Opinie o biurze podróży Neckermann

Klaudyna 06/09/2019 10:19   
1 Zalety: Brak

Wady: Oferta w Internecie różni się z tym co zastaliśmy. Kontakt Z rezydentka w skali 0.. dostaliśmy do niej numer telefonu ktory caly czas był nieaktywny. Hotel to jakaś porażka. W drodze powrotnej mało brakowało a nie wrócilibyśmy do Polski bo całego biura nie było na liście wylotów! W trakcie afery rezydentka po prostu uciekła i tyle ją było widać. Za tą cene ktore wzielo biuro od nas inni mieli hotele 5 gwiazdkowe! Nie polecam!
JakubMatuszewski0507 15/09/2018 21:43   
1 Zalety: Miła rezydentka

Wady: Totalny brak organizacji! Chaos na lotnisku, 4 razy zmiana autokaru tuż po przylocie! Brak kontaktu z rezydentem... Nie prawidłowy numer, brak czasu na 3 minutową rozmowę. Dopiero w dniu wyjazdu dostaliśmy informację kiedy przyjedzie po nas autokar, mieliśmy wylecieć z Heraklionu o 19:20, autokar miał przyjechać po nas o 16, przyjechał dopiero o 18, ponieważ lot był opóźniony o 4 godziny... Generalnie syf, dupa i kamieni kupa...
Jarosaw 08/04/2018 10:32   
9 Zalety: Jestem bardzo zadowolony z tego biura. Podpisuję umowę w Polsce a korzystam z niemieckich ofert ze strony: www. neckermann-reisen. de To ich oficjalna strona. Wylatuję albo z Berlina Schoenefeld albo z Drezna ze względu na miejsce zamieszkania (okolice Bolesławca) Byłem z nimi 4 razy w Tunezji, 1 raz w Grecji na Kos, 2 razy w Bułgarii i teraz 5 raz będę w Turcji. Korzystam z ich usług od 2008. Hotele tylko 5*. Warto uczyć się języków, przynajmniej w stopniu komunikatywnym albo użyć tłumacza ze smartfona czy komputera. Na tej stronie macie wszystkie informacje o hotelu oraz opinie gości. Można przefiltrować info, które Was interesuje. Trzeba poświęcić na to trochę czasu ale gwarantuje to potem udany urlop bez rozczarowań. Nie zwalajcie wszystkiego na biuro!!! Jeśli się chce jak najtaniej to potem, niestety, tak jest :((( Wycieczki też można zabukować i opłacić wcześniej lub na miejscu. Czasami nie ma polskiego przewodnika. W Turcji korzystam z wycieczek fakultatywnych biura Metin Tour, które jest prowadzone przez Polkę, Panią Dorotę Surekci. Nigdy mnie nie zawiedli. Polecam biuro Neckermann we Wrocławiu, przy ul. Więziennej. Bardzo miła i fachowa obsługa. Zawsze służą pomocą :)))

Wady: Nie ma
Mazekeen 28/08/2017 15:10   
1 Zalety: Hotel Jo-An Palace (Rethymnon, Kreta, Grecja) bardzo ładny, obsługa niesamowicie pomocna i przyjazna. Jedzenie bardzo dobre

Wady: Od czego by tu zacząć... Biuro ma gdzieś swoich turystów. Ostatni kontakt jest w momencie załatwiania wyjazdu. Po pobycie na Krecie mogę śmiało powiedzieć, że gdyby nie moja znajomość języka angielskiego, cała grupa byłaby uziemiona na amen, bo nikt więcej nie znał języków obcych. Próby kontakty z Connected Service kończyły się klęską, bo osoby, które odbierały nie potrafiły w żaden sposób pomóc. Nie znają realiów danego miejsca, nie potrafią zaproponować wycieczki z polskim pilotem (bo podobno nie ma), nie potrafią nic załatwić... albo nie chcą... Po wielkiej awanturze po 4 dniach (z 7) pojawił się rezydent. Pan Józef, bardzo miły człowiek, nie do końca wiedział co i jak powinien zrobić, bo został w ostatniej chwili ściągnięty z Cypru na Kretę. Na całą wyspę jest tylko 4 rezydentów, więc opieka jest żadna. Dobrze, jeśli nic się nie dzieje... Dzięki panu Józefowi pojechaliśmy na 1 wycieczkę(dobrze, że chociaż tyle), bo niestety w miejscowych biurach nie było możliwości wyjazdu z polskim przewodnikiem. Co do opieki: na lotnisku nikt po nas nie wyszedł (trzeba było szukać przedstawicieli), nie wskazano nam poprawnie gdzie stoi autokar, dopiero po zwróceniu uwagi, że autokaru nie ma panie raczyły się ruszyć i sprawdzić gdzie on faktycznie jest. Podobnie było w drodze powrotnej. Panie z TUI były bardziej zainteresowane naszym losem i pomocą, mimo, że to nie był ich obowiązek, niż Neckermann. Wstyd! NIE POLECAM
masaj 27/07/2017 17:39   
1 Zalety: Wprawdzie niczego z oferty zapisanej w umowie nie ubyło, ale...

Wady: Po przylocie na Majorkę wszyscy poszukiwali reprezentanta biura (wylot był z Berlina, więc obsługa Niemców co łączyło się jednoznacznie z informacją tylko i wyłącznie po niemiecku...) po odnalezieniu jednej pani, ta przekierowała nas do innej, a ta druga do jeszcze innej, która ostatecznie wskazała numer autokaru mającego zawieść nas do hoteli. W hotelu rezydenta nie było przez cały czas pobytu. Informacji o powrotnej podróży dowiadywałem się przez telefon w polskim przedstawicielstwie, bo rezydent nie odbierał przez trzy dni... Dopiero na 7 godzin przed odlotem ukradkiem znalazła się kartka w segregatorze Neckermanna o godzinie wyjazdu spod hotelu. Jak zauważyłem inne biura wysyłały rezydentów do hotelu natomiast biuro N podobno już tego nie praktykuje, chociaż w drodze powrotnej zbierając pasażerów spod hoteli odnalazł się facet i tylko podziękował za wybranie ich biura, trele morele... Porażka!!!
kasiaorg 05/07/2017 12:12   
1 Zalety: Lot nie był opóźnieniony

Wady: To biuro podróży to tragedia. Wycieczka zakupiona u nich na Kręte to porażka w 90% nie zgodna z tym co było oferowane w umowie. Pracy rezydenta nie można ocenić bo pomimo że powinienen być to go nie było wszystko trzeba załatwić przez telefon lub internet a po ich interwencji jest jeszcz gorzej niż było. Człowiek praktycznie musi sam wszystko ogarnąć łącznie z procedurami na lotnisku bo nikt się nie zjawił w Polsce a na Krecie rezydent łaskawie dał nam kartkę i wskazał ręką autokar i już go nie było. Ogólnie tragedia nigdy więcej!!!
malgosia 25/08/2016 18:21   
1 Zalety: Korzystałam z Neckermanna przez ostatnie 15 lat - zawsze z wielkim zadowoleniem i podziwem dla poziomu obsługi i dbałości o klienta.

Wady: Ostatnia podróż z Neckermannem to jeden wielki horror i totalne lekceważenie klienta i łamanie warunków zawartej umowy, jak już klient zapłacił. Wykupiony w maju pobyt na Krecie (17-27 lipca). 2 dni przed wyjazdem otrzymuję informację, że wylot nastapi prawie dobę później, niż określone w umowie= utrata części świadczeń zagwarantowanych w umowie. Lot opóźniony o 2 godziny. Po wylądowaniu w srodku nocy brak rezydenta w hali przylotów i przed nią. Decyduję się na dojazd taxi. Brak jakiejkolwiek opieki rezydenta na miejscu, a także niemożliwość skontaktowania się ani z rezydentem ani z jakimkolwiek biurem w Polsce. Brak informacji o godzinach odlotu do Polski i transferze - sprawdza mi to grzecznościowo recepcja hotelu., informując mnie jednocześnie, że autokar transferowy nie przyjedzie pod hotel, tylko na główną ulicę nie wiadomo kiedy. Znowu decyduję się na dojazd taxi na lotnisko. Złozona przeze mnie w Polsce reklamacja rozpatrywana 30 dni, oczywiście, negatywnie. Jestem prawnikiem, więc wystąpię na drogę sądową, a co z innymi klientami? Reasumując - odradzam korzystanie z Neckermanna - jednostronnie łamią warunki zawartej umowy, jak tylko klient zapłaci. Brak zainteresowania klientem, brak opieki, brak jakiegokolwiek poczucia odpowiedzialności.
Ewita123 21/08/2016 20:58   
1 Zalety: Brak

Wady: Wakacje w Bułgarii z tym biurem to totalna porażka. Już na starcie ich współpraca z liniami Small Planet zaserwowała mi pierwszy horror i samolot do Burgas który miał wylecieć 18:30 wyleciał o 08:05 dnia następnego. Na lotnisku wylot był co chwila przesuwany a pracownik tegoż biura podróży zamiast wyjaśnić zajście i przeprosić skutecznie ukrywał się przed wściekłymi turystami. Ostatecznie straciłam jeden nocleg. Powrót tymi samymi liniami i znów kolejny horror - samolot miał ponad 14 godzin spóźnienia. Rezydent neckermana był osobą całkowicie niekompetentną, totalnie zbagatelizował opóźnienie samolotu, nieumiejącą kompletnie nic załatwić, na wyznaczone przez siebie spotkania w hotelu nigdy nie był na czas, a gdy już przyszedł po czasie to bardzo się spieszył i kazał pisać do siebie sms-y ( na które i tak nie reagował czego doświadczyli goście z Polski z malutkim dzieckiem - również klienci neckermana). Ów rezydent - Węgier z pochodzenia mówił co prawda łamaną polszczyzną ale języka bułgarskiego już nie znał. W hotelu Polacy kwaterowani byli w gorszych pokojach niż Niemcy a nawet Rosjanie.
lenka1990 19/08/2016 19:58   
2 Zalety: współpraca z liniami lotniczymi Small Planet (loty na czas, miła obsługa)

Wady: Można by książkę napisać.. Zapewniano nas, że to będą niezapomniane wakacje w Bułgarii no i były. Polecono nam hotel Chaika, z zewnątrz przepiękny 4-gwiazdki. Jednak pokoje to istna komuna, w pierwszy dzień nie mieliśmy nawet wody w kranach i w toalecie, to do tego nikt nie reagował na naszą prośbę o jej włączenie. Na awaryjny nr do Neckermanna (który miał być czynny 24/h, nr podany w dokumentach podróży) nie można było się dodzwonić, gdyż były zablokowane połączenia przychodzące z Bułgarii. Na następny dzień wodę łaskawie nam włączono. Oczywiście stała i nie schodziła z wanny, więc pewnie to była przyczyna jej odcięcia. Tej awarii już nie naprawiono do końca naszego pobytu, mimo jej ciągłego zgłaszania. Klimatyzacja w pokoju nie działała.. Kolejna sprawa związana z kontaktem z Biurem Neckermann. Podczas transferu dostaliśmy rozpiskę kiedy widzimy się z naszym rezydentem. Specjalnie nigdzie nie poszliśmy i wraz z innymi Polakami czekaliśmy na Rezydenta. Niestety rezydent z Neckermanna, który miał być do naszej dyspozycji w Bułgarii, również miał nas w nosie i nie odbierał tel. oraz nie odpisywał na sms-y. Dopiero jedna z czekających Polek się w końcu do niego dodzwoniła i okazało się, że Pan rezydent nie przyjdzie i mamy na niego czekać nazajutrz. Więc straciliśmy sporo czasu na spotkanie którego nie było. Przy wyjeździe autobus miał duże opóźnienia i nikt nas nie poinformował o tym, że przyjedzie później. Żadnego odzewu ze strony biura Neckermann. Autobus miał byc o 19:00, o 19:30 w końcu sami dodzwoniliśmy się do rezydenta, oczywiście który nic nie wiedział. W końcu autobus przyjechał a po nas przyszedł sam kierowca... Nie będę pisać o chaosie w hotelu, brakujących sztućcach, talerzach i nieświeżym jedzeniu, ale na pewno już nie wybiorę się z tym Biurem Podróży, gdyż polecają złe hotele oraz klienta w podróży mają już w nosie.
EwaG 17/08/2016 17:59   
1 Zalety: Brak

Wady: Wczasy wykupiłam w hotelu 5 gwiazdkowym, a okazał się hotelem poniżej 3 gwiazdek. Twierdzę to na podstawie tego, że bardzo często bywałam w hotelach 3 gwiazdkowych (Egipt, Tunezja, Turcja, Grecja, Kreta, itp.) i to co było w hotelu St. Thomas nigdy nie przydarzyło mi się w hotelu 3 gwiazdkowym (szczegółowy opis w załączeniu). Zapłaciłam za warunki, których nie dotrzymano. Nie wiem jak można wysyłać ludzi do hotelu, gdzie wcześniej nie sprawdzono warunków, które się oferuje. Mało tego, do hotelu, który nie był w ogóle przygotowany do sezonu i przyjęcia turystów. Plaża – a raczej plaże. Pierwsza plaża, o której piszą w opisie hotelu: „do jednej z hotelowych, piaszczystych plaż przy cyplu zejście licznymi schodami” – ta nie istnieje. Co prawda jest tam kilka łóżek, parę stołków i ze dwa stoliczki oraz piadek. Nie ma parasoli i plaża jest brudna. Mało tego te „liczne schody” to raczej schody śmierci. Deski przegnite, ruszające się, co gorsze cała barierka się rusza. Jak się już zdecyduje zejść to trzeba przejść po betonowym murku, na który dwoma rurami wycieka jakaś śmierdząca ciecz. Kolejna plaża: „do kolejnej piaszczystej plaży hotelowy transfer małym busikiem elektrycznym co ok. 30 min” to prawda. Jednak jedzie się po asfaltowej drodze z dziurami, a nawet w jednym miejscu po pękniętej drodze. Ma się wrażenie, że za chwilę urwie się ta droga i spadnie w przepaść. Opis: „leżaki i parasole na plaży gratis” z małym wyjątkiem. Od 11.06. – 17.06. można było korzystać z plaży hotelowej przy barze i rzeczywiście leżaki i parasole były gratis, ponieważ innej plaży nie było. Plaża była zanieczyszczona glonami i bardzo śmierdziało, żeby wejść do wody trzeba byłoby dojść do kolejnej plaży innego hotelu. Pod koniec tygodnia coś się ruszyło i zauważyłam, że obok robią inną plażę. W dniu 18.06. będąc na plaży dochodzi do nas mężczyzna i żąda od nas pieniędzy za leżaki i parasol. Byliśmy bardzo zdziwieni o co chodzi.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy