×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


37 minut temu
Europa za 10 PLN
Linie lotnicze Ryanair udostępniły pulę super tanich biletów - już za 10 PLN w dwie strony polecimy z Polski do wybranych miast w Europie.
55 minut temu
Nowe taryfy Singapore Airlines oraz SilkAir
Singapore Airlines i SilkAir wprowadzają od 18 stycznia 2018 roku nową strukturę taryf lotniczych. Zmiany dotyczyć będą zasad wyboru miejsca, naliczania punktów w programach lojalnościowych, limitu bagażu oraz możliwości zmian i zwrotu biletu w niektórych taryfach.
1 godzinę temu
Delta zamawia 100 airbusów A321neo
Linie lotnicze Delta Air Lines złożyły zamówienie na 100 airbusów A321neo.
1 godzinę, 56 minut temu
Sri Lanka z Warszawy za 1369 PLN
Przeloty czarterowe last minute na Sri Lankę w atrakcyjnej cenie - z Warszawy do Kolombo polecimy za 1369 PLN w dwie strony.
2 godziny, 4 minuty temu
Tajlandia z Warszawy za 1325 PLN
Przeloty czarterowe last minute do Tajlandii w atrakcyjnej cenie - z Warszawy bezpośrednio do Bangkoku polecimy za 1325 PLN w dwie strony.
5 godzin, 15 minut temu
Ryanair uzna związki zawodowe pilotów
Po raz pierwszy w swojej 32-letniej historii, Ryanair uznaje związki zawodowe pilotów. Decyzja ta ma pomóc zapobiec zapowiadanej serii strajków.
5 godzin, 48 minut temu
Lotnisko Lublin świętuje 5. urodziny
Port lotniczy Lublin świętuje piąte urodziny. 17 grudnia 2012 roku na lubelskim lotnisku wylądował pierwszy rejsowy samolot linii lotniczych Ryanair z Londynu Stansted.
7 godzin temu
United Airlines poleci na Tahiti
Od sezonu zimowego 2018 United Airlines uruchomi połączenie z San Francisco do Papeete na wyspie Thaiti. Linia będzie trzecim przewoźnikiem łączącym Stany Zjednoczone z Polinezją Francuską.
7 godzin, 8 minut temu
737 MAX 8 rozpoczął służbę w Air Canada
Pierwszy z 61 zamówionych boeingów 737 MAX 8 rozpoczął regularnie loty w barwach Air Canda. Pierwszy rejs został wykonany na trasie z Toronto do Calgary.
7 godzin, 12 minut temu
IATA przeciwko nowym opłatom pasażerskim w Malezji
Rząd malezyjski rozważa wprowadzenie dodatkowej taryfy pasażerskiej na pokrycie wydatków związanych z wdrożeniem zaawansowanego systemu informacji pasażerskiej (API). Międzynarodowe Zrzeszenie Transportu Lotniczego (IATA) sprzeciwia się finansowaniu programu kosztem pasażerów.
7 godzin, 23 minuty temu
Madryt z Warszawy od 529 PLN
Linie lotnicze LOT przygotowały specjalną ofertę dla pasażerów planujących podróż do Hiszpanii - z Warszawy do Madrytu polecimy od 529 PLN w dwie strony.
8 godzin, 23 minuty temu
Wizz Air zamierza potroić flotę w ciągu 10 lat
Wizz Air planuje potroić wielkość floty oraz liczbę pracowników - poinformował József Váradi, dyrektor generalny węgierskiej linii. Przewoźnik ma zamiar przewozić 100 mln. pasażerów rocznie.

8 godzin, 25 minut temu
ICBC zamawia 55 samolotów C919
Firma ICBC Leasing zwiększyła zamowienie samolotów COMAC C919 o 55 kolejnych maszyn, zostając przy tym największym klientem programu. Łącznie chińska firma leasingowa odbierze 100 samolotów.
8 godzin, 41 minut temu
American Airlines zakazuje podróży z inteligentnym bagażem

Od 15 stycznia 2018 roku pasażerowie American Airlines nie będą mogli wejść na pokład samolotu z tzw. „inteligentnym bagażem”. Podobne restrykcje zapowiedziały także Delta i Alaska Airlines.

23 godziny, 42 minuty temu
Etihad będzie sprzedawał piżamy w klasie ekonomicznej
Eithad Airways zamierzają wzbogacić ofertę sprzedaży pokładowej w klasie ekonomicznej o gadżety rozdawane dotychczas klientom segmentu premium.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy