Dalsza ekspansja Ryanaira

Dalsza ekspansja Ryanaira Jak nieoficjalnie dowiedział się serwis Pasazer.com, irlandzki Ryanair już wkrótce ogłosi kolejne połączenia z dwóch lotnisk w Polsce, z których już lata. Na piątek zaplanowano konferencję prasową na łódzkim lotnisku Lublinek, zaś jutro odbędzie się konferencja prasowa na wrocławskim lotnisku Strachowice. Spekuluje się, iż Ryanair poinformuje o rozpoczęciu lotów do...
30/11/2005 14:18   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Nimus 2005-12-02 12:42   
gosc_Nimus - Profil gosc_Nimus
szkoda, ze nie Poznan lub Warszawa! dobrze, ze od marca 2006 z EMA do Wroclawia i Lodzi, ale niestety to nie po drodze! moze jednak naklonimy przedstawilcieli Ryanair'a do zastanowienia sie nad EMA-Poznan-EMA oraz EMA-Warszawa-EMA. strasznie ulatwiloby to nam zycie. nie tracmy nadziei - Nowy Rok! Nowe nadzieje!
gosc_ptasz 2005-12-01 14:13   
gosc_ptasz - Profil gosc_ptasz
A może by tak połączenie Rzeszów - Dublin ?

Niech Ryarair pomtsli nad tym bo naprawde tego brakuje
ryan 2005-12-01 12:17   
ryan - Profil ryan
Dublin niestety odpada bo FR nie moze narazie wstawic tam wiecej 737 a te ktore majuz sa wykorzystane an maxa
marius 2005-11-30 22:58   
marius - Profil marius
Wlascie z lotniska Zielonej Gory tez Poznan moze korzystac, jak odwolaja lot i podstawia na Lawicy autobus
gosc_chico 2005-11-30 22:12   
gosc_chico - Profil gosc_chico
Przeciez Poznan ma fajne lotnisko we Wroclawiu albo w Gdansku. Glowa do gory :D.
gosc_wizz_ 2005-11-30 21:57   
gosc_wizz_ - Profil gosc_wizz_
Poznań ma pecha,niestety.Ja już tam w nic nie wierzę.Będziemy latać tylko do Warszawy:-)
w!zz f/o 2005-11-30 21:32   
w!zz f/o - Profil w!zz f/o
Hmmm! A może by tak wreszcie POZ a nie jakieś "wioski"? ;) Joke!
gosc_FordM 2005-11-30 15:55   
gosc_FordM - Profil gosc_FordM
A ja słyszałem, że z na LCJ ogłosi coś Wizz... I teraz to ja już nic nie wiem :|
gosc_gosc 2005-11-30 15:29   
gosc_gosc - Profil gosc_gosc
spekuluje sie? na pewno. *** I sprawdzcie dokladnie info. Stara dora zasada mowi nawet jesli masz hiciora to sprawdz dokladnie by nie puscic gniota. Dla waszej info. Jutro RYAN na 100% oglasza Wroclaw Dublin. W lodzi podklada swinie. Bo tez oglasza dublin. To nie koniec. Zycze powodzenia. Komentarz moderatora: Tak. Spekuluje się. I do momentu kiedy oficjalnie kierunki nie są ogłoszone są to spekulacje. Co do nauki, radzę zacząć od siebie. Co do zasad - pozostawię bez komentarza.
gosc_yhy 2005-11-30 15:12   
gosc_yhy - Profil gosc_yhy
Wielkie mi tajemnice Ryana: Lodz-Dublin, Lodz-Hahn, Wroclaw- Dublin, Wroclaw - Hahn. No chyba ze cos jeszcze.. Komentarz moderatora: Jak Ci nasi czytelnicy są świetnie poinformowani :-)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy