×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie o biurze podróży Volare Travel


Zalety: Uprzejmie informujemy, że Pan Piotr Bożek oraz Panie Anna Bąk i Marta Kosinska to osoby fikcyjne, które nie korzystały z usług naszego biura, a zamieszczone opinie są niezgodne z prawdą. BP VOLARE TRAVEL
Wady: brak
9

/10

13/05/2015 16:44,  
Marta Kosinska
Marta Kosinska
Zalety: brak
Wady: kompletna porazka. wyjazd narciarski do Val di Sole,przekwaterowanie nas do hotelu niezgodnego z oferta, ogrzybione sciany w hotelu i ledwo dzialajace ogrzewanie. biuro nie zareagowalo kompletnie na nasze skargi.
1

/10

22/03/2014 02:47,  
Ania Bąk
Ania Bąk
Zalety: brak
Wady: Realizacja wycieczki nie ma nic wspólnego z tym, jak miało to wyglądać. Pan Jarek to mitoman. Oferty może i umie tworzyć ale nie wywiązuje się z nich kompletnie. Stracone pieniadze i nerwy.
1

/10

17/03/2014 21:24,  
Piotr Bozek
Piotr Bozek
Zalety: ladna nazwa
Wady: niekompetenti rezydenci w hotelach narciarskich, swiadczenia kompletnie inne od tych z oferty, totalna klapa, nigdy wiecej.
1

/10

25/03/2012 17:30,  
cervinia
cervinia
Zalety: brak
Wady: totalny brak profesjonalizmu.Naciagactwo.Panie Jarku sam piekny usmiech nie wystarczy.Nie polecam zdecydowanie
1

/10

18/03/2012 20:06,  
Marek Nowakowski
Marek Nowakowski
Zalety: brak
Wady: Biuro nie godne nawet uwagi. Niekompetentni pracownicy, którzy nawet nie znają oferty katalogowej hoteli, do których sprzedają wycieczki. Próbują nieudolnie sprawiać wrażenie, że znają jakiś hotel, po czym opowiadają takie bzdury, że się słuchać nie da. Myślą, że jak ktoś do nich przychodzi to można mu kit wciskać. Dlatego polecam poczytać sobie wcześniej w internecie o interesujących Was ofertach i wtedy łatwo będziecie mogli wyciągnąć wnioski na temat pracowników biura. Kolejna rzecz to kwestia rezerwacji, której nawet nie potrafią wykonać. Zarezerwowano nam wycieczkę z innego miasta. Sprawa miała być wyjaśniona w ciągu 24h. Niestety nie doczekaliśmy się telefonu z informacją co w tej sprawie zostało ustalone. Nie polecam!!!
1

/10

05/08/2011 20:09,  
<>


Jeśli reprezentujesz biuro podróży Volare Travel i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie