×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Qatar (QR)


 7.6

/10

QatarQatar Airways to katarskie narodowe linie lotnicze, z siedzibą w Ad-Dausze. Głównym węzłem linii jest Port lotniczy Ad-Dauha. Należy do sojuszu Arab Air Carriers Organization. Od 5 grudnia 2012 oferuje również rejsy z Polski.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń Qatar



Zalety: Bardzo dobre linie lotnicze, wygodne fotele w klasie ekonomicznej, przyzwoity catering. Klasa biznes na bardzo wysokim poziomie, nagroda za najlepszą klase biznes na świecie jak najbardziej zasłużona.
Wady: Brak
10

/10

01/06/2017 17:33,  
Zalety: Przemiła obsługa, bardzo dobre jedzenie, duży wybór trunków i przede wszystkim pełne poczucie bezpieczeństwa. Polecam !
Wady: brak
10

/10

16/11/2015 15:51,  
Zalety: Brak
Wady: Przestrzegam wszystkich z korzystania z tych lini lotniczych! Odwołali mi lot ( 4 godziny przed startem) 05.08.2015 z Warszawy do Doha i z Doha do Denpasar. ( loty się odbyły). Qatar chciał rozładować swój wcześniej odwołany lot i na moje miejsca wpóścił na pokład inne osoby. Przsuneli mój lot o całe 4 dni. Ja straciłam pieniądze za hotel, transfery i 4 dni pobytu. Linie Qatar nie poczuwają się do pomocy ani rekompensaty za zaistniałą sytuację. Nie mogę starać sie o odszkodowanie, ponieważ te linie nie są zarejestrowane w Unii Europejskiej. Zastanówcie się 2 razy zamim wykupicie bilety w tej firmie.
1

/10

06/08/2015 12:41,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy