×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Ryanair


Zalety: -bogata siatka połączeń -można upolować tanie bilety
Wady: -opóźnienia -non stop sprzedaż na pokładzie -brak możliwości wykupienia 32kg bagażu rejestrowanego -żółty kolor na pokładzie nie wygląda ładnie
2

/10

08/04/2018 16:09,  
Zalety: Czysto, na czas
Wady: brak
10

/10

31/03/2018 13:33,  
Zalety: Odbyłem dwa loty ta linią i jestem bardzo zadowolony. Przy moim wzroście 190cm nie miałem żadnych problemów z nogami. Miejsca jest wystarczająco. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Fakt - zostaliśmy rozrzuceni po calym samolocie ale nie było żadnych problemów z przesiadką. Podczas drugiego lotu Pani stewardessa sama zaproponowała przesiadkę. Lądowanie bardzo przyjemne i miękkie. Odloty i przyloty punktualnie.
Wady: W wadach mogę tylko opisać ludzi podrózujących tymi liniami. Jak macie jakiś problem to kupujcie sobie bilety w innych liniach a najlepiej odrazu 1 klasę. Polacy mają dziwny problem z narzekaniem. Wszystko Wam nie pasuje. Jak wyżej sr*cie niż du*e macie to podróżujcie samochodem. Wiecznie Wam wszystko nieodpowiada. Cebulaki.
10

/10

13/02/2018 14:27,  
Zalety: Można kupić bilety w bardzo dobrych cenach. Nowe samoloty dużo wygodniejsze.
Wady: Brak ciepłych posiłków. Obsługa tłumaczyła to tym, iż na wcześniejszych rotacjach się sprzedały.
5

/10

28/12/2017 09:40,  
Zalety: wystarczająco miejsca na nogi wbrew opiniom możliwość wybrania czy bagaż podręczny ma zostać schowany do luku czy pod siedzenie
Wady: -
8

/10

27/12/2017 19:36,  
Zalety: Nie rozbijają się.
Wady: No cóż - jest coraz gorzej. Jeszcze 2 loty i po wielu latach korzystania z usług tej pożal się Boże, pseudolinii lotniczej, kończę przygodę z Rynairem. Do chamstwa większości obsługi pokładowej, handlu obnośnego na pokładzie, jak w ukraińskich pociągach 15 lat temu, wiecznego poganiania, hałasu i szczekania z głośników, walenia przy lądowaniu w pas startowy (pośpiech lub/i złe wyszkolenie pilotów, mają samych początkujących na śmieciowych warunkach, po zdobyciu doświadczenia i nalotu piloci uciekają do innych linii) doszła jeszcze zmiana polityki bagażowej i celowe rozpraszanie po całym samolocie pasażerów z tej samej rezerwacji, mimo dostępności miejsc obok siebie. Najpierw rozpraszają po samolocie, a później po odprawie codziennie irytujące maile i powiadomienia pt " nie jesteś zadowolony z miejsca?". Latanie tą linią to wiocha i obciach - żegnaj FR!
1

/10

27/12/2017 15:39,  
Zalety: To mój ostatni lot tą linią lotniczą.
Wady: Hanna54 - ja przeżyłam ten sam szok. Zwykle latałam tymi liniami i nie było problemów, a tu odprawiam dwie osoby razem i dostaję miejsca rozrzucone w dwóch końcach samolotu. Jest opcja wykupienia miejsca, 17zł za osobę. Ale tu też jest oszustwo - próbując przesadzić tylko jedną osobę (ponieważ koło mojego miejsca były oczywiście pozostałe dwa wolne, rozrzucono nas celowo i bez sensu) nalicza się cena za dwa bilety cały czas. Ja nie kupię tego miejsca tylko ze względu na jawne oszustwo, ale gdybym podróżowała z dzieckiem? Jestem praktycznie zmuszona wydać pieniądze, które mogły być uczciwie wliczone w cenę biletu. Rozumiem płatne miejsca z przestrzenią na nogi, dodatkowy bagaż, przywilej pierwszeństwa przy wchodzeniu... ale to już nie jest dodatkowa usługa, tylko wymuszanie. Gdybym wiedziała, że będę musiała wydać dodatkowe pieniądze, może wybrałabym inny lot, inną linią lotniczą. Teraz już wiem, że nie skorzystam ponownie z usług tej firmy. Niczym nie jest lepsza od innych z tej samej rangi, jest duszno, ścisk i opóźnienia się zdarzają.
1

/10

21/12/2017 16:55,  
Zalety: Ceny i ilość połączeń w EU. Zazwyczaj miła i uśmiechnięta zaloga (wiele lotów w różnych destynacjach).
Wady: Brak wygody (nie zawsze, ale z reguły kolana na wysokości zębów;). Zdrapkowa polityka na dodatkowe zyski ze sprzedaży.
4

/10

28/11/2017 11:33,  
Zalety: Lot na trasie BCN-OPO samolotem Boeing 737. +przylot przed czasem, +boarding za pomocą rękawa
Wady: -mało miejsca na nogi
5

/10

26/10/2017 23:42,  
Zalety: Lot na trasie MAD-TNG samolotem Boeing 737.
Wady: -wylot opóźniony o 47 minut
5

/10

26/10/2017 23:28,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Ryanair i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie