Zablokowanie konta stenus

Szanowni Państwo, z nieukrywaną niechęcią i bez jakiejkolwiek satysfakcji zmuszeni zostaliśmy do podjęcia decyzji o zablokowaniu jednego z bardziej znanych Forumowiczów portalu Pasazer.com. Stenus, bo o Nim mowa, wielokrotnie naruszał regulamin naszego forum – zwłaszcza punkt 6. Jednak nie to jest główną i jedyną przyczyną. Marcin Jędrzejczak powziął sobie za hobby nieustanne docinki i prowokację w kierunku autorów tekstów oraz jakichkolwiek działań portalu. Marcin Jędrzejczak uznany został za „persona non grata” za swoje działania jako osoby identyfikowanej z naszym portalem. Marcin Jędrzejczak za nic ma rozliczenie się z zobowiązań wobec forumowiczów portalu jak i członków redakcji. Marcin Jędrzejczak to osoba, o zablokowanie której wnioskowało formalnie wielu członków naszego Forum; są to osoby o ogromnym dorobku tego forum dlatego też należało liczyć się z ich zdaniem. Niestety, Marcin Jędrzejczak jest osobą niereformowalną i najzwyczajniej w świecie nie życzymy sobie Jego obecności w tym miejscu. Jeżeli Jego obecność na forum ma się sprowadzać tylko i wyłącznie do zabijania nudy w związku z Jego sposobem bycia i życia, do oczerniania, kpienia , szydzenia, podjudzania i prowokowania w negatywnym znaczeniu, to także tego sobie nie życzymy. Życzymy za to Jemu samemu owocnego sprawdzania się w innych redakcjach i forach internetowych. Nie możemy także pozwolić sobie na to, aby inne osoby i instytucje miały pretensję do nas, jako portalu i administracji forum o to, że pozwalamy na Jego uzewnętrznianie się i kpienie ze wszystkich wokół. Reasumując: decyzja nasza ma najmniej wspólnego z regulaminem forum, a jest efektem wielu wniosków innych osób, jak i spraw między redakcją a Marcinem Jędrzejczakiem.
27/11/2009 11:25  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
michuppp 2009-11-27 17:30   
michuppp - Profil michuppp
"jest efektem wielu wniosków innych osób, jak i spraw między redakcją a Marcinem Jędrzejczakiem." + "wyłącznie do zabijania nudy" gdyby nie ta "nuda" mówiąc po Waszemu i ta osoba dzieki której poznałem ten portal sadze, ze teraz bym tutaj nie siedział i z pewnością bym nie polecił owej strony innym!!!
sokrates 2009-11-27 16:31   
sokrates - Profil sokrates
a może po prostu redakcja miała dosyć? ja to się wcale nie dziwię..
that 2009-11-27 15:50   
that - Profil that
Ja osobiscie uwazam, ze sprawa dzialanosci na forum stenusa, a jako zobowiazania wobec portalu powinny byc traktowane jako dwie oddzielne rzeczy. Nie zgadzam sie ze zwrotem iz jego dzialanosci na forum miala by sie sprowadzac na "wyłącznie do zabijania nudy", wrecz przeciwnie- stenus to osoba, ktora ma do najwiecej do powiedzenia w branzy z nas wszystkich.
hleb 2009-11-27 15:43   
hleb - Profil hleb
nie chcę się wtrącać ale za zwroty typu "jest osobą niereformowalną" nie przystoją do oficjalnych stanowisk redakcyjnych
moderator 2009-11-27 15:35   
moderator - Profil moderator
Szanowni Państwo,
z nieukrywaną niechęcią i bez jakiejkolwiek satysfakcji zmuszeni zostaliśmy do podjęcia decyzji o zablokowaniu jednego z bardziej znanych Forumowiczów portalu Pasazer.com. Stenus, bo o Nim mowa, wielokrotnie naruszał regulamin naszego forum – zwłaszcza punkt 6. Jednak nie to jest główną i jedyną przyczyną. Marcin Jędrzejczak powziął sobie za hobby nieustanne docinki i prowokację w kierunku autorów tekstów oraz jakichkolwiek działań portalu. Marcin Jędrzejczak uznany został za „persona non grata” za swoje działania jako osoby identyfikowanej z naszym portalem. Marcin Jędrzejczak za nic ma rozliczenie się z zobowiązań wobec forumowiczów portalu jak i członków redakcji. Marcin Jędrzejczak to osoba, o zablokowanie której wnioskowało formalnie wielu członków naszego Forum; są to osoby o ogromnym dorobku tego forum dlatego też należało liczyć się z ich zdaniem. Niestety, Marcin Jędrzejczak jest osobą niereformowalną i najzwyczajniej w świecie nie życzymy sobie Jego obecności w tym miejscu. Jeżeli Jego obecność na forum ma się sprowadzać tylko i wyłącznie do zabijania nudy w związku z Jego sposobem bycia i życia, do oczerniania, kpienia , szydzenia, podjudzania i prowokowania w negatywnym znaczeniu, to także tego sobie nie życzymy. Życzymy za to Jemu samemu owocnego sprawdzania się w innych redakcjach i forach internetowych. Nie możemy także pozwolić sobie na to, aby inne osoby i instytucje miały pretensję do nas, jako portalu i administracji forum o to, że pozwalamy na Jego uzewnętrznianie się i kpienie ze wszystkich wokół. Reasumując: decyzja nasza ma najmniej wspólnego z regulaminem forum, a jest efektem wielu wniosków innych osób, jak i spraw między redakcją a Marcinem Jędrzejczakiem.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama