×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie o biurze podróży GTI


Sabina Kaźmierczak
Sabina Kaźmierczak
Zalety: NIE POLECAM !!!
Wady: zamówiliśmy/wykupiliśmy przez traveligo wycieczkę do turcji w GTI... kosztowało nas to 1 1/2 miesiąca temu 13000zł - dokładnie 1 miesiąc przed wyjazdem dostaliśmy informacje ze hotel nie zostanie otwarty- oki zrozumieliśmy ze takie coś może się zdarzyć - dostaliśmy od GTI propozycje hotelu w którym już rok przedtem byliśmy- więc prosiłam o inne oferty- no i dostaliśmy ! JEDNĄ ofertę (szkoda ze tylko opinia tego hotelu nie jest najlepsza) więc prosiłam o inna .... i GTI nas OLAŁ !! brzydko mówiąc .... prosiłam się - a dostałam za informacje "albo to pani bierze albo pani musi dopłacić do innego hotelu"... "inni kliencie wybrali ten hotel, albo dopłacili" ... a fakt jest taki ze wszyscy wiemy jaki są teraz cenny... miesiąc temu miała 50 hoteli do oferty za niszą cenne, i tym bardziej ze my jedziemy z dziećmi i nie ma tyle pokój rodzinnych w hotelu... fajnie tak można sobie tez nabić kasę..... nie mam pytań co do tego BIURA i do pracy pani Ani oraz Walentyny ...
5

/10

01/08/2012 01:34,  
Zalety: Bylem z tym biurem w Turcji w 2010 roku , wszystko w porządku , dobry kontakt z reydentka. Uczestniczyła rownież w wycieczkach. Nie mam zastrzeżeń
Wady: Ne było
10

/10

08/09/2011 20:09,  
Elite
Elite
Zalety: Jakie plusy?
Wady: Wszystko. Odwołali wycieczkę na tydzień przed wylotem, nie poinformowali, żebym nie poszedł do punktu wakacje.pl to o tym drobnym przeoczeniu zapewne dowiedziałbym się dopiero na lotnisku. W centrali siedzą kretynki, które nie potrafią odpowiadać na pytania. Po tym incydencie nie zamierzam korzystać z ich usług.
1

/10

08/06/2011 10:20,  
Zalety: Zarezerwowało pobyt i lot
Wady: Rezydenci w Turcji-Alanya M-htar Doris Aytur 8-15.09.2010.Porażka !!! A właściwie trzy bo ,,było,,ich troje.
1

/10

05/11/2010 23:32,  
Zalety: świetna organizacja wyjazdów do Turcji, bardzo fajni rezydenci, hotel zgodny z ofertą, tanio, linie lotnicze SkyAirlines całkiem przyjemne.
Wady: brak negatywów
9

/10

23/09/2010 08:37,  
<>


Jeśli reprezentujesz biuro podróży GTI i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie