×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


1 godzinę, 25 minut temu
Rekordowy rok na Heathrow
W 2017 r. port lotniczy Londyn Heathrow odprawił rekordową liczbę 78 mln pasażerów, o 3,1 proc. więcej niż przed rokiem, co stanowi najwyższe tempo wzrostu w przeciągu ostatnich pięciu lat.
12 godzin, 8 minut temu
Power bank wywołał pożar na pokładzie
Przenośna ładowarka wywołała pożar na pokładzie samolotu, zmuszając przy tym pasażerów do pilnego opuszczenia maszyny oraz powodując kilkugodzinne opóźnienie.
17 godzin, 39 minut temu
5 zdjęć z... Porto i okolic
Porto to położone nad Oceanem Atlantyckim malownicze miasto o niesamowitej atmosferze i pięknej architekturze, położone w północnej części Portugalii. Wystarczy tu przyjechać raz, aby się w nim zakochać.
1 dzień, 11 godzin temu
Recenzja: Copa Club w Santo Domingo
Prowadzony przez panamskie linie Copa Airlines salon biznesowy w Santo Domingo oferuje podstawowy poziom obsługi. Można w nim odpocząć lub popracować przed wylotem, ale nie ma co liczyć na możliwość zjedzenia pełnego posiłku.
1 dzień, 15 godzin temu
Kłopoty w raju. Filipiny zamkną wyspę?
Filipiny borykają się z nowym problemem i rozważają zamknięcie jednej z najbardziej popularnych wysp, Boracay. Kłopoty w raju spowodowane się... ściekami.
1 dzień, 17 godzin temu
Jamajka z Warszawy za 1499 PLN
Przeloty super last minute na Jamajkę - z Warszawy bezpośrednio do Montego Bay polecimy za 1499 PLN w dwie strony.
1 dzień, 17 godzin temu
Brazylia z Warszawy za 1570 PLN
Bezpośrednie przeloty last minute do Brazylii w atrakcyjnej cenie - z Warszawy do Rio de Janeiro polecimy za 1570 PLN w dwie strony.
1 dzień, 19 godzin temu
Norwegian odebrał ostatniego boeinga 737-800
Linie lotnicze Norwegian odebrały setnego i zarazem ostatniego w swojej flocie boeinga 737-800. Samolot pochodzi z zamówienia złożonego bezpośrednio u Boeinga.
2 dni, 15 godzin temu
Schiphol wprowadza dostawę posiłków do bramek
Amsterdamski port lotniczy Schiphol we współpracy z operatorem gastronomii HMSHost International oraz firmą Deliveroo jako pierwsze lotnisko w Europie wprowadza usługę dostawy posiłków pasażerom pod wskazaną bramkę odlotów.
2 dni, 15 godzin temu
Heathrow: 7,7 proc. wzrost obrotów handlowych w 2017 r.
W 2017 r. wartość obrotów portu lotniczego Londyn Heathrow wzrosła o 7,7 proc. w porównaniu z rokiem 2016. Ogółem ubiegłoroczne obroty handlowe największego londyńskiego lotniska osiągnęły wartość 659 mln funtów.
2 dni, 17 godzin temu
Już wkrótce LTE w samolotach w całej Europie
W pierwszej połowie 2018 roku ma zostać uruchomiona Europejska Sieć Lotnicza (ESL) umożliwiająca udostępnienie pasażerom w samolotach w Europie internetu LTE. Za projekt odpowiedzialni są Deutsche Telekom, Inmarsat Aviation oraz Nokia.
2 dni, 19 godzin temu
Emirates: A380 ponownie do Houston
Linie Emirates od 1 czerwca br. ponownie wykorzystają airbusa A380 do obsługi połączenia Dubaj - Houston. Tym samym amerykańskie miasto dołączy do ponad 40 miejsc na świecie obsługiwanych przez super jumbo przewoźnika z Zatoki Perskiej.
2 dni, 19 godzin temu
Sri Lanka z Warszawy za 1399 PLN
Przeloty czarterowe super last minute na Sri Lankę w atrakcyjnej cenie - z Warszawy do Kolombo polecimy za 1399 PLN w dwie strony.
2 dni, 19 godzin temu
Wizz Air: Z Kluż Napoki do Wiednia i Lyonu
Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie lotów z Kluż Napoki do Wiednia i Lyonu. Przewoźnik doda od listopada br. do swojej bazy w rumuńskim mieście kolejnego airbusa A320.
2 dni, 19 godzin temu
Nowe trasy SAS ze Szwecji
Linie SAS zapowiedziały uruchomienie trzech nowych tras w nadchodzącym sezonie letnim. Przewoźnik poleci z trzech szwedzkich miast do Hiszpanii oraz Grecji.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy