Czerwcowe statystyki Lublina

Czerwcowe statystyki Lublina W czerwcu w porcie lotniczym Lublin odprawionych zostało 18 155 pasażerów. W ubiegłym miesiącu wykonanych zostało 90 pełnych operacji lotniczych (start i lądowanie.)Od początku roku lubelski port lotniczy obsłużył w sumie 84 173 podróżnych.Anna Żuchlińska
11/07/2013 08:12   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_d11b5 2013-07-22 10:00   
gosc_d11b5 - Profil gosc_d11b5
Wiecie co? Chyba jednak się zarejestruję, chociażby po to by móc oceniać niektóre posty ;-)
gosc_59d64 2013-07-22 09:40   
gosc_59d64 - Profil gosc_59d64
Dlaczego nikt nie może zrozumieć, że Pan Goluz wie najlepiej.
grzesiek_lublin 2013-07-22 09:38   
grzesiek_lublin - Profil grzesiek_lublin
Masz racje ja przywołałem temat 100 tyś. miało być to jako ciekawostka a wyszła kutnia na kilka dni - więc może dajcie już spokój
4tech 2013-07-22 00:24   
4tech - Profil 4tech
goluz, gdybyś zadał sobie choć odrobinę trudu to wiedziałbyś że temat 100 tyś paxa przywołał @ grzesiek_lublin. Co się tyczy precyzyjności lub nie, to mod dokładnie odpowiedział. Po pierwsze art. dot. statystyk za czerwiec, po drugie caky czas twierdze że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. EOT
goluz 2013-07-21 23:37   
goluz - Profil goluz
Świetny moderator skoro nie zadał sobie trudu sprawdzenia o co jest dyskusja... Przecież ja nie mam do was pretensji o te statystyki, bo są prawdziwe, tylko o precyzje wypowiedzi jednego z użytkowników który skomentował w tym wątku 100 tysięcznego pasażera na LUZ, pomimo tego,że jest zamieszczona oddzielna informacja na ten temat. Skoro moderatorze zwracasz się do mnie per "Ty" i wyzywasz mnie od hejterów, to przeczytaj sobie jeszcze felieton pt. "Festiwal tras" i zobacz ile hejterskich bzdur (w świetle dzisiejszych faktów) na temat połączenia GDN-LUZ wypisał Twój redakcyjny kolega (albo Ty sam) zanim oskarżysz kogoś o hejterstwo.
copilot 2013-07-20 20:31   
copilot - Profil copilot
marlenka, nie będę niegrzeczny i Ci nie odpowiem :D
gosc_cfb2b 2013-07-20 19:43   
gosc_cfb2b - Profil gosc_cfb2b
Pan goluz " dostal po łapkach" od moda.
W temacie wątku, wynik 84 tyś pax od początku roku do KOŃCA CZERWCA! to bardzo dobry wynik.
malin 2013-07-20 09:21   
malin - Profil malin
Potwierdza się niniejszym to, że nie jest istotne dla sensowności dyskusji, czy ktoś jest zarejestrowany.
malin 2013-07-20 09:18   
malin - Profil malin
Zgadzam sie z Marleną, dyskusja bezsensowna o tym co kto kiedy powiedział. Aż się forum czytać nie chce. Goluz, weź naprawdę wrzuć na luz.
gosc_ae732 2013-07-20 08:45   
gosc_ae732 - Profil gosc_ae732
marlenax88, wstyd, wielki wstyd. Nie powinno się nikomu ubliżać ani nikogo poniżać. Co takiego się stało, że copilot żartując pisze lublinski. Więcej zrozumiemia i tolerancji wobec innych. Gdzie ta merytoryczność i elokwencja ?
usuniety 2013-07-20 07:25   
usuniety - Profil usuniety
Co do statystyk i jakichkolwiek porównań do innych lotnisk, to na prawdę trzeba poczekać 2-3 lata. To się tyczy zarówno tych optymistycznie patrzących na LUZ, jak i tych przeciwnie myślących. Fajnie, że jest te pierwsze 100tyś, ale to dobra okazja do jakiejś medialnej promocji, a nie do jakichkolwiek porównań. Co moderacji: Może wreszcie czas zacząć używać porządniej "nożyczek" i np. wyciąć tą całą bezsensowną dyskusję. Ja wiem, ze zaraz będzie dużo krzyku, że cenzura, itd.., ale w końcu te nowe zmiany miały się też odnosić do merytoryczności tego forum. Mnie osobiście ta dziecinada strasznie zniechęca.
usuniety 2013-07-20 07:14   
usuniety - Profil usuniety
@copilot dziecko drogie (nie patrze na metrykę) znowu przekręcasz słowa i robisz z siebie jeszcze większego głupka.(przepraszam, ale trzeba czasami odezwać się czyimś językiem, żeby zrozumiał).
4tech 2013-07-20 05:39   
4tech - Profil 4tech
goluz, przestań już bo się tylko ośmieszasz brnąc dalej. Zapoznaj się z statystykami innych portów, jak i w jakiej formie są podawane.
copilot 2013-07-20 01:07   
copilot - Profil copilot
goluz w ogóle jest jakiś lubliński.
goluz 2013-07-20 00:58   
goluz - Profil goluz
No tak ,artykuł z 11 lipca a Ty bijesz pianę tydzień później.... Komentarz moderatora: goluz, statyski portów lotniczych podawane są w ujęciu miesięcznym, dodatkową informacją jest ile dany port odprawił pasażerów od początku roku kalendarzowego do końca miesiąca za który jest aktualna statystyka. W przypadku innych portów lotniczych podajemy również bardziej rozbudowane statystyki m.in. o procentowy wzrost lub spadek odprawionych pasażerów w stosunku do danego miesiąca w poprzednim roku kalendarzowym z podziałem na ruch regularny i czarterowy. W przypadku Lublina nie możemy takich zestawień przekazać z powodu braku działalności lotniska w Lublinie. Nie podajemy również ile dane lotnisko odprawiło łącznie pasażerów od początku działalności i również nie jesteśmy " wróżbitami" aby podawać dane cząstkowe z pierwszych 5,10 dni kolejnego miesiąca. Wystarczy troszeczkę pomyśleć. Zarzucasz " hejterstwo" innym a jak do tej pory największym " hejterem" jesteś Ty sam. Pozdrawiam
4tech 2013-07-20 00:29   
4tech - Profil 4tech
goluz, właśnie teraz pokazałeś/udowodniłeś sobie i innym jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Mój pierwszy post w tym wątku z dnia 2013-07-17 o 17:53
"grzesiek_lublin..niom 100 tyś pax od początku działalności :) a od początku roku 84 tyś pax. " a teraz pomyśl do czego i kogo się odnoszę, spójrz na datę i treść postu. Już chyba jaśniej nie można Tobie wytłumaczyć ( chyba że łopatologicznie) ale czy to coś zmieni?
goluz 2013-07-19 23:34   
goluz - Profil goluz
4tech to zabawne,że pod artykułem o czerwcowych statystykach Lublina odnosisz się do 100 tysięcznego PAXa na LUZ który został ogłoszony 17 lipca...
przemolot 2013-07-19 23:23   
przemolot - Profil przemolot
flybe. Nie cytuję żadnego artykułu. Podałem garść suchych faktów, starając się uporządkować to, nad czym od kilku dni trwa "interesujący"spór dotyczący tego, kto powiedział o 84, 94 i 100 tysiącach. Więc zebrałem te liczby w kupę mając nadzieję, że w ten sposób spór się zakończy.
flybe 2013-07-19 23:14   
flybe - Profil flybe
przemolot, a co innego napisał 4tech? Przecież artykuł nie odnosi się w żaden sposób do grudnia 2012 i lipca 2013! Artykuł mówi o statystyce za miesiąc czerwiec i podaje łączną ilość odprawionych pax od początku roku! W statystykach za lipiec uwzględniona zostanie zapewnie łączna ilość pax od początku roku. Ludzie zacznijcie czytać artykuły i je rozumieć!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy