×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


4 godziny, 51 minut temu
Walencja z Krakowa za 144 PLN
Linie lotnicze Ryanair oferują nam bezpośrednie przeloty do Hiszpanii w atrakcyjnej cenie - z Krakowa do Walencji polecimy za 144 PLN w dwie strony.
6 godzin, 24 minuty temu
Phuket z Warszawy od 1839 PLN
Linie lotnicze Qatar Airways oferują nam przeloty w atrakcyjnej cenie do Tajlandii - z Warszawy do Phuket polecimy od 1839 PLN w dwie strony.
6 godzin, 34 minuty temu
Brazylia z Warszawy za 2370 PLN
Bezpośrednie przeloty do Brazylii w atrakcyjnej cenie - z Warszawy do Rio de Janeiro polecimy za 2370 PLN w dwie strony.
10 godzin, 7 minut temu
Na trasie: Z Krakowa do Lourdes
Zainaugurowane pół roku temu połączenie Ryanaira z Krakowa do Lourdes to jedna z zaledwie czterech tras tej linii na to francuskie lotnisko. To połączenie ciekawe zarówno dla pasażerów pielgrzymkowych, turystów, jak i fanów lotnictwa.
13 godzin, 37 minut temu
Piloci Ryanaira odrzucają nowe warunki
Piloci w największej bazie Ryanaira, Londynie-Stansted, odrzucili nowe warunki zatrudnienia proponowane przez przewoźnika. To oznacza, że kryzys związany z brakiem wystarczającej liczby dostępnych pilotów w linii trwa.
15 godzin, 7 minut temu
Kolejna chińska staruszka wrzuca monetę do silnika
76-letnia staruszka z Chin przed lotem chciała wrzucić do silnika odrzutowca monetę na szczęście, powodując opóźnienie lotu. Jest to już kolejny tego typu przypadek w Chinach.
1 dzień, 2 godziny temu
Bangkok z Warszawy od 1791 PLN
Linie lotnicze Qatar Airways oferują nam przeloty w atrakcyjnej cenie do Tajlandii - z Warszawy do Bangkoku polecimy od 1791 PLN w dwie strony.
1 dzień, 7 godzin temu
Delta: Zyski w III kwartale podobne jak rok temu
Linie Delta Air Lines zarobiły w III kwartale br. 1,18 mld dolarów netto, czyli o 6 proc. mniej niż rok temu. To zdecydowanie lepszy wynik niż zarobki konkurencyjnego United.
1 dzień, 8 godzin temu
Poszukiwania MH370 wznowione
Rząd Malezji podpisał umowę z amerykańską prywatną firmą Ocean Infinity na wznowienie poszukiwań boeinga 777 linii Malaysia Airlines, który zaginął podczas wykonywania lotu MH370. Firma otrzyma wynagrodzenie tylko jeśli coś znajdzie.
1 dzień, 8 godzin temu
Usługa Aelia Duty Free w Terminalu VIP w Krakowie
Pasażerowie korzystający z krakowskiego Terminala VIP mogą zrobić zakupy w Aelia Duty Free bez konieczności wizyty w sklepie.
1 dzień, 9 godzin temu
Pasażer pozywa linie za wino musujące zamiast szampana
Pasażer z Kanady pozwał linie lotnicze Sunwing Airlines za to, w materiałach promocyjnych obiecywały szampana, a podczas lotu zaserwowały wino musujące.
1 dzień, 9 godzin temu
Emiraty Arabskie z Katowic za 399 PLN
Przeloty czarterowe do Emiratów Arabskich w atrakcyjnej cenie - z Katowic do Ras al-Chajmy polecimy za 399 PLN.
1 dzień, 11 godzin temu
United: Paliwo i płace zmniejszają zysk linii
Amerykańska linia United zarobiła w III kwartale br. 637 mln dolarów netto. To o 34 proc. mniej niż w tym samym okresie 2016 r. Spadek zysku jest głównie efektem wyższych wydatków na paliwo i płace.
1 dzień, 11 godzin temu
Nowe połączenia SAS na lato 2018
W przyszłym sezonie letnim SAS uruchomi szereg nowych połączeń ze swoich głównych baz w Danii, Norwegii i Szwecji. Okresowo także z kilku norweskich lotnisk regionalnych oferowane będą loty do popularnych miejsc turystycznych w Europie.
1 dzień, 12 godzin temu
Nabór na kontrolera ruchu lotniczego
PAŻP ogłosiła nabór na kurs kontrolera ruchu lotniczego. Szukają kandydatów, mających wyobraźnię przestrzenną, odpowiedzialnych, podejmujących szybkie decyzje, dobrze radzących sobie ze stresem i umiejących kontrolować sytuację, a jednocześnie potrafiących pracować w grupie i tworzyć zgrany zespół.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy