Z Poznania do Dublina

Z Poznania do Dublina Linia lotnicza AerLingus zapowiedziała uruchomienie od 1 kwietnia 2006 roku kolejnego regularnego połączenia z Polski, tym razem z lotniska w Poznaniu do Dublina. To już trzecie lotnisko w Polsce obsługiwane przez tę linię. AerLingus lata z Krakowa i Warszawy do Dublina oraz z Warszawy do Cork. Nowe połączenie obsługiwane będzie raz w tygodniu od kwietnia (sobota), zaś...
19/12/2005 11:55   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aguirre 2005-12-20 17:20   
aguirre - Profil aguirre
Irlandczycy wyczuli zwierzynę :-). W tej chwili to jedyny kierunek, gdzie linie nie LCC są w stan ie zapełnić A320 z Polski, a już szczególnie spoza W-wy. To w ogóle fajna linia, bo ma wiele zalet LCC, bez niektórych wad.
gosc_Old 2005-12-19 23:58   
gosc_Old - Profil gosc_Old
Aer Lingus jest OK. No i ma rzadkie malowanie.
bartek 2005-12-19 21:53   
bartek - Profil bartek
Do gosc_KTW: Przeciez Centralwings lata do Dublina z KTW, wiec nie ma co liczyc Aerlingus, aczkolwiek kto to moze wiedziec ;)
marqoos_pl 2005-12-19 21:21   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Cork i/lub Shannon z Krakowa też byłyby popularnymi kierunkami... Ale Aer Lingusa i tak nie lubię... (moje subiektywne zdanie, chociaż nigdy z nimi nie leciałem, hehe).
gosc_Big D 2005-12-19 21:10   
gosc_Big D - Profil gosc_Big D
Ludzie Grabarek stracil stolek!!! Nareszcie LOT moze stanie na nogi. Ten gosc zupelnie nie mial pojecia o lotnictwie i zarzadzaniu linia lotnicza!!!! Ladny prezent dla LOT i jego zalogi!!!
gosc_KTW 2005-12-19 18:41   
gosc_KTW - Profil gosc_KTW
A może tak Aer Lingus uruchomiłbu coś z Katowic ??? np. Cork na początek 2xtyg.
lysy81 2005-12-19 17:50   
lysy81 - Profil lysy81
Nie no w 3 lata nie ma szans ale kiedys z pewnascia WAW nie ma juz jak sie rozbudowac KTW tak i to jeszcze jak wokol jest sporo miejsca !!
hej 2005-12-19 17:26   
hej - Profil hej
Panie moderatorze - na prawde lubie ten portal, ale prawda jest taka ze nie przyznaliscie sie do bledu tylko powiedzieliscie zebym uwaznie czytal - wiec to bylo nie fair. Wesolych Swiat!!! Komentarz moderatora: Prawda jest taka, że w pierwszej wersji rzeczywiście było napisane "kolejnego regularnego połączenia, z Poznania do Dublina" co mogło wprowadzać w błąd czytelników. Zdanie zostało poprawione. Nastepnie moderator nieświadomy wcześniejszej wersji tekstu napisał komentarz dotyczący uważnego czytania. Za nieporozumienie przepraszamy. Dziękujemy za życzenia i życzymy również wesołych świąt.
marius 2005-12-19 17:02   
marius - Profil marius
Jesli pasazer.com informujuje ze z lotniska w Zielonej Gorze nie wykonuje sie regularnych rejsow lotniczych to ja tez chyba "mam problem z czytaniem ze zrozumieniem." Komentarz moderatora: Już pasazer.com informuje ze z lotniska w Zielonej Gorze wykonuje sie regularne rejsy lotnicze do stolicy zwanej Warszawą :)
bumbastik 2005-12-19 17:01   
bumbastik - Profil bumbastik
1 kwietnia - ta wiadomość chyba nie jest przedwczesnym primaaprilisowym kawałem???...
prez 2005-12-19 15:35   
prez - Profil prez
Tutaj jest tak i tak blad w artykule, poniewarz samoloty lataja w sobote i srode. Pan napisal ceny na srode i NIEDZIELE. To morze hej ma racjie ze artykul zostal zmieniany
hej 2005-12-19 14:53   
hej - Profil hej
Eeeeeee no, panie moderatorze, poprawiliscie zle skonstruowane zdanie i teraz jest OK: "kolejny lot z Polski". Tylko nie mowcie mi zebym czytal ze zrozumieniem, bo 1wsza wersja niusa byla: "kolejne polaczenie z Poznania" - siemanko Komentarz moderatora: Ponieważ nikt nie jest doskonały. Nawet na wielkich serwisach informacyjnych zdarzają się błedy, które są później poprawiane. Natomiast kometarze trudno poprawić później i autor komentarza niepotrzebnie się kompromituje, jak za mocno wyraża swoją dezaprobatę co do treści.
w!zz f/o 2005-12-19 14:28   
w!zz f/o - Profil w!zz f/o
:D Wreszcie coś! Ale co do tego czy CLW w ogóle chciało otwierac jakiekolwiek poł z POZ w najbliższym tysiącleciu to mam pewne wątpliwości! Tak więc nie tyle EI wyprzedził C0 co po prostu zrobił nam prezent na gwiazdkę! :)
gosc_Old 2005-12-19 14:26   
gosc_Old - Profil gosc_Old
Bitwa o Irlandię trwa. Kto pierwszy zarezerwuje z danego lotniska Dublin,a kto Shannon ? Może plebiscyt: kto wystartuje z tymi połączeniami pierwszy z pozostałych lotnisk ?
gosc_Przem 2005-12-19 14:10   
gosc_Przem - Profil gosc_Przem
hej: A gdzie pisze ze to kolejne regulane polanczenie Dublin- Poznan?????? Tam pisze tylko nowe[..]Z POLSKI.....
gosc_Goscc 2005-12-19 13:46   
gosc_Goscc - Profil gosc_Goscc
A z Poznania 3 odwolane z 5 lotow do WAW
hej 2005-12-19 13:40   
hej - Profil hej
A dzis 2 loty na trasie waw-ktw odwolane - bravo nasz LOT - najlepsza linia srodkowej europy Komentarz moderatora: Gdzie Rzym, gdzie Krym? Przecież komentarz jest zupełnie nie związany z informacją.
mic77 2005-12-19 13:38   
mic77 - Profil mic77
Aer Lingus wyprzedził Centralwings.
yannkes 2005-12-19 13:18   
yannkes - Profil yannkes
czepiasz sie :) ciesz sie z niusa... ;)
hej 2005-12-19 12:58   
hej - Profil hej
kolejnego regularnego połączenia z lotniska w Poznaniu do Dublina??????????????? - przeciez Aer Lingus nie latal do tej pory z Poznania, ani Poznan nie mail polaczen z Dublinem to O JAKIE KOLEJNE POLACZENIE CHODZI??? Komentarz moderatora: Prosimy o czytanie ze zrozumieniem...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy