Konferencja we Wrocławiu

Konferencja we Wrocławiu W dniu dzisiejszym (16.10) w Urzędzie Miejskim we Wrocławiu odbyła się konferencja prasowa tanich linii lotniczych Centralwings. Na spotkaniu z mediami rzecznik linii Iza Bogus przedstawiła dotychczasowe osiągnięcia przewoźnika na rynku polskim, a także w skrócie poinformowała o najbliższych planach dla Wrocławia, między innymi o nowych połączeniach do Dublina i...
16/12/2005 17:53   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
yannkes 2005-12-19 10:30   
yannkes - Profil yannkes
ale od czego maja nas? ;)
hej 2005-12-19 09:55   
hej - Profil hej
zgadza sie Yankes, czasami jestem zawiedziony ze w tym portalu informacje pojawiaja sie dosc pozno. Fajnie jest poczytac artykuly i nowosci, ale z reguly jak tu zagladam to juz wszystko wiem, chyba ze naja fajny reportarz
yannkes 2005-12-19 09:35   
yannkes - Profil yannkes
AerLingus uruchomil od kwietnia loty Poz-Dub -to nam zrobil prezent na swieta...
gosc_wizz_ 2005-12-17 16:48   
gosc_wizz_ - Profil gosc_wizz_
Penie nigdy i nigdzie.Central jako warszawska firma na złość Poznaniakom stawia na Wrocław.Mam wielu znajomych z Poznania którzy mają już wykupione bilety na loty Wrocław-Dublin i to w najbliższym okresie.Nie ma co liczyć na Central chyba że ktoś w rządzie wymieni zarząd LOT-u i Centrala.Oby tak się stało-jak najszybciej.Pamiętam jak LOT przez wiele lat olewał Poznań i nie latał do Frankfurtu z POZ tylko z WRO choć wielokrotnie sygnalizowano że jest duże zapotrzebowanie ze względu na Targi.No i biznesmeni latali do Wrocławia lub Warszawy z Frankfurtu,przesiadka i na Targi do Poznania.Eeech,szkoda gadać...
bumbastik 2005-12-16 23:01   
bumbastik - Profil bumbastik
to co, kiedy i dokąd bedzie REGULARNIE latać z Poznania w barwach CW??
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy