Głuchy telefon (lotniskowy)

Głuchy telefon (lotniskowy) Ostatniej nocy (około 24:00) obudził mnie mój służbowy telefon. Zdezorientowany rozmówca oczekujący na przylatującą siostrę zadzwonił do mnie z prośbą o pomoc w związku z faktem, iż nie mógł dodzwonić się na całodobową informację w drugim co do wielkości porcie lotniczym w Polsce. Jedyna pomoc jaka przyszła mi do głowy to szybki test informacji lotniskowych w portach...
18/03/2006 02:28   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
czeko 2006-04-05 09:00   
czeko - Profil czeko
Wczoraj dzwoniłem do Gdańska. Info OK. Na moje zapytanie, Pani nawet powiedziała, że "chyba się zastanowią" czy nie wprowadzić tablicy przylotów i wylotów on-line...
gosc_.Wite 2006-04-01 23:52   
gosc_.Wite - Profil gosc_.Wite
Powracając do głównego wątku (gluchy telefon lotniskowy) musze napisać,ze ja nie mialem nigdy problmów z dodzwonieniem się do Katowic-Pyrzowic. Choć najczesciej dzwonilem jak na lotnisku bylo wielkie zamieszanie (np: kilka opoznionych lotow i do tego wizz do Londynu odwolany), to zawsze dogadalem sie z pracownikami informacji. Ale mam nadzieje, że po rozbudowie portu informacja bedzie całodobowa.
gosc_mohic 2006-03-29 09:34   
gosc_mohic - Profil gosc_mohic
Wizz ladowal w PADERBORN poniewaz lotnisko w Dortmundzie przyjmuje samoloty tylko do 22. A opoznienie spowodowane bylo przez ptaszka ktory tez chcial sie przeleciec rozowym arbuzem A320.
pikus 2006-03-25 10:40   
pikus - Profil pikus
jak to co tam jest taniej latac - a to wizza startegie - tylko to co tanie
gosc_xxx 2006-03-25 08:51   
gosc_xxx - Profil gosc_xxx
Padeborn? A co Wizz robił w Padebornie? Diversion jakieś? Przecież mistrzostwa się jeszcze nie zaczęły!
chris 2006-03-24 22:48   
chris - Profil chris
Co to sie znowu porobilo ? zepsulo ? uszkodzilo ? ... SZTOKHOLM W6 125 20:35 OPÓŹNIONY 5H 5MIN
DORTMUND/PADEBO W6 165 19:00 OPÓŹNIONY 6H 35MI
gosc_Larah 2006-03-23 16:00   
gosc_Larah - Profil gosc_Larah
Ja kilka razy probowalam sie dodzwonic na Etiude i nic. Szczegolnie wtedy jak samolot nie ma pozwolenia na ladowanie, pozniej laduje w Katowicach czy innym Gdansku, rodzina nie wie co sie dzieje, a na Etiudzie nie racza odebrac telefonu.
gosc_yach 2006-03-23 16:00   
gosc_yach - Profil gosc_yach
"artykół" iw istocie godny uwagi, szczególnie "ó".
zochna 2006-03-23 13:51   
zochna - Profil zochna
Brawo!!!artykół godny uagi, dla tych którzy liczą na informacje lotnikskowe!
gosc_KTW 2006-03-21 20:55   
gosc_KTW - Profil gosc_KTW
Chris: pierwsze słyszę ?? W informacji na lotnisku w Pyrzowicach pracuje kilka osób, tyle że nie w jednym czasie tylko na zmiany. I jedna osoba odbiera telefony i obsługuje zawsze uprzejmych, miłych i uśmiechniętych klientów na lotnisku
chris 2006-03-21 11:20   
chris - Profil chris
gosc_moni : Wypraszam sobie ! Nikogo tu nie obrazam. Takie zle mam doswiadczenia z informacja lotniskowa w Pyrzowicach i mam prawo o tym napisac. Prosze tez sie wyposazyc w odrobine wyobrazni i wyobrazic sobie informacje lotniskowa w ktorej pracuje wiecej niz jedna osoba i telefony sa odbierane a osoby udzielajace informacji sa kompetentne i umieja udzielic informacji na tak trudne kwestie jak np czy przylecial samolot z Warszawy... ?
gosc_moni 2006-03-21 08:35   
gosc_moni - Profil gosc_moni
Panie chris czy wyobraza sobie Pan prace w informacji? Miał Pan chyba poprostu pecha albo zły dzień i wyzywa sie Pan na tych pracownikach!!czesto podchodza inni pasażerowie do informacji i to oni maja pierwszeństwo w obsłudze- trudno zeby wtedy ktoś z informaci podnosił sluchawkę i obsługiwał asazera- troche wyobrazni!
chris 2006-03-20 23:27   
chris - Profil chris
gosc_dylu : tu nie chodzi o bycie na lotnisku tylko o dodzwonienie sie na lotniskowa informacje i zasiegniecie tam informacji.
marius 2006-03-20 20:00   
marius - Profil marius
Sprawdzilem, telefon ze strony lotniska Zielona Gora dziala bez zastrzezen, odebrano po dwoch sygnalach. Komentarz moderatora: i to sie chwali:)
marius 2006-03-20 17:33   
marius - Profil marius
Panie Sebastianie co z informacja lotniskowa w porcie Zielona Gora?
Komentarz moderatora: Proszę sprawdzić:)
gosc_dylu 2006-03-20 10:38   
gosc_dylu - Profil gosc_dylu
Sam byłem na Lotnisku w Pyrzowicach i nie zgadzam się z pozostałymi opiniami. Informacja Lotniskowa- pracuja ludzie bardzo uprzejmi (szczególnie panie), konkretni, podaja informacje wyczerpujace. Nie jak na innych Lotniskach. Pozdrawiam KATOWICE- tak trzymac!
gosc_Andrz 2006-03-19 18:55   
gosc_Andrz - Profil gosc_Andrz
Sam bylem na balicach miesiac temu i kiedy czekalem na samolot z Wawy o 23:30 (cos kolo tego) zobaczylem ze czesc lotow jest opoznieona, ten z Warszawy nie. Jednak bylo pol godziny od planowej godziny przylotu a samolotu nie bylo wiec zadzwonilem na informacje lotniskowa bo za lada nikogo nie bylo. I co sie stalo... telefon zadzownil, 2 metry odemnie na stanowisku informacji na ktorym nikogo nie bylo. Nie wiedzialem czy mam sie smiac czy plakac - parodia.
chris 2006-03-19 14:36   
chris - Profil chris
KTW : Mam na mysli ze nigdy mi nie udzielili prawidlowej informacji o ile podniesli wogole sluchawke ...
marius 2006-03-19 02:46   
marius - Profil marius
ciekaw jestem rezultatu testu w Zielonej Gorze gdzie rowniez laduja i startuja samoloty?
Cezary 2006-03-18 18:55   
Cezary - Profil Cezary
Mam inne ciekawe spostrzeżenie. Jak kupuje bilet z odbiorem na lotnisku w Szcecinie na potwierdzeniu zakupu jest informacja kiedy biuro LOTu jest czynne i w jakich dniach.
W rzeczywistości (o czym się przekonałem na własnej skórze) kompletnie mija się to z prawda. Biuro LOTu jest czynne inaczej. TO JEST DEZINFORMACJA i niepoważne traktowanie pasażera !
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy