×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Lufthansa (LH)


 6.6

/10

LufthansaLufthansa to największy niemiecki przewoźnik lotniczy. Główna baza Lufthansy znajduje się we Frankfurcie nad Menem. Jest to jednocześnie główny węzeł komunikacyjny Lufthansy. Kolejnymi bazami jest Monachium i Düsseldorf. Lufthansa jest liderem międzynarodowego porozumienia przewoźników Star Alliance.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń LufthansaZalety: Odkąd Lufthansa dostała od Skytrax 5gwiazdek, zdecydowanie poprawiła się obsługa na pokładzie, zrobili się bardziej "przyjazni":)
Wady: nie oczekuję luksusów w klasie ekonomicznej, ale komfort siedzeń w A380 i B747-8 był naprawdę kiepski. do tego zawieszające się i słabo reagujące na dotyk ekrany. Również obsługa klienta na lotnisku i call center pozostawia wiele do życzenia.
1

/10

1 dzień temu,  
Zalety: Ok jedzenie, spokojny lot, brak opóźnień.
Wady: Niemiła obsługa, która zachowała się chamsko i nie potrafiła udzielić mi informacji na temat mojego lotu.
4

/10

05/02/2018 12:07,  
Zalety: Ogromna siatka połączeń umożliwiająca dotarcie do każdego miasta w Europie
Wady: Nie dotrzymuje 30-to dniowego terminu odpowiedzi na reklamacje Próbuje oszukać pasażerów odwołanych lotów podając nieprawdziwe powody odwołania lotu Brak możliwości rozmowy z działem reklamacji w języku polskim
1

/10

03/02/2018 10:27,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy