Przewoźnik przeprasza za Luton

Przewoźnik przeprasza za Luton Redakcja Pasazer.com otrzymała oświadczenie linii Wizz Air w sprawie odwołanego wczoraj lotu z Londynu do Katowic. W oświadczeniu czytamy: Oświadczenie "Wczoraj z powodu spraw technicznych związanych z samolotem, Wizz Air nie mógł wykonać wieczornego lotu z Luton do Katowic zgodnie z rozkładem. Priorytetem Wizz Air jest bezpieczeństwo swoich pasażerów dlatego dopóki...
15/12/2005 11:53   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_sarek 2005-12-21 00:22   
gosc_sarek - Profil gosc_sarek
czy ktos wie czemu wszystkie poranne loty ryana do kraka sa po 450zl - w jedna strone!!! jakis blad w systemie???? Komentarz moderatora: Post nie związany z tematem. Bardzo prosimy trzymać się omawianej tematyki.
aguirre 2005-12-20 23:29   
aguirre - Profil aguirre
Korfu i Rodos są obstawione przez czartety. Na ich miejscu wybrałbym Chorwację i jakieś kierunki hiszpańsko-włosko-greckie nie popularne wśród czarterów.
czeko 2005-12-20 23:17   
czeko - Profil czeko
Tak "dbają" o polskich pasażerów: "WizzAir will announce more summer destinations from its bases in Poland and Hungary in the coming weeks" - lecz tylko w wersji angielskiej...
prez 2005-12-20 22:55   
prez - Profil prez
Chyba ta wiadomosc jest oficjialna, poniewasz na wizz.com w wersji wegerskej jest news o tych lotach na Korfu i Rhodos. Jednak w siatce nadal nie ma tych polaczen. Ale bilety mozna jusz bookowac.
czeko 2005-12-20 20:23   
czeko - Profil czeko
Wizza dopingowac? Sam sie dopinguje, bo od kilku dni w jego systemie rezerwacji pojawia sie CORFU i RHODES... Narazie tylko z Budapesztu- i to nieoficjalnie...
tos 2005-12-20 14:47   
tos - Profil tos
Gosc_ja: Trzeba Wizzaira dopingowac, zeby sie wzieli w garsc w naszym wlasnym interesie. Nie chce, zeby moja rodzina musiala czekac na mnie na lotnisku pare godzin tylko dlatego, ze Wizz sie nie wyrabia. Przyszlo mi niestety leciec ta linia za kilka dni. Pierwszy i ostatni raz - juz drugi raz sie nie nabiore po tym jak skasowali loty z Katowic do Amsterdamu dwa miesiace po rozpoczeciu sprzedazy biletow. Dzisiaj mamy kolejna fale spoznien:
W6 145 z Katowic do Rzymu: 4H 40 MIN
W6 105 z Liverpoolu do Katowic: 2H 35 MIN
W6 168 z Frankfurtu Hahn do Katowic: 4 H
W6 146 z Rzymu do Katowic: 4H 30 MIN
nie wspominajac o locie W6475, ktory mial przyleciec do Frankfurtu Hahn z Warszawy o 7.55 a jest oczekiwany o 15:10...
prez 2005-12-20 14:18   
prez - Profil prez
Naprawde przepraszam za moje bledy. Urodzilem sie w Polsce ale teraz mieszkam w Hamburgu, czili tak naprawde nie nauczylem sie tej polskiej ortografji. Bede sie starac poprawnie pisac. (Ale za brak polskich znakow nic nie moge poradzic, poniewasz nie mam takich znakow na tastaturze.) Pozdrawiam
gosc_ja 2005-12-20 13:06   
gosc_ja - Profil gosc_ja
nie mowcie tu o Wizzie, bo juz mam na prawde dosc tej cukierkowej linii, ktora za zaslona fioletowo pomalowanych samolotow i foletowej strony internetowej co chwile ma jakies wpadki.
tos 2005-12-20 07:03   
tos - Profil tos
Wizzair: najprawdopodobniej wczoraj w nocy WizzAir dolecial tylko do Paderborn a w Dortmundzie w ogole nie ladowal. Domyslam sie, ze w drodze powrotnej pasazerow dowieziono autobusami do Paderborn, bo do Katowic przylecial z ponad 3-godzinnym opoznieniem. Ciekawe jaki byl powod tej niespodziewanej atrakcji. Warunki pogodowe byly lepsze w Dortmundzie, bo w Paderborn byla mgla. Oczywiscie nie mozna sie niczego dowiedziec na stronie Wizzair - oni tam podaja tylko dobre wiadomosci albo zwalaja na innych. Troche to dziwna praktyka - to tak jakby zamiast w Katowicach ladowalo sie niespodziewanie od czasu do czasu w Rzeszowie.
gosc_Jan 2005-12-20 06:48   
gosc_Jan - Profil gosc_Jan
Gorąco zachęcam do takiej wersji:
zamiast zard -żart,
morze musza - może muszą,
zaoszczendzic - zaoszczędzić,
polanczenie - połączenie,
powarznie - poważnie,
bende - będę
bartek 2005-12-20 06:41   
bartek - Profil bartek
Panie "prez" niech Pan nie wystawia sobie opini i zacznie uzywac slownika ortograficznego bo tego nie da sie czytac co Pan wypisuje!
prez 2005-12-19 23:42   
prez - Profil prez
Faktycznie!!!!! Myslalem ze to zard ale to prawda. Morze musza tam kogos wysadzic (w Paderborn) a morze benda planowac loty do paderborn i zeby zaoszczendzic koszty, mierza czas ile im zajmnie na te polanczenie normalnym samolotem rejsowym.
Ale na powarznie: W marcu lece Wizz-em z Lubeki do GDN i mam nadzie ze nie bende ladawal najpierw gdzies np. w szymanach.
bartek 2005-12-19 23:35   
bartek - Profil bartek
Ladowal w zeszlym tygodniu.
gosc_Artur 2005-12-19 22:38   
gosc_Artur - Profil gosc_Artur
Czy ktos moze wie dlaczego dzis wieczorem WizzAir leci z Katowic do Dortmundu z miedzyladowaniem w Paderborn? Tak podaje strona lotniska internetowa w Dortmundzie, a chodzi o wieczorny lot W6 165, ktory ma przyleciec do DTM z duzym opoznieniem (o 23:30 zamiast 20.45). Czyzby jakies dodatkowe (awaryjne?) miedzyladowanie po drodze? Wizz jeszcze nigdy nie ladowal w Paderborn.
gosc_Pasaz 2005-12-19 18:28   
gosc_Pasaz - Profil gosc_Pasaz
Mgla to nie przekroczenie czasu... lot na Stanstet!!!Dlaczego nie zorganizowali transportu dla pasazerow tylko sciemniaja przyczynami technicznymi??
gosc_Pasaz 2005-12-17 16:34   
gosc_Pasaz - Profil gosc_Pasaz
A gdzie te skorzane fotele o ktorych Wizz Air caly czas wspomina?Bezpieczenstwo?Czy to byl lot W6 110? Ktory polecial na STN?
bavok 2005-12-15 23:06   
bavok - Profil bavok
Ostatnio tez Ryanair zostawil pasazerow chyba w Gdansku czy Szczecinie ze wzgledu na mgle i ich olal. I co ? Kazdemu sie zdarza
gosc_mala 2005-12-15 20:54   
gosc_mala - Profil gosc_mala
Ależ Wy jesteście monotematyczni z tymi odwołaniami lotów przez Wizza. Latam często i jakoś nigdy mi sie to nie zdazylo, choc nie zmienia to faktu, ze ludziom na LTN szczerze wspolczuje.... A to porownywanie Balic i Pyrzowic to jush kompletna bzdura. Wez pod uwage, ze wiele zalezy nie tylko od zalogi ale tesh od obslugi lotniska, pogody, a nawet samych pasazerow!!! A moze jeszcze zaczniesz obserwowac niebo nad Olkuszem i zapisywac godziny przelotu nad Twoim domem?! Pomysl zanim sie wypowiesz....
chris 2005-12-15 20:02   
chris - Profil chris
gosc_wujo : wez pod uwage ze to co wyswietla strona lotniska nie zawsze jest zgodne z prawda ... a w zasadzie bardzo czesto jest nieprawda...
aguirre 2005-12-15 18:18   
aguirre - Profil aguirre
Trudno to nazwać przeprosinami. raczej marketingowy bełkot japiszonów w stylu: 'To nawet lepiej, że nie polecieli. I tak jesteśmy najlepsi'. Nie znosze takiej medialnej nowomowy.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy