×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o lotnisku Kraków Balice


Zalety: Bardo przyjemne wizualnie lotnisko, zarówno z zewnątrz jak i z wnętrza. Kładka łącząca lotnisko z parkingiem i hotelem (chyba jeszcze w konstrukcji) także in plus. Dobry dojazd. Szybka kontrola bezpieczeństwa Bardzo bogata i gęsta siatka połączeń (połączenia do dużej ilości Hubów po kilka razy dziennie). Obsługa przyjazma i pomocna. Dobra organizacja pomomo utrudnień związanych z pracami remontowymi. Jak na tą ilość obsługiwanych pasażerów, lotnisko jest bardzo zwarte (wszędzie jest blisko) a jednocześnie nie czuć ciasnoty - jeszcze nie zdarzyło mi się nie mieć gdzie usiąść.
Wady: Włodarze nie przewidzieli, że możliwości rozwoju dane przez rozbudowę lotniska zostaną skonsumowane w przeciągu 3 lat. Choć ciężko dynamiczny rozwój uznać za wadę... Przydała by się większa konkurencja jeśli chodzi o katering. Brak miejsc siedących w hali oczekiwania na bagaże - z racji, że z samolotu/autobusu wchodzi się wprost do hali odbioru bagażu, co nie jest wadą, gdyż nie trzeba iść tam kilometrami jak w wielkich HUBach. Jednak czas oczekiwania na bagaż przy karuzeli jest z tego powodu relatywnie dłuższy, dlatego przydało by się więcej miejsc siedzących przy karuzelach bagażowych.
9

/10

12/12/2017 04:39,  
Zalety: Miła obsługa checkinu LH w dniu 06.12.2017
Wady: * totalna ciasnota zarówno w sklepach jak i w gejtach, * brudne toalety, * chaos na płycie - brak rękawów, pielgrzymki pasażerów FR pomiędzy innymi samolotami i autobusami wiozącymi pasażerów normalnych linii lotniczych, * upierdliwe nagłośnienie, ból głowy po 20 minutach oczekiwania w gejcie, * brak oznakowania poziomów w windzie - po odstawieniu samochodu z wypożyczalni na poziomie 5 trzeba po omacku znaleźć poziom z kładką na poziomie 2, bo tam są biura wypożyczalni. Odloty na 1. Chore i nieintuicyjne, * sprawia wrażenie lotniska w krajach trzeciego świata, gdzie wszystko działa od przypadku do przypadku, koszmarne i nieprzyjazne.
1

/10

07/12/2017 14:14,  
Zalety: Same plusy
Wady: Brak minusów
10

/10

06/11/2017 14:24,  
Zalety: Terminal czysty, nowoczesny, przestronny. Odprawy sprawnie przebiegają. Miła obsługa.
Wady: Mało ławek, terminal trochę ciemny przez brak światła słonecznego. Niektórzy strażnicy długo kontrolują po przylocie.
8

/10

15/09/2017 13:09,  
Zalety: Po rozbudowie bardzo przestronny terminal, obsługa bez zastrzeżeń. Sprawna kontrola, boarding.
Wady: Wysokie ceny w sklepach.
8

/10

27/05/2017 21:27,  
Zalety: Jest czyste pomieszczenie.
Wady: Na stanowisku British Airways zostałam potraktowana jak śmieć i mało tego wszystkiego zostałam zdyskryminowana. Pracownik kobiety dała mi do zrozumienia, że nie powinnam latać tymi liniami. Druga Lufthansa. Powiedziała mi z ironią, że nic jej nie zrobie, bo prości ludzie latają. Zachowaniem dała mi do zrozumienia, że jestem gorszy pasażerem. Ogólnie kobiety pracujące na lotnisku dyskryminują pasażerów Polaków. Słyszy się słowa, my wiemy, co to są za ludzie. Jeszcze fuknie i łaskę robi, bo musi Ciebie odprawić. Co wiem, w Polsce jest dość ludzi bez pracy z lepszymi kwalifikacjami I kompetencjami. Jeszcze wspomne o języku angielskim. Anglicy mieli problem ze zrozumieniem słów. Na lotnisku pracują ludzie ze wskazaniem to znaczy po znajomościach dostali prace i traktują pasażerów jak śmieci.
1

/10

13/05/2017 11:17,  
Zalety: wzglednie ladny budynek.
Wady: skandaliczne zachowanie pracownika kontroli paszportowej na przylotach. Arogancja i chamstwo tego celnika siegaly zenitu gdy besztal nas ze nasze dziecko posluguje sie irlandzkim paszportem mimo ze jest Polakiem. Ja wiem ze tak stanowi polskie ulomne prawo ale mogl to wyartykulowac w kulturalny sposob. Poza tym zachowanie celnikow na bramkach wylotowych w stosunku do mlodych kobiet tez zenada. Jakies szczeniackie docinki. Na zadnym lotnisku w Eoropie i poza nia nie spotkalem sie z takim chamstwem mundurowych. Poza tym - ceny kosmos, scisk, kolejki, brak organizacji. Katastrofa.
1

/10

20/03/2017 20:54,  
Zalety: nawet ładne z zewnątrz,
Wady: ciasne, nieprzyjemne, niemiła obsługa,
1

/10

03/03/2017 19:50,  
Zalety: Jak dla mnie same plusy. Bardzo dobra lokalizacja lotniska.
Wady: Długi czas oczekiwania na bagaż rejestrowany pomimo faktu, iż żaden inny przylot nie był obsługiwany na wyspach.
8

/10

17/02/2017 17:43,  
Zalety: Ładne z zewnątrz
Wady: Ciasne, ciemne, nieprzyjemne. Odprawa - bag drop za długo. Security - ścisk, krótkie taśmy. Airside - tłok ciasnota, nie ma gdzie usiąść wypić kawę.
1

/10

29/01/2017 22:21,  

Jeśli reprezentujesz port lotniczy Balice i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy