Wysyp nowych tras Ryanaira w Europie

14 maja 2024 08:45
W ostatnich dniach w systemie rezerwacyjnym Ryanaira pojawiło się 14 nowych tras po Europie, które zostaną zainaugurowane wraz z wejściem w życie zimowego rozkładu lotów.
Reklama
Po trzy nowe trasy irlandzki przewoźnik uruchomi z Birmingham i Treviso. Z drugiego największego miasta Wielkiej Brytanii będzie można polecieć do Płowdiwu w Bułgarii (raz w tygodniu) oraz do Łodzi (2 razy w tygodniu), a z lotniska niedaleko Wenecji zostaną zainaugurowane loty do Kopenhagi (2 razy w tygodniu) i portu lotniczego Sztokholm-Arlanda (2 razy w tygodniu). Dodatkowo Ryanair doda połączenie łączące oba miasta - Birmingham i Treviso (2 razy w tygodniu).

Z głównego lotniska obsługującego Wenecję będzie można polecieć pięć razy w tygodniu do Pragi, a do obu portów lotniczych obsługujących Rzym - Campino i Fiumicino, Ryanair dodał po jednej nowej trasie - odpowiednio do Corku (2 razy w tygodniu) i Pafos (3 razy w tygodniu).

Wśród innych nowości można znaleźć kolejne trasy z lotnisk obsługujących miasta na Wyspach Brytyjskich - z Belfastu do Kowna (2 razy w tygodniu), z Liverpoolu do Budapesztu (2 razy w tygodniu) i z Memmingen do Manchesteru (raz w tygodniu).


Na pokładach samolotów irlandzkiego przewoźnika będzie można także polecieć z Frankfurtu Hahn do Sofii (3 razy w tygodniu), Paryża Beauvais do Rovaniemi (2 razy w tygodniu) oraz z Barcelony do Kopenhagi (4 razy w tygodniu).

To z pewnością nie koniec tegorocznych nowości Ryanaira i kolejnych ogłoszeń można spodziewać się każdego dnia. Wszystkie nowozapowiedziane trasy zostaną zainaugurowane na przełomie października i listopada br., a bilety na nie można już znaleźć w systemie rezerwacyjnym irlandzkiego przewoźnika.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy