×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza LOT (LO)


 6.7

/10

LOTPolskie Linie Lotnicze LOT są jednym z najstarszych przewoźników lotniczych na świecie. Powstały w 1929 roku. Pierwsze międzynarodowe loty uruchomiono 1 kwietnia 1930 z warszawskiego lotniska na Mokotowie do do Bukaresztu. Kolejnymi kierunkami były Ateny, Bejrut i Helsinki. PLL LOT jest członkiem aliansu lotniczego Star Alliance.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń LOTZalety: Miła i pomocna obsługa, czysty samolot, wygodne fotele, fajna siatka połączeń.
Wady: Opóźnienie 30min
9

/10

6 dni, 2 godziny temu,  
Zalety: brak
Wady: Lot do Seulu z 12/10/17 został odwołany, a ja nie zostałam o tym powiadomiona - dowiedziałam się o tym po przybyciu na lotnisko. Na szczęście przebukowano mi bilet i wyleciałam tego samego dnia z Frankfurtu. Lot z Seulu z 22/10/17 - opóźnienie kilkugodzinne, bo samolot był wadliwy. Czy można wpuszczać pasażerów do niesprawdzonej maszyny? Drugi raz nawalili w Korei. ^ W wielkim skrócie opisałam "niedociągnięcia" jakie mnie spotkały. Nie po to płaciłam grube pieniądze, aby się denerwować i koniec końców nie mieć jak wrócić do domu przez powrót do Warszawy opóźniony o 3-4 godziny. Stewardessy w porównaniu z innymi liniami ponure i bez uśmiechu. Nikomu nie będę polecać tej firmy i sama również ponownie nie skorzystam. Wstyd!
1

/10

26/10/2017 22:13,  
Zalety: wygodne fotele, smaczny poczęstunek, fajna strona internetowa.
Wady: brak
9

/10

25/10/2017 21:43,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy