Wizz Air najlepszą niskokosztową linią

W ciągu ostatnich dwóch tygodni Wizz Air zdobył dwie prestiżowe nagrody potwierdzające najwyższy poziom oferowanych przez przewoźnika usług: nagrodę w plebiscycie Najlepsza Linia Lotnicza 2007 oraz wyróżnienie Gold Standard potwierdzające satysfakcję pasażerów z usług Wizz Air. 26 marca 2008 r. Wizz Air już czwarty raz z rzędu zdobył nagrodę w Plebiscycie Najlepsza Linia Lotnicza przyznawaną przez użytkowników portalu pasazer.com. Sondaż przeprowadzony wśród pasażerów potwierdził, że Wizz Air zgodnie ze swoją deklaracją, nieustannie oferuje niskie ceny biletów, zapewnia wygodną podróż oraz przyjazną pasażerom obsługę. 25% osób biorących udział w plebiscycie przyznało, że Wizz Air jest najlepszą nisko-kosztową linią lotniczą w Polsce. Z kolei 4 kwietnia 2008 r. Wizz Air zdobył wyróżnienie Gold Standard. W marcu 2008 r. TNS OBOP na zlecenie MMT Management przeprowadził pierwsze niezależne badania dotyczące satysfakcji klientów korzystających z usług linii lotniczych. Badanie potwierdziło, że oferta Wizz Air jest na bardzo wysokim poziomie, wykraczającym ponad ich oczekiwania. Klienci docenili niskie ceny biletów Wizz Air, ofertę dostosowaną do ich potrzeb, troskę o bezpieczeństwo oraz jakość obsługi zarówno naziemnej, jak i w trakcie lotu. „Jesteśmy dumni, że w tak krótkim czasie zostaliśmy odznaczeni dwiema ważnymi nagrodami” – mówi Natasa Kazmer, Dyrektor ds. Komunikacji i Public Affairs w Wizz Air. - „Jest to dla nas wynikiem uznania oraz dowodem na to, że pasażerowie darzą nas ogromnym zaufaniem. Wyróżnienia traktujemy również jako wyzwanie, aby nie zawieźć Polaków i w dalszym ciągu świadczyć usługi na najwyższym poziomie”. Wizz Air wzmacnia pozycję największej i najlepszej nisko-kosztowej linii lotniczej w Polsce od początku swojej obecności na naszym rynku. Obecnie firma posiada 35% udział w rynku nisko-kosztowych linii lotniczych w Polsce, a jej pozycja jeszcze bardziej umocni się latem. Wizz Air jest liderem również we wszystkich innych państwach, w których posiada bazy operacyjne, czyli na Węgrzech oraz w Bułgarii, a już niebawem przewoźnik obejmie pozycję lidera także w Rumunii. Dynamiczny rozwój linii dokonuje się dzięki nieustannym dostawom nowych samolotów. Do lipca 2008 roku flota Wizz Air będzie się składała z 19 maszyn Airbus A320. Aby w dalszym ciągu umacniać swoją pozycję w regionie przewoźnik ostatnio otworzył swoją siódmą bazę operacyjną w Poznaniu, a już w maju zostanie uruchomiona ósma baza w Kluż, w Rumunii. W Polsce Wizz Air nieustannie otwiera nowe połączenia. Na początku kwietnia wystartowało całoroczne połączenie z Gdańska do Turku oraz z Warszawy do Doncaster Sheffield. 14 czerwca uruchomionych zostanie 6 połączeń letnich do Heraklionu, Bourgas, Barcelony oraz na Korfu obsługiwanych z Warszawy, Gdańska i Katowic oraz całoroczne połączenie z Warszawy do Mediolanu. W 2008 roku Wizz Air przewiezie 4 mln pasażerów na trasach z i do Polski. Źródło: Wizzair
10/04/2008 16:17  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2008-04-18 11:41   
aynis - Profil aynis
W KTW to 3 poranne loty odwolane - to chyba raczej pogoda, bo chyba im sie nie zepsuly wszystkie samoloty...
miras 2008-04-18 11:41   
miras - Profil miras
aynis: jak już coś to 3 samoloty, gdyż wszystkie te 3 rejsy miały wystartować z KTW o godzinie 06:00
aynis 2008-04-18 11:40   
aynis - Profil aynis
To z wczoraj jeszcze ;) Rozklad im sie zawiesil...
miras 2008-04-18 11:39   
miras - Profil miras
A to z Gdańska przyloty 11:20 W6 324 WIZZ AIR BOURNEMOUTH (BOH) ODWOŁANY
aynis 2008-04-18 11:38   
aynis - Profil aynis
Mam nadzieje, ze W6 nie bierze przykladu z c0 :] Czyzby im sie zepsul samolot?
miras 2008-04-18 11:36   
miras - Profil miras
A to co? KTW-Dortmund W6 161 - ODWOŁANY, KTW-Rzym W6 145 - ODWOŁANY KTW-Hahn W6 167 - ODWOŁANY (tablica lotów on-line lotniska w Katowicach)
4tech 2008-04-12 01:40   
4tech - Profil 4tech
stenus:chyba nie......)))))) za tydzien lece BA: LGW-PMI wiec zobaczymy full service na pokladzie u angoli....pozdro
humbak 2008-04-12 01:36   
humbak - Profil humbak
4tech: A dziwisz sie, ze nie "obowiazuje"? :o
4tech 2008-04-12 01:30   
4tech - Profil 4tech
to fakt....piar maja super i nic wiecej.....ostatnio latam FRanca i nie narzekam..Lot NQY-GRO ladowanie 20 min przed czasem, ALC-NQY 15 min przed czasem...obsluga super nawet 2 razy targali traya z drinkami w trakcie 2 godzinnego lotu...to do FRancy nie podobne...stewki mile i usmiechniete...jestem w szoku....tylko ze ten styl we FRancy nie obowiazuje na lotach do/z Polski....
humbak 2008-04-12 01:20   
humbak - Profil humbak
4tech: Wygral za swietny marketing i piar, bo ludziom wpilo sie w pamiec, ze to rozowe landryniaste jest wszedzie na reklamach, czyli musi byc dobre.
4tech 2008-04-12 01:19   
4tech - Profil 4tech
heheheeheee pytanie za co wygral ten plebiscyt....za nabijanie ludzi w przyslowiowa butelke...z cenami i oplatami....
hamburg 2008-04-10 23:19   
hamburg - Profil hamburg
jakos te wielkie spoznienia W6 tez mie ominely...na szczescie. :-)
botros 2008-04-10 23:15   
botros - Profil botros
W 2006 latałem tylko Wizzair`em. Muszę przyznać, że nie mieliśmy żadnych opóźnień i latało się całkiem nieźle. Raz tylko mnie ponieśli, jak 35 min. przed odlotem z BVA do KTW nie zaakceptowali kilku spóźnialskich (w tym moich Rodziców) do odprawy. Samolot odleciał z ponad pół godzinnym opóźnieniem, a nam zaproponowano odlot za trzy dni...
aynis 2008-04-10 16:20   
aynis - Profil aynis
To już 4 razy wygrał plebiscyt pasazer.com? Nieźle... A Wizzair na mojej fotce, to mój ostatni lot z GDN do LTN we wspaniałej mgle, która opanowała wtedy gdańskie lotnisko ;)
aynis 2008-04-10 16:18   
aynis - Profil aynis
W ciągu ostatnich dwóch tygodni Wizz Air zdobył dwie prestiżowe nagrody potwierdzające najwyższy poziom oferowanych przez przewoźnika usług: nagrodę w plebiscycie Najlepsza Linia Lotnicza 2007 oraz wyróżnienie Gold Standard potwierdzające satysfakcję pasażerów z usług Wizz Air.
26 marca 2008 r. Wizz Air już czwarty raz z rzędu zdobył nagrodę w Plebiscycie Najlepsza Linia Lotnicza przyznawaną przez użytkowników portalu pasazer.com. Sondaż przeprowadzony wśród pasażerów potwierdził, że Wizz Air zgodnie ze swoją deklaracją, nieustannie oferuje niskie ceny biletów, zapewnia wygodną podróż oraz przyjazną pasażerom obsługę. 25% osób biorących udział w plebiscycie przyznało, że Wizz Air jest najlepszą nisko-kosztową linią lotniczą w Polsce.
Z kolei 4 kwietnia 2008 r. Wizz Air zdobył wyróżnienie Gold Standard. W marcu 2008 r. TNS OBOP na zlecenie MMT Management przeprowadził pierwsze niezależne badania dotyczące satysfakcji klientów korzystających z usług linii lotniczych. Badanie potwierdziło, że oferta Wizz Air jest na bardzo wysokim poziomie, wykraczającym ponad ich oczekiwania. Klienci docenili niskie ceny biletów Wizz Air, ofertę dostosowaną do ich potrzeb, troskę o bezpieczeństwo oraz jakość obsługi zarówno naziemnej, jak i w trakcie lotu.
„Jesteśmy dumni, że w tak krótkim czasie zostaliśmy odznaczeni dwiema ważnymi nagrodami” – mówi Natasa Kazmer, Dyrektor ds. Komunikacji i Public Affairs w Wizz Air. - „Jest to dla nas wynikiem uznania oraz dowodem na to, że pasażerowie darzą nas ogromnym zaufaniem. Wyróżnienia traktujemy również jako wyzwanie, aby nie zawieźć Polaków i w dalszym ciągu świadczyć usługi na najwyższym poziomie”.
Wizz Air wzmacnia pozycję największej i najlepszej nisko-kosztowej linii lotniczej w Polsce od początku swojej obecności na naszym rynku. Obecnie firma posiada 35% udział w rynku nisko-kosztowych linii lotniczych w Polsce, a jej pozycja jeszcze bardziej umocni się latem.
Wizz Air jest liderem również we wszystkich innych państwach, w których posiada bazy operacyjne, czyli na Węgrzech oraz w Bułgarii, a już niebawem przewoźnik obejmie pozycję lidera także w Rumunii. Dynamiczny rozwój linii dokonuje się dzięki nieustannym dostawom nowych samolotów. Do lipca 2008 roku flota Wizz Air będzie się składała z 19 maszyn Airbus A320. Aby w dalszym ciągu umacniać swoją pozycję w regionie przewoźnik ostatnio otworzył swoją siódmą bazę operacyjną w Poznaniu, a już w maju zostanie uruchomiona ósma baza w Kluż, w Rumunii.
W Polsce Wizz Air nieustannie otwiera nowe połączenia. Na początku kwietnia wystartowało całoroczne połączenie z Gdańska do Turku oraz z Warszawy do Doncaster Sheffield. 14 czerwca uruchomionych zostanie 6 połączeń letnich do Heraklionu, Bourgas, Barcelony oraz na Korfu obsługiwanych z Warszawy, Gdańska i Katowic oraz całoroczne połączenie z Warszawy do Mediolanu.
W 2008 roku Wizz Air przewiezie 4 mln pasażerów na trasach z i do Polski. Źródło: Wizzair
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama