×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Ryanair (FR)


 5.9

/10

RyanairIrlandzkie linie lotnicze Ryanair powstały w 1985 roku i są największą tanią linią lotniczą w Europie. Pierwsze połączenie z irlandzkiego Waterford do Londynu odbyło się w lipcu 1985 samolotem Bandeirante.

W Polsce Ryanair obecny jest od marca 2005 i lata z 10 polskich lotnisk w większości na Wyspy Brytyjskie.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń RyanairZalety: Odbyłem dwa loty ta linią i jestem bardzo zadowolony. Przy moim wzroście 190cm nie miałem żadnych problemów z nogami. Miejsca jest wystarczająco. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Fakt - zostaliśmy rozrzuceni po calym samolocie ale nie było żadnych problemów z przesiadką. Podczas drugiego lotu Pani stewardessa sama zaproponowała przesiadkę. Lądowanie bardzo przyjemne i miękkie. Odloty i przyloty punktualnie.
Wady: W wadach mogę tylko opisać ludzi podrózujących tymi liniami. Jak macie jakiś problem to kupujcie sobie bilety w innych liniach a najlepiej odrazu 1 klasę. Polacy mają dziwny problem z narzekaniem. Wszystko Wam nie pasuje. Jak wyżej sr*cie niż du*e macie to podróżujcie samochodem. Wiecznie Wam wszystko nieodpowiada. Cebulaki.
10

/10

13/02/2018 14:27,  
Zalety: Można kupić bilety w bardzo dobrych cenach. Nowe samoloty dużo wygodniejsze.
Wady: Brak ciepłych posiłków. Obsługa tłumaczyła to tym, iż na wcześniejszych rotacjach się sprzedały.
5

/10

28/12/2017 09:40,  
Zalety: wystarczająco miejsca na nogi wbrew opiniom możliwość wybrania czy bagaż podręczny ma zostać schowany do luku czy pod siedzenie
Wady: -
8

/10

27/12/2017 19:36,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy