A Ryanair dalej tnie polskie połączenia

A Ryanair dalej tnie polskie połączenia Tanie linie lotnicze Ryanair tną kolejne rejsy z Polski. Tym razem po jednym połączeniu stracą Kraków i Bydgoszcz. Ostatni rejs z Krakowa do Glasgow-Prestwick został zaplanowany na 14 lipca, wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Rejsy były wykonywane trzy razy w tygodniu. Czyżby Glasgow był coraz mniej popularnym kierunkiem? Przypomnijmy, że kilka tygodni...
29/05/2009 16:42   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_skala 2009-06-24 17:57   
gosc_skala - Profil gosc_skala
Moja rezerwacja tez jest ciagle potwierdzona.Pomimo tego dostalem juz 4 emaile, ze skasowano moje 3 rezerwacje i ze pieniadze zostana zwrocone.Czekam na nie juz prawie 2 tydzien, a moja karta bankowa ma waznosc do konca tego miesiaca.Nie mowiac juz o tym,ze kupilem trzy nowe bilety na innej linii.Tak jak tu juz wczesniej napisano "Rece opadaja"
gosc_Ian 2009-06-04 20:14   
gosc_Ian - Profil gosc_Ian
moja rezerwacja tez jest nadal potwierdzona, a do tego nie mozna sie skontaktowac z R. telefonicznie... rece opadaja
gosc_jac 2009-06-03 16:12   
gosc_jac - Profil gosc_jac
ta informacja wywołała wiele niepokoju wśród osób które już mają rezerwacje na te rejsy. Zmusiła mnie do zatelefonowania do anglojęzycznej infolinii Ryanair. Na 3 czerwca potwierdzają, że nie rpzyjmują nowych rezerwacji ale decyzja w sprawie rezygnacji z tej linii jeszcze nie zapadła stąd proszą i cierpliwe oczekiwanie na wiadomość email. Na dzień 3 czerwca moje rezerwacja ma nadal status rezerwacji potwierdzonej.
docentfurm 2009-06-01 11:22   
docentfurm - Profil docentfurm
cezay: może wyrazili zgodę
mrader 2009-06-01 03:55   
mrader - Profil mrader
co w tym ciekawego?biorąc udział w takiej grze akceptujesz Terms & Conditions...:o)
cezary 2009-06-01 02:57   
cezary - Profil cezary
A to ciekawa wiadomość. To na wyspach nie ma ochrony danych osobowych ? Tak z imienia i nazwiska i adresem ?
docentfurm 2009-06-01 02:18   
docentfurm - Profil docentfurm
michalb: na stronie ryana masz podane osoby z imiena i nazwiska i adres osob, ktore wygrały auto, obsługą kart zajmuje się firma travelcard, a ryan je jedynie dystrybuuje, kasa jest przekazywana na konta jack & jill foundation i orbis charity więc wydawane pieniądze się nie marnują. Samolocik w Ryan kosztuje ok 10 euro (breloczek bodaj 5), a co do tego co jest napisane w RyanairMag to nie do mnie pytania czy zażalenia, pozdrawiam
michalb 2009-06-01 01:02   
michalb - Profil michalb
docentfurm , w Magazynie pokładowym można wszystko napisać i niekoniecznie prawdziwie
humbak 2009-05-31 23:41   
humbak - Profil humbak
mirasq: Ja sobie kupie ten ich samolocik na moj dwusetny rejs z nimi.
miras 2009-05-31 22:08   
miras - Profil miras
docentfurm: pytam bo w Ryanairze kupiłem kilka razy zdrapkę i nic... Cezary: wygrane w zdrapkach miałem TYLKO w easyJet. A jeśli chodzi o samolocik to musiałem za niego zapłacić. I muszę tutaj dodać, że zarobiłem troszkę na Francy (różnica w kursie walut), gdyż zapłaciłem za samolot w euro, a resztę otrzymałem w funtach.
docentfurm 2009-05-31 21:25   
docentfurm - Profil docentfurm
miras: kto i co wygrał jest raz po raz publikowane w Magazynie pokładowym, a co do zdrapek to wygrywanie kolejnej to codzienność, bardzo dużo osób je wygrywa
cezary 2009-05-31 21:24   
cezary - Profil cezary
Dowodem niech będzie, że Miras i ja kupilśmy zdrapkę. Z czego w postaci Bacardi przyjemność miał przynajmniej Miras bo ja nic nie zdrapałem.... Dodatkowo Miras ma mały samolocik za jedyne 11 eurasków.
cezary 2009-05-31 21:01   
cezary - Profil cezary
jsg: oszczędni są Szkoci. Słowianie potrafią zaszaleć.
jsg 2009-05-31 20:57   
jsg - Profil jsg
Podobnie jak cezary nie uważam aby Niemcy czy Holendrzy szastali pieniedzmi na pokładzie FRancy. Bądż co bądź to oszczędne nacje.
4tech 2009-05-31 20:56   
4tech - Profil 4tech
cezary/that/voojciq: o ile dobrze pamietam to najwieksze skupisko Bydgoszczan w Niemczech jest w Wuperallu, Diusburgu,Dusseldorfie...i tychze okolicach, chyba nawet w Wupertallu ma siedzibe zwiazek(stowarzyszenie) bydgoskich Niemcow....
cezary 2009-05-31 20:48   
cezary - Profil cezary
that: na litość koguta ! Bo bogaci Niemcy i Holendrzy latają z nadmiaru wolnych środków płatniczych :::)))) Gdziekolwiek się da. Nawet jak nie ma po co.
miras 2009-05-31 20:48   
miras - Profil miras
stenus: zgadzam się z Tobą, że Ryanair nie zarabia na rejsach. Przykład: za bilet do NYO zapłaciłem 1PLN za model FRancowatego samolotu w skali 1:200 kupionego na pokładzie 11 €...
voojciq 2009-05-31 20:46   
voojciq - Profil voojciq
stenus: pewnie, że wiem siedzę w tym śmiesznym Ryanie od paru lat :)
that: szczerze mówiąc nie mam pojęcia, ale uwierz mi, że lata ich cała masa. W większości to chyba rodziny odwiedzające się nawzajem, przynajmniej tak to wygląda ze strony checkinów.
4tech 2009-05-31 20:46   
4tech - Profil 4tech
thatcie: zdziwilbys sie, jak duzo niemcow lata do BZG badz co badz ich rodzinnego miasta...:)
4tech 2009-05-31 20:43   
4tech - Profil 4tech
voojciq: zgadza sie, dodam tylko ze dosc czesto korzystam z LPL-BZG i jeszcze nigdy nie zdazylo mi sie aby w samolocie LF byl ponizej 80%, co jest np. nagminne BRS-POZ (latam rowniez dosc czesto na tym kierunku) a jednak FR poki co nie zamyka tego kierunku..o "zemscie"FR na BZG za ograniczenie haraczu pisalem na poczatku tego watku, i fakt bardziej spodziewalem sie zamkniecia NRN gdzie LF balansuje na granicy 70% niz LPL...ale z NRN lata duzo bydgoskich niemcow i moze to jest powodem utrzymania tej trasy...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy