Kolejne loty odwołane

Kolejne loty odwołane 17 stycznia br. w materiale "Odwołany lot i opóźnienia" informowaliśmy o odwołaniu przez Ryanair lotu na trasie Łódź - Londyn w dniu 4 lutego 2006. Jak się dziś okazało nie będzie to jedyna przymusowa zmiana rozkładu. Ryanair poinformował, iż odloty z Łodzi do Londynu w dniach 3, 8, 11, 14, 16, 18, 21, 28, 30 marca również się nie odbędą. Pasażerowie, którzy mają wykupione...
31/01/2006 01:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gs 2006-02-17 10:25   
gs - Profil gs
Chris - dlatego zadalem pytanie do tych, ktorzy tak lecieli zeby podzielili sie swoimi wrazeniami i nie oczekuje na tekst typu kazda linia moze posadzic samolot gdzie chce. Mi chodzi tylko i wylacznie o konkrety!!!
chris 2006-02-17 09:29   
chris - Profil chris
gs : Co to ma do rzczy czy mają net czy nie ? Każda linia może posadzić samolot na innym lotnisku jeśli jest to uzasadnione. Mnie raz jeden groziło to nawet w Wizz które latał dosyć długo nad Pyrzowicami czekając na poprawę pogody i groziło mi lądowanie zamiennie w Balicach. To na ile lotnisk lata Ryan nie ma tu nic do tego. Mógłby latać tylko do Łodzi , a w przypadku niemożliwości wylądowania tam , powinno go przyjąc każde lotnisko w PL.
humbak 2006-02-17 02:46   
humbak - Profil humbak
gs: Jest jeszcze inne wyjaśnienie - ludzie latający Rajanem nie są czytelnikami Pasazer.com. :o)))) Tym bardziej, że pojawiają się na forum komentarze, że portal jest "antyrajanowski"...
gs 2006-02-17 02:30   
gs - Profil gs
To mnie bardzo wlasnie ciekawi Stenus, bo nikt nic nie pisze na ten temat, a przeciez to nie byl tylko jeden samolot - w ten sposob przepodrozowalo pareset osob!!!
No niech ktos cos wyrazi - wrazenia z obejrzenia miasta, ktorego wczesniej nie bylo okazji zobaczyc, czy np ostatnio wrazenia ze mszy sw w Lodzi ;)
To mnie zastanawia i martwi jednoczesnie - czy ludzie ktorzy lataja Ryanem z Polski nie maja netu, czy moze sa niepismienni, czy moze wlasnie im sie bardzo podobaja takie ozdobniki w podrozy... Nie wiem - niech mnie ktos oswieci!!!!
humbak 2006-02-17 01:55   
humbak - Profil humbak
Ja niestety wypowiedzieć się nie mogę, bo Rajanem leciałem tylko dwa razy: wewnątrz Włoch oraz w Italii do UK. W obu przypadkach było bez problemu, nie licząc "małego" opóźnienia 30-minutowego z Treviso. W każdym razie wycieczka była czysto turystyczna w celu przelecenia sie Rajanem. Już sie zaspokoiłem i więcej nie zamierzam. A swoją drogą to pytanie Twoje, gs, jest troszkę naiwne: spodziewasz się, że ktoś Ci powie, że bawił się świetnie, jeśli kupił bilet na powrót do domu, a linia "wyleciała" go o kilkaset km dalej? I nie dotyczy to tylko Rajana przeciez... Choć on tak zacznie robić coraz częściej w Polsce, bo ma duuużo lotnisk do wyboru.
gs 2006-02-17 01:25   
gs - Profil gs
Zgodnie z zaleceniami poszukalem pierwszego wolnego tematu zeby nie byl off-topic;)
A teraz do rzeczy - czy nie boicie sie latac zlomami Ryana? Ostatnio duzo bylo cos nie tak z ich samolotami;)
I jeszcze jedno pytanie - jak to jest (to mnie nurtuje najbardziej i chce zeby ktos napisal, kto lecial) leciec do np Bydgoszczy a wyladowac w Lodzi lub Poznaniu lub inne miasta np Wroclaw - jakie sa wasze odczucia, czy traktujecie to turystycznie ? Komentarz moderatora: Dziękujemy za zrozumienie. :o)
gosc_Grzes 2006-02-05 18:02   
gosc_Grzes - Profil gosc_Grzes
Przepraszam za potworny błąd ortograficzny i kończe myśl: A dla ścisłości Ryanair dostał od Rzeszowa największe dofinansowanie także trzyma go jeszcze umowa z Rzeszowem. Fakt jest faktem ze loty są odwoływane i nic na to nie poradzimy. Możemy sie domagac info dlaczego tak się dzieje.
gosc_Grzes 2006-02-04 18:04   
gosc_Grzes - Profil gosc_Grzes
Witam wszystkich.
mam pytanie: dlaczego mówicioe o RZE kiedy artykuł jest o Łodzi ?? A poza tym to fakt że Ryanair lata do RZE i ostatnio tydzien temu leciałem łączonymi lotami na trasie Blackpool-Stansted i Stansted-Rzeszów i powiem tak: punktualność jest nie do pobicia w Ryanair. Zresztą sam pracuje bardzo czesto na lotniskach w UK i latam ( taka mam pracę) więc wiem doskonale co sie dzieje w tej branży. Opóźnienia są zawsze i będą. Sam mósiałem przesunąc własny lot 13 marca na 14 marca na trasie STN-RZE więc mnie to "dotkneło" dosłownie. A dla ścisłości Ryanair
w!zz f/o 2006-02-02 16:24   
w!zz f/o - Profil w!zz f/o
Też tak uważam! Może i z RZE-HHN im nie wyszło ale jesli chodzi o STN to jak najbardziej udany kierunek! Tylko swoją drogą dziwię im się, że no:nie zamienili RZE-HHN na POZ-HHN! Tutaj na 10000% mieliby prawie overbooking! :)
styro 2006-02-02 02:23   
styro - Profil styro
Z RZE nie likwiduja tylko maja odwolac kilka lotow w srodku tygodnia w marcu. Tak doniosl jeden z Kolegow na innym forum... Bez obaw - za dobry LF w Rzeszowie na STN maja zeby sie wycofali.
gosc_Go 2006-02-01 22:23   
gosc_Go - Profil gosc_Go
Lepiej zajmijmy się jutrzejszym strajkiem we Francji - masa odwołań, i to z dnia na dzień.
w!zz f/o 2006-02-01 20:50   
w!zz f/o - Profil w!zz f/o
RZE-STN do liwidacji??? Nie! Raczej wątpie! Natomiast co do odwoływanych połączeń to RYANAIR nie jest firmą charytatywną! Jeśli wyczuli lepszy zysk na tym, że odwołają LCJ-STN a puszcza fury na Dublin-Birmingham to ja im się nie dziwię! Aczkolwiek trochę to...brzydkie z ich strony! Jedynym plusem jest to, że odwołują te loty z pewnym wyprzedzeniem a nie w dniu wylotu! PS:Ciesze się, że z POZ nie było jeszcze ani jednego CANCELLA do STN! Bo to znaczy, że dobrze im się lata na tej trasie! :) Czekamy na nowe kierunki made by FR! :)
gosc_tomek 2006-02-01 00:03   
gosc_tomek - Profil gosc_tomek
No ładnie Bydgoszcz !!! w Ryanair jesteśmy na 3 pozycji po krakowie i poznaniu ;) No a wypełnienie mamy też jedno z wyższych bo jesteśmy n 2 pozycji. I właśnie dla tego pewnie zdecydowali się odwołać loty z łodzi a nie z bydgoszczy ;) Może w końcu tą naszą biedną bydgoszcz kotś zauważy ?
gosc_M 2006-01-31 21:25   
gosc_M - Profil gosc_M
Ale z tego widać też że boom na latanie z Łodzi się skończył. a Bydgoszcz wciąż trwa;)
lysy81 2006-01-31 17:48   
lysy81 - Profil lysy81
Przeprasza mza dublowanie (nieswiadome) moich postow! Komentarz moderatora: To prosze teraz swiadomie nie dublowac:)
styro 2006-01-31 17:42   
styro - Profil styro
RZE-STN tez podobno odwoluja w marcu
gosc_psik 2006-01-31 16:19   
gosc_psik - Profil gosc_psik
Może połączenie FRA-RZE-FRA też były odwołane ze względu na strajk?
myszek 2006-01-31 15:12   
myszek - Profil myszek
Zastanawiam sie dlaczego odwoluja akurat loty z Lodzi... Przeciez Ryan lata z wielu polskich miast. Czyzby bilety zle sie tam sprzedawaly i przez to najmniej stratni beda gdy odwolaja loty wlasnie z tego miasta ? Wydaje sie to dosc logiczne z ekonomicznego punktu widzenia.
gosc_haha 2006-01-31 11:54   
gosc_haha - Profil gosc_haha
nie pochwalam ale i tak wczesniej o tym informuja
gosc_tomek 2006-01-31 11:41   
gosc_tomek - Profil gosc_tomek
Odwoływane są loty z Łodzi, ale w tym samym czasie są dodatkowe extra połączenia Dublin-Birmingham (na Cheltham Festival): 14.03 - 4 loty extra, 16.03 - 4 loty extra i 18.03 - 1 lot extra. (Info z ang. strony Ryanair). Mam wrażenie, ze nie odwołuja tych lotów łodzkich z powodu strajku w Seattle, tylko po prostu potrzebuja samolotów na te dodatkowe loty DUB-BMX
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy