:00   
mimis - Profil mimis
A czy nikomu z kolejarzy do głowy nie wpadło, że można z kilku kątowników i dykty skręcić przenośny trap i przy pomocy wkrętów, haków/pasów i wiertartki przymocować od środka do ściany szynobusu? Względnie, skoro to tylko peron w Krakowie Gł., trzymać ten trap na peronie? Naprawdę, zadziwiający brak nawet chęci pomyślenia.
marqoos_pl 2006-05-28 16:38   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Hehe, wczoraj przechodząc przejściem podziemnym pod dworcem PKP w Krakowie zobaczyłem niespotykany dotąd napis z kursem pociągu "Kraków Balice". Z wrażenia aż sie zatrzymałem i wyszedłem na peron. Niestety, nie zwróciłem uwagi na te 40 cm progi (ogólnie ciekawe rozwiązanie, hehe). A co do samego otwarcia, to można się było tego spodziewać - ot tak jak zwykle - czyli szybko, tanio, niedokładnie... Mam jednak cichą nadzieję, że kiedyś będzie to funkcjonowało poprawnie (może dożyję...).
bavok 2006-05-28 15:41   
bavok - Profil bavok
* Komentarz moderatora: offtopic
katka 2006-05-28 14:28   
katka - Profil katka
* Komentarz moderatora: offtopic
bavok 2006-05-28 14:17   
bavok - Profil bavok
* Komentarz moderatora: offtopic
krispie 2006-05-28 13:58   
krispie - Profil krispie
*Komentarz moderatora: Panowie! O tym decyduje moderator więc proszę go nie wyręczać:)
pikus 2006-05-28 13:33   
pikus - Profil pikus
* Komentarz moderatora: offtopic
humbak 2006-05-28 13:17   
humbak - Profil humbak
hej: Czy mógłbyś mi przetłumaczyć zdanie: "prawda jest taka ze ptog byl od zawsze bo to jest na dworcu glownym, a szynobusy kupione za jakies tansze pieniadze to sie cieszyli ze w ogola sa", gdyż go nie zrozumiałem? Dzięki!
katka 2006-05-28 12:51   
katka - Profil katka
bez komentarza bavok
bavok 2006-05-28 12:26   
bavok - Profil bavok
Hmm po 1. nie mow do mnie chlopcze, poniewaz do Ciebie nie mam pojecia jak sie zwracac bo piszesz w mieskiej formie, a w profilu masz wpisane dane osobe kobiety. Po drugie skad wiesz ze nie jechali turysci? Pisze tam ze byla kontrola osob czy sa turystami? Wiec nie badz zenujacy/zenujaca wybiez sobie odpowiednia forme osoba do twojego profilu psychologicznego. LOL
katka 2006-05-28 10:47   
katka - Profil katka
i tu sie chlopcze mylisz. o jakich atakach ty mowisz? jestes smieszny.w tym artykulu jest mowa o Balicach a nie o MPL Pyrzowice,wiec sie trzymaj tematu.z tego co przeczytalem to tym ranym pociagem nie jechali zadni turysci .
bavok 2006-05-28 09:54   
bavok - Profil bavok
Heh katka widac teraz z jakiego miasta wyjechalas do Irlandi i twoje ataki na MPL Pyrzowice. ROTFL.
katka 2006-05-28 03:35   
katka - Profil katka
to sie nam Krakow popisal,mam nadzieje ze nie bylo zbyt duzo turystow bo bysmy mieli ladna reklame
pikus 2006-05-27 23:46   
pikus - Profil pikus
tglosujemy - czy twietktsza wtpattdka to ten szynpbus czy wstrzymanie drogi do GTLu
gosc_robin 2006-05-27 20:04   
gosc_robin - Profil gosc_robin
to prawda, typowe polskie otwarcie... 40 cm roznicy - ten co to zaprojektowa to powinien dostac Nobla!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy