Loty znów odwołane

Loty znów odwołane Niskokosztowa linia lotnicza Ryanair ponownie odwołuje loty, dowiedział się dziś (08.03) portal Pasazer.com. Tym razem zmiany w rozkładzie dotyczą Rzeszowa. Rejsy z Rzeszowa do Londynu nie odbędą się w dniach: 11, 13, 15, 16, 18, 25, 27, 29 i 31 marca 2006. Niestety przewoźnik nie podał, co jest przyczyną odwołania rejsów. To juz kolejne nasze doniesienie o...
08/03/2006 21:19   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mandy 2006-03-13 11:55   
mandy - Profil mandy
a ty myslisz ze te linie maja wybor?????hello....Lot i PPL to monopolisci i nie wpuszcza obcych na swoj terminalw warszawce:) Nawet jak sie skonczy budowa II i bedzie miejsce to sobie wymysla modernizacje I i znowu lowcosty zostana na Etiudzie...ktora notabene ma swoje zalety , np jak sie przylatuje to nie czekasz 30-40 min na bagaze, bo nie ma tam wiecznie psujacej sie sortowni jak na glownym...
gosc_Kaczk 2006-03-12 22:06   
gosc_Kaczk - Profil gosc_Kaczk
bonzo, chyba nie nauczylas sie liczyc. 20 lat temu, to jeszcze nikt w LOcie nawet nie myslal, aby Boeingi, ATR wprowadzac, a Embraer nie mial jeszcze na deskach projektowych swoich samolotow, jakie lataja w barwach LOTu.
Zgadzam sie z Cezarym i AmericanBoy nie warto latac liniami, ktore korzystaja ze smierdzacej budy zwanej Terminalem Etiuda, gdzie ptaki robia na glowy pasazerow - zreszta to wspanialy sposob na zarazenie sie ptasia grypa.
gosc_bonzo 2006-03-12 16:38   
gosc_bonzo - Profil gosc_bonzo
a to sie elita znalazla... solidna firma na 20-letnich Boeningach; wizz ma 2-letnie airbusy i skore na folelach, bardzo przyjemnie sie tym lata, jesli macie kasy jak lodu, to mozecie gadac o lufie i o locie, ale nie wszyscy maja...
gosc_Ameri 2006-03-12 01:46   
gosc_Ameri - Profil gosc_Ameri
Zgadzam sie z toba Cezary!Ta Etiuda to przypomina jakis barak z lat 50tych. Brud,wroble lataja tam i z powrotem.Mile to,cwierkaja,ale tez sraja na glowy pasazerow.I tez zgadzam sie:lepsze solidne firmy niz te niepowazne firmy typ Sky czy Wizz.
Cezary 2006-03-12 00:17   
Cezary - Profil Cezary
a latajcie sobie czym chcecie.
Ja pozostanę przy solidnej firmie LOT i LUFTHANSA !!!!!!
Miles and More
Nigdy nie dam się nabrać na lot z Etiudy. Tam smierdzi zaduchem....
gosc_Bolo 2006-03-11 23:32   
gosc_Bolo - Profil gosc_Bolo
mario - smrod i brud to ty chyba masz w domu. Leciałem dwa razy GDN-HNN - jest wszystko OK.
gosc_mario 2006-03-11 22:01   
gosc_mario - Profil gosc_mario
narazie z tego co widac to z tanich przewoznikow tylko centralwings jest naj lepszypod kazdym wzglendem.tylko rayanair daje ciala kto ich wposcil na plski rynek przeciez to jest bomba latajaca i skarbonka jak jakas spolka harytatywna placisz a nie lecisz to jest poraszka a samoloty takie maja jakby czarnuchow w afryce wozili jeden smrod i brud pozdrawiam
gosc_mobby 2006-03-11 12:44   
gosc_mobby - Profil gosc_mobby
tomek, ty o prawdzie nic nie wiesz...
tomek 2006-03-11 12:31   
tomek - Profil tomek
Bo ryanair jak odwołuje jakieś loty to umieszcza to w rozkładzie conajmniej kilka miesięcy przed datą właściwą. A jak wizz odwołuje lot to zazwyczaj 2 godziny po właściwej dacie i godzinie wylotu. Taka jest prawda !!
1234kuba 2006-03-10 23:24   
1234kuba - Profil 1234kuba
Sugerujesz, że Ryanair ich opłaca? A to sprzedawczyki! :) Hm... fajnie, jak tak ktoś czasem odwoła jakiś lot. Chociaż ciekawiej na portalu.
mandy 2006-03-10 10:50   
mandy - Profil mandy
jacy wy wszyscy wyrozumiali jestescie dla tego Rayanaira.....kto by myslal jak SKy albo Wizz odwola lot to "Pasazer.com" az sie kotluje od waszego oburzenia a tu spokoje rzeczowe usprawiedliwienia....ciekawe dlaczego:)
gosc_kasia 2006-03-09 16:49   
gosc_kasia - Profil gosc_kasia
Ja mam rezerwacje z Rzeszowa na 16 marca i do chwili obecnej nie dostałam informacji o odwołanym locie, dzwoniłam także do Irlandii do centrum rezerwacji i powiedziano mi, że nie mają takiej informacji w wsysytemie.
gosc_marek 2006-03-09 15:24   
gosc_marek - Profil gosc_marek
Na te dni biletów nie mozna było już kupić 2 miesiące temu, dziwiło mnie to dosyć, ale ryan już wcześniej o tym wiedział...., tyle dobrze, ze przynajmniej nie będzie rozgoryczonyvh potencjalnych klientów - bo bilety na te rejsy wogole nie zostały sprzedane...
gosc_res 2006-03-09 13:02   
gosc_res - Profil gosc_res
Bilety z RZE sprzedają sie bardzo dobrze można sprawadzić w sysytemie rezerwacyjnym, wiec nie to raczej było powodem. Co do buszowania po rozkładach- taka moja praca, a info wstępne o odwołaniach z RZE też sie pojawiło nie było oficjalne, ale wystarczyło je wtedy potwierdzić wchodząc na strone internetową. Nie w tym rzecz chodzi o odbieranie takiej wiadomości przez przypadkowych czytelników, którzy takie info odbiorą jakoby FR z dnia na dzień odwołał sobie rejsy, a prawda jest taka, że od dawna ich nie było w systemie rezerwacyjnym, a klienci którzy zdążyli kupić już bilety zostali o tym dawno poinformowani. Pozdrawaim Portal Pasażer i oby inforamcje tutaj zamieszczane były coraz aktualniejsze.
gosc_gosc 2006-03-09 11:56   
gosc_gosc - Profil gosc_gosc
Odwołania lotów.. też. Myślę, że wykorzystują ten fakt do odwoływania nieobłożonych rejsów.
gosc_Jack 2006-03-09 11:39   
gosc_Jack - Profil gosc_Jack
Drogi Moderatorze,

wszystkich, ktorzy mieli juz rezerwacje odpowiednio wczesnie poinformowal przewoznik.
A ze nie ma ogloszen w mediach, to chyba dla kazdego powinno byc zrozumiale.
gosc_do re 2006-03-09 11:19   
gosc_do re - Profil gosc_do re
chyba nie kazdy ma czas codziennie buszowac po rozkladach lotow - moze powinines pracowac jako woluntariusz dla pasazera
gosc_podka 2006-03-09 08:31   
gosc_podka - Profil gosc_podka
Przewoźnik podaje że przyczyną odwołania lotów są problemy z dostawami samolotów, bo boeing strajkuje i takie tam.
gosc_res 2006-03-09 02:29   
gosc_res - Profil gosc_res
Ale portal pasażer jest szybki :) od ponad miesiąca nie ma tych lotów w rozkładzie zninęły w tym samym czasie co odwołane loty z Łodzi. Komentarz moderatora: A czy ktos informowal o tym pasazerow gdziekolwiek? Nie sadze zeby wszyscy byli tak dobrze poinformowani jak ty drogi gosciu.........
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy