Sześć nowych tras Wizz Aira z Budapesztu

1 marca 2024 09:10
Mimo kłopotów z uziemionymi samolotami, Wizz Air ogłosił 6 nowych tras z Budapesztu i dodanie dwóch nowych samolotów do swojej bazy w stolicy Węgier.
Reklama
Wizz Air będzie latał z Budapesztu do Erywania (3 razy w tygodniu), Bukaresztu (codziennie), Walencji (3 razy w tygodniu), Braszowa (3 razy w tygodniu), Stuttgartu (5 razy w tygodniu) i Brukseli (5 razy w tygodniu). Wszystkie nowe trasy zostaną zainaugurowane w czerwcu br.

Baza przewoźnika w stolicy Węgier powiększy się również o dwa nowe airbusy A321 Neo, jest to zaskakująca wiadomość biorąc pod uwagę ogromne braki we flocie Wizz Aira spowodowane ponad czterdziestoma uziemionymi samolotami i zawieszanie dużej liczby tras z innych portów lotniczych. Rozwój za wszelką cenę w Budapeszcie może wynikać również z powodów prestiżowych. Wizz Air jest przez Węgrów uważany wręcz za narodowego przewoźnika, a niedawno został na stołecznym lotnisku prześcignięty w liczbie tras przez Ryanaira.

Prezes Wizz Aira zapowiedział, że letnia siatka połączeń wciąż nie jest zamknięta i możliwe są ogłoszenia kolejnych nowych tras, również z Polski.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy