Stała opłata pasażera

Stała opłata pasażera Linie lotnicze Centralwings jako pierwsze pioniersko wprowadziły przejrzystą stałą opłatę pasażera na loty ze wszystkich lotnisk w stałej wysokości 99 zł. Teraz każdy pasażer będzie mógł łatwo obliczyć cenę biletu niezależnie od tego, z jakiego lotniska będzie rozpoczynał swoją podróż. Paweł Cybulak
21/12/2005 11:49   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Tomek 2005-12-25 13:04   
gosc_Tomek - Profil gosc_Tomek
gosc-jaaa ale zapomniałeś jeszcze o opłatach jakie linnie ponoszą za każdego pasażera nie tylko na lotnisku wylototym- w tym przypadku Warszawa ale również na docelowym np. Londyn za obsługę pasażera po przylocie w hali przylotów- a więc jakbyś sobie dobrze to policzył to zyskujesz na tym na poszczególnych lotniskach- za darmo po przylocie nikt Cię nie obsłuży- za to też się płaci!!!!!!!!!!!
gosc_tomek 2005-12-25 11:15   
gosc_tomek - Profil gosc_tomek
W interesującej mnie najbardziej relacji Łódź-Dublin-Łódź przed zmianą opłaty "lotniskowe" wynosiły 111,89 PLN od osoby, tak więc podwyżka wyniosła 77% :-(
gosc_jaaa 2005-12-23 16:47   
gosc_jaaa - Profil gosc_jaaa
niesprawiedliwe!!! przecież w Wawy Terminal 1 teraz kosztuje 60 zł a oni chcą 99 :/ wejdźcie na zobacz link i poszukajcie sobie żeby sprawdzić czy linia lotnicza nie pobrała opłaty wyższej niż 60 zł !!!
artur 2005-12-22 22:39   
artur - Profil artur
wszyscy narzekaja na wizz a central dzisiaj z krakowa do londynu 1,5h opoznienia.
marqoos_pl 2005-12-22 09:51   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
gosciu_barbaro: Za marudera sie nie uwazam tak zasadniczo (chociaż czasem mi się zdarza, hehe) i na pewno nie w tym temacie... Napisałem tylko swoje zdanie o biletach jednostronnych, zauważając jednocześnie, że "opłaty na bilety powrotne były wyższe niż 99 zł". To chyba jest równoznaczne z tym, że ceny obecnie na połączenia do KRK/KTW/WAW są niższe od poprzednich... Bardzo proszę czytać ze zrozumieniem...
gosc_barba 2005-12-22 09:14   
gosc_barba - Profil gosc_barba
Drogi maruderze stensus i marqoos_pl! Jak zwykle umiecie tylko krytykowac i narzekac i we wszystkim widziec tylko zle strony. Nikt jednak nie zauwazyl ze wszystkie oplaty z zagranicznych lotnisk STANIALY do poziomy 99 zl. Fakt Katowice Krakow podrozaly o 10 zl ale reszta lotnisk zagranicznych poleciala o 30-40zl w doł wiec wiecej korzysci niz strat. A z tym skandalem stensus to lekko przegiales;)
gosc_Big 2005-12-22 04:58   
gosc_Big - Profil gosc_Big
a mi się to podoba i jestem wstanie zrozumieć wysokość tej opłaty. Wiadomo że nie do wszystkiego dołożą z własnej kieszeni a w jakiś sposób muszą walczyć z konkurencją z czego my, pasażerowie prędzej czy później i tak skorzystamy. Wielu z nas może narzekać ale kogo było stać jeszcze kilka lat temu na takie śmiganienie po Europie jak teraz.
gosc_Szy 2005-12-22 01:38   
gosc_Szy - Profil gosc_Szy
Też czekam na CentralWings z Poznania... póki co, mam kupione bilety z Berlina!!
gosc_Zosia 2005-12-21 16:45   
gosc_Zosia - Profil gosc_Zosia
Zapomnijmy stare czasy.Brakuje mi was:-) Trzymajac sie tematu. Bardzo dobry pomysl z tymi stalymi oplatami.Wizz latajacy z Malmö bierze 198 koron kiedy oferuje bilety za 0 koron. I nieomal 390 koron kiedy sie placi wiecej niz 0 koron. Nigdy nie zrozumialam tej polityki cen.
Czy nikt nie ma nic przeciw zebym zlozyla zyczenia wigilijne redakcji pasazer.com? I zalaczyla kilka buziakow?W koncu to dzieciatko boskie co obchodzi kolejne 2-tysiaczne urodziny. No prosze,a ja tylko 32 lata....a redakcja obchodila 1-wszy swoj rok na ziemi,he he he albo w tym ogromnym swiecie internetu:-)
gosc_wizz- 2005-12-21 14:57   
gosc_wizz- - Profil gosc_wizz-
Może przestaną olewać Poznań?Zmienił się zarząd LOT-u (i bardzo dobrze:) to może to podziała na wyobraźnię zarządzających Centralwings."To się w pale nie mieści" że ze wszystkich większych portów lotniczych POLSKA tania linia ma połączenia regularne a z Poznania nic!!!
Sorry za offtopic i ze ciągle marudzę na ten Central ale to jest nienormalna sytuacja.Mam nadzieję że wkrótce zostanie zmieniony zarząd CentralWings jeżeli wciąż będą tak traktować Poznań.
Pozdro i Wesołych Świąt:-)
marqoos_pl 2005-12-21 13:58   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Stracą szczególnie pasażerowie lecący z Krakowa i Katowic w jedną stronę... Dtychczas opłaty wynosiły np. do Londynu ok. 81 zł, do Dublina ok. 82 zł. Ale opłaty na bilety powrotne były wyższe niż 99 zł... W sumie chyba to dobry pomysł..
humbak 2005-12-21 13:41   
humbak - Profil humbak
"stałą opłatę w stałej wysokości" - tak jak masło jest maślane. :o) A swoją drogą to bardzo ciekawe, że linia "ustaliła stałą opłatę" na poziomie swojej najwyższej opłaty dodatkowej, którą ma w Warszawie. Co oznacza, że za zasłonką "udogodnień dla pasażera" zarobi więcej, bo tak naprawdę podniosła opłaty na każdym lotnisku. I to jest skandal! Komentarz moderatora: Czy coś nie tak kolego Stenus? :o)
marqoos_pl 2005-12-21 12:54   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Fajny pomysł...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy