×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jakub Bujnik - redaktor


Jakub Bujnik -- AvatarW redakcji od 21/12/2015 roku.
Napisał 522 artykułów

Czy można połączyć muzykę z lotnictwem? Patrząc na wokalistę zespołu Iron Maiden, a równocześnie zawodowego pilota – można.

Podobnie sytuacja wygląda u mnie. Od najmłodszych lat interesowałem się samolotami, jeździłem oglądać starty i lądowania pod płotem przy pasach startowych na warszawskim Okęciu i jak niejedno dziecko – chciałem zostać pilotem. Moja życiowa droga poszła jednak w kierunku muzyki, a potem pracy w radiu. Prowadząc różne pasma, za mikrofonem jako prezenter spędziłem dwa lata.  Rozpocząłem studia dziennikarskie i szukając odpowiedniej redakcji dla siebie, pewnego dnia zadałem sobie pytanie – "a dlaczego nie spróbować sił w Pasazer.com i nie połączyć pracy z dawną pasją?“. I tak oto trafiłem do redakcji.

Do tej pory ganiam samoloty pod płotem na lotnisku – ponieważ pewne rzeczy się nie zmieniają nawet z upływem lat...

Poza Pasazer.com, nadal zawodowo zajmuje się muzyką - jestem DJ-em. Na co dzień studiuję dziennikarstwo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Obecnie szkolę swój warsztat dziennikarski w redakcji TVN24.


Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy