×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


4 dni, 3 godziny temu
Rozszerzone umowy code-share linii z grupy Air France-KLM
Linie Air France i KLM rozszerzyły umowę code-share na loty do Brazylii. Z kolei francuski przewoźnik będzie współdzielił kody także z AtlasGlobal i Widerøe.
4 dni, 3 godziny temu
Wrzesień na Mazurach z 10 proc. wzrostem
Lotnisku Olsztyn-Mazury odprawiło we wrześniu br. ponad 12 tys. pasażerów, to wzrost o prawie 10 proc. względem poprzedniego roku.
4 dni, 3 godziny temu
Finnair wyleasinguje A330 od Air Italy
Finnair wyleasinguje jeden egzemplarz airbusa A330-200 na okres trzech tygodni. Samolot zastąpi uszkodzoną maszynę należącą do fińskiego przewoźnika na trasach z Helsinek do Chicago i Miami.
4 dni, 3 godziny temu
Jet2.com zaoferuje nowe trasy z Manchesteru
W okresie letnim 2019 r. linia Jet2.com rozwinie ofertę lotów z Manchester do popularnych miejsc wakacyjnego wypoczynku.
4 dni, 3 godziny temu
SAS: 3,3 proc. pasażerów więcej we wrześniu
W ubiegłym miesiącu z usług SAS-u skorzystało 2,9 mln pasażerów (+3,3 proc.). Linia podkreśla jednak, że po szczycie przewozów wakacyjnych, we wrześniu powrócił trend wzrostowy podróży o charakterze biznesowym.
4 dni, 4 godziny temu
W Wiedniu 2,7 mln pasażerów we wrześniu
We wrześniu z wiedeńskiego lotniska skorzystało blisko 2,7 mln podróżnych. To o 10,9 proc. więcej niż w tym samym miesiącu ubiegłego roku.
4 dni, 4 godziny temu
Norwegian: Dwie nowe trasy, w tym do Dubaju
Od 28 października br. Norwegian zaoferuje dwie nowe trasy. Z Oslo-Gardermoen będzie można polecieć do Dubaju, a ze Sztokholmu-Arlandy do Tallinna.
4 dni, 15 godzin temu
Odkryj świat z Qatar Airways od 1979 PLN
Linie lotnicze Qatar Airways uruchomiły specjalną ofertę, w której kupimy bilety w atrakcyjnej cenie z Polski do Azji, Afryki, Australii oraz na Bliski Wschód. 
4 dni, 21 godzin temu
Wrzesień w Dublinie z 7-proc. wzrostem
Z lotniska w Dublinie skorzystało w mienionym miesiącu 2,9 mln pasażerów. To o 7 proc. więcej niż we wrześniu 2017 r.
4 dni, 22 godziny temu
Szalona Środa w LOT: Przeloty od 369 PLN
Trwa Szalona Środa w LOT - w promocji znajdziemy przeloty do Macedonii, Czech, Danii, Włoch oraz Kazachstanu od 369 PLN w dwie strony. Rezerwacji biletów dokonujemy do północy.
5 dni temu
Polska Grupa Lotnicza przejęła cztery spółki Skarbu Państwa
Polska Grupa Lotnicza SA (PGL) ogłosiła dziś (10.10) przejęcie czterech spółek lotniczych należących do Skarbu Państwa. To kolejna odsłona konsolidacji podmiotów państwowych na polskim rynku lotniczym.
5 dni, 1 godzinę temu
Wizz Air likwiduje duży bagaż podręczny
Wizz Air ogłosił wprowadzenie nowej polityki bagażowej, która ma na celu ułatwienie pasażerom wejścia na pokład i gwarantuje wszystkim pasażerom wniesienie jednego, bezpłatnego bagażu podręcznego podczas wszystkich lotów.
5 dni, 2 godziny temu
SAS uruchomi nowe kierunki
SAS kontynuuje rozszerzanie oferty wprowadzając w lecie przyszłego roku nowe trasy ze Skandynawii do Katanii, Florencji, Marsylii, Kornwalii Newquay, Antalyi i Szczecina.
5 dni, 3 godziny temu
4,39 mln pasażerów w Monachium
W minionym miesiącu z monachijskiego lotniska skorzystało 4,39 mln podróżnych. To oznacza wzrost o 4,3 proc. w stosunku do września 2017 r. Przybyło pasażerów na trasach międzynarodowych (+5,4 proc., 3,66 mln), ale ubyło na krajowych (-0,7 proc. 728,3 tys.).
5 dni, 3 godziny temu
easyJet: Wzrost o 14,2 proc. we wrześniu
Z usług linii easyJet skorzystało we wrześniu blisko 8,82 mln pasażerów. To o 14,2 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2017 r.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie