×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linie lotnicze


1 godzinę, 16 minut temu
Kary Ryanaira za niską sprzedaż na pokładzie

Firmy rekrutujące personel pokładowy Ryanaira ostrzegają pracowników o konsekwencjach, jeżeli podczas lotów nie sprzedadzą oni wystarczającej ilości towarów. Brak wyników sprzedażowych grozi wszczęciem postępowania dyscyplinarnego.

6 godzin, 40 minut temu
Swiss: 1,2 mln pasażerów w listopadzie
Linie lotnicze Swiss International Air Lines przewiozły w listopadzie ponad 1,2 mln pasażerów, o 0,7 proc. więcej niż przed rokiem.
6 godzin, 58 minut temu
Eurowings wprowadzą klasę biznes
W długodystansowej flocie Eurowings pojawi się wkrótce klasa biznes. Należący do grupy Lufthansy przewoźnik pochwalił się tym faktem na Twitterze.
7 godzin, 46 minut temu
Ponad 13 proc. wzrost w Austrian
Od początku roku do końca listopada, linie lotnicze Austrian Airlines przewiozły prawie 12 mln, co oznacza 12,9 proc. wzrost w porównaniu z analogicznym okresem przed rokiem.
8 godzin, 34 minuty temu
SAS wprowadza taryfę SAS Go Light na trasach do USA

Od 14 grudnia skandynawskie linie lotnicze SAS wprowadzają taryfę SAS Go Light na wszystkich swoich trasach ze Skandynawii do Stanów Zjednoczonych. Atrakcyjna cenowo oferta jest przeznaczona dla pasażerów podróżujących tylko z bagażem podręcznym.

9 godzin, 13 minut temu
Air Serbia: Incydent z udziałem ATR-72
Bułgarskie władze ujawniły, że w 26 listopada doszło po starcie z lotniska w Sofii do incydentu z udziałem samolotu ATR 72-200 linii Air Serbia. Po starcie maszyna miała stracić kilka elementów konstrukcji.
10 godzin, 1 minutę temu
Ruch w Norwegianie urósł w listopadzie o 11 proc.
Z usług Norwegian skorzystało w ubiegłym miesiącu 2,52 mln podróżnych. To o 11 proc. więcej niż w analogicznym miesiącu 2016 r. Przy czym tylko przewozy dalekodystansowe wzrosły o 52 proc.
11 godzin, 7 minut temu
Ryanair kończy współpracę z Amadeusem
Po trzech latach Ryanair niespodziewanie kończy współpracę z największym pośrednikiem biletów Amadeusem.
1 dzień temu
Latem częściej z Krakowa do Helsinek
Finnair doda dwa cotygodniowe połączenia pomiędzy Krakowem a Helsinkami latem 2018. Dzięki dwóm dodatkowym rejsom przewoźnik obsłuży w sezonie letnim do 42 lotów tygodniowo między stolicą Finlandii a Warszawą, Gdańskiem i Krakowem.
1 dzień, 5 godzin temu
Small Planet poleci z Olsztyna do Kolonii
W sezonie letnim 2018 roku polecimy liniami Small Planet Airlines z lotniska Olsztyn-Mazury do Kolonii w Niemczech.
1 dzień, 6 godzin temu
Turkish z rekordowym wypełnieniem w listopadzie
Linie lotnicze Turkish Airlines uzyskały w listopadzie średni współczynnik wypełnienia (LF) 79,5 proc. To o 5,4 proc. lepszy wynik niż przed rokiem i najwyższy listopadowy wynik w historii przewoźnika.
1 dzień, 7 godzin temu
Nowy system naliczania mil w Miles&More
Od 12 marca 2018 r. zmienia się sposób naliczania mil premiowych w programie Miles&More. W nowym systemie punkty będą przyznawane w zależności od ceny uiszczonej za bilet.
1 dzień, 7 godzin temu
Więcej Muminków na pokładach Finnair
Linie lotnicze Finnair odświeżają koncept rodzinnych podróży. Od początku nowego roku, ambasadorami marki Finnair będą popularne Muminki, których wizerunek będzie pojawiał się na wszystkich etapach rodzinnych podróży odbywanych na pokładach fińskiego przewoźnika.
1 dzień, 9 godzin temu
Niemieccy piloci odmawiają lotów do Afganistanu

Między styczniem a wrześniem tego roku z powodu sprzeciwu niemieckich pilotów wstrzymano już 222 loty z deportowanymi z Niemiec Afgańczykami.

1 dzień, 9 godzin temu
Travel Service wyleasinguje kolejnych dziewięć MAXów
Travel Service poinformowały w piątek o zamówieniu kolejnych dziewięciu boeingów 737 MAX 8.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy