×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Lufthansa (LH)


 6.6

/10

LufthansaLufthansa to największy niemiecki przewoźnik lotniczy. Główna baza Lufthansy znajduje się we Frankfurcie nad Menem. Jest to jednocześnie główny węzeł komunikacyjny Lufthansy. Kolejnymi bazami jest Monachium i Düsseldorf. Lufthansa jest liderem międzynarodowego porozumienia przewoźników Star Alliance.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń LufthansaZalety: Z Lufthansą miałem przyjemność latać kilkakrotnie. Za każdym razem podróżowałem w komfortowych warunkach, nowymi oraz wysprzątanymi samolotami. Personel pokładowy jest uprzejmy i pomocny, a piloci informują o bieżącym położeniu maszyny. W tym niemieckim przewoźniku cenię sobie przede wszystkim punktualność oraz pełen profesjonalizm.
Wady: Brak rozrywki pokładowej na przebytych trasach oraz przeciętne śniadania serwowane podczas lotu.
9

/10

17/07/2017 23:45,  
Zalety: Lot na trasie GDN-FRA-SFO-MUC-GDN - niezła siatka połączeń - dobre lotnisko w Monachium i nienaganne we Frankfurcie - dobra obsługa lecz mniej profesjonalna niż np w KLM - alkohol również na trasach europejskich - lecz wino dużo lepsze na trasie GDN-MUC/FRA niż dalekodystansowych
Wady: - kiepskie jedzenie - bardzo ciasno w klasie ekonomicznej - zwłaszcza w A-380 - zbyt "plastikowe" wnętrza - ICE poniżej przeciętnej
6

/10

11/06/2017 12:05,  
Zalety: Nowe samoloty, bardzo przyjemne loty POZ-FRA - FRA-HND. Pyszny azjatycki obiadek, miła obsługa.
Wady: Ochydne śniadanie: jakaś jajecznica z serem+zbitym tłuszczem. BRAK MOŻLIWOŚCI SPRAWDZENIA PRĘDKOŚCI I PUŁAPU LOTU Z SYSTEMU ROZRYWKI!!!
7

/10

23/04/2017 16:35,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy