×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o biurze podróży Almatur


Zalety: brak
Wady: Dojazd nad morze z przesiadkami, ośrodek Carbo w Dąbkach stary PRL-owski, pokoje okropne, łazienka straszna. Dziecko zachorowało na kolonii. Całkowity brak zainteresowania ze strony kadry. Przy 40 stopniach gorączki zabrany do lekarza - nagle wielka panika. Dziecko 11 letnie dostało leki do pokoju, aby samo sobie zażywało. Musieliśmy zabrać dziecko z kolonii po 4 dniach pobytu. Próba kontaktu z biurem Almatur zakończona fiaskiem. Brak chociaż częściowego zwrotu kosztów pobytu. Nigdy więcej!! NIE POLECAM nawet największemu wrogowi.
1

/10

22/09/2017 10:01,  
Zalety: - dobre jedzenie, - wieczorne i nocne zajęcia,
Wady: - brak organizacji czasu w ciągu dnia, - stare, stęchłe pokoiki, - brak nadzoru kierownika obozu
1

/10

17/07/2017 10:32,  
Zalety: Moje dzieciaki jeżdżą z tym biurem regularnie od kilku lat na obozy letnie. Zawsze wracają zadowolone, a ja czuję się komfortowo gdy jadą własnie z tym biurem. Wiem że są zaopiekowane i bezpieczne. W tym roku również jadą z Almaturem. Polecam w 100%
Wady: brak
10

/10

23/06/2017 00:22,  
Zalety: brak
Wady: 10% ofert dla młodzieży jest realizowana, nieodpowiedzialna firma typu "kogucik". Zastanówcie się wysyłając dziecko. Brak kontaktu to poważny problem, nie wiem kto im wydał licencję na prowadzenie biura.
1

/10

18/02/2017 12:18,  
Zalety: Mój syn w tym roku pierwszy raz w życiu wyjechał z Jastzrębia na kolonie do Włoch - Casternica. Był najmłodszym uczestnikiem koloni rok produkcji 2007 :). Uczestniczył w każdej wycieczce wyjazdowej tzn do: Mirabilandii, aquaparku, Wenecji. Wrócił zadowolony i uśmiechnięty, trochę jakby bardziej dojrzalszy. Taki wyjazd jest wspaniałym przeżyciem zarówno dla dziecka jak i dla rodzica, pytanie tylko czy dorosły potrafi swoje dziecko nauczyć samodzielności. Pani Żanetka została oceniona przez wszystkich uczestników koloni na 6 i 5 , przez moje dziecko nawet na 6+. Gorąco polecam kolonie zwłaszcza z Panią Żanetką.
Wady: Długa podróż autokarowa, brak połączenia linii lotniczych.
10

/10

19/08/2016 17:36,  
Zalety: Brak
Wady: Zdecydowanie nie polecam wysłałam dwie córki na obóz "TEMATYCZNY" jedna z nich w swoim temacie "JAPONIA" została połączona z grupą w temacie Manga została skazana na niemal codzienne oglądanie bajek anime co zupełnie mija się z jej zainteresowaniami będąc od morza 300m była trzy razy mimo tego, że pogoda sprzyjała totalna nuda i beznadziejni wychowawcy bez pomysłu na nudę, natomiast druga córka nie można powiedzieć program przygodowy miała realizowany ale jako szesnastolatka w grupie miała dwunastolatki, a ośrodek Carbo w Dąbkach pamięta czasy z przed trzydziestu lat. Aktualnie czekam na rozpatrzenie reklamacji przez Almatur ale nie mam zamiaru odpuszczać bo nie płaciłam za to żeby jedna oglądała bajki a druga mieszkała w PRL
1

/10

07/08/2016 01:07,  
Zalety: nowy osrodek
Wady: Oferta jest wielkim oszustwem!!! Kupiłam kolonie dla dzieci 7-10 okazało się, że to są kolonie 8-16 i dzieci 7 letnie muszą się 'bawić' z nastolatkami do godz. 22. Ośrodek z basenem- odwiedziny na basenie 1 raz. Podróż 1 stronę 5 godzin zamiast 2 bo... w Krakowie się zgubiło dziecko i organizator nie zauważył tego faktu po czym autokar się wracał w korkach... Bo był tour de Pologne... Dzieci siedzą w pokojach i oglądają tv??? Żaden problem wychowawca zabierze pilota bo nie widzi problemu w tym, że dzieci SIEDZĄ W POKOJACH! Różne grupy mają zajęcia w różnych godzinach i Twoje dziecko czeka pod drzwiami bo nie ma klucza (akurat ma dziecko z innych zajęć) nie problem! Klucza nie ma bo dzieci gubią! Wycieczka na lysa polane w burze??? Nieee, żaden problem pani organizator odpowiada: nie będę z panią dyskutować na temat pogody GENERALNIE MAMY W DUPIE BEZPIECZEŃSTWO DZIECI!!! Bo przecież pogoda jest nieprzewidywalna i takie ogólnodostępne media, które informowały o burzy mogą się mylić!!! Z całej mocy odradzam, te kolonie są niebezpieczne dla dzieci a pani organizator z Białegostoku jest niewyobrażalnie bezczelna i pewna siebie! Dzieci siedzą w pokoju i grają na komórce? Nie problem, że dzieci nie mają zajęć- problem, że rodzic dał telefon! Nie problem, że dzieci zostały zmuszone do wchodzenia na lysa polane w burze i wróciły mokre i zziebniete- NA SZCZĘŚCIE NIE POŁAMANE!!! Nie wspomnę o takich sprawach jak toaleta w autokarze, której nie było, niezgodność cen ze stron internetowych z katalogiem oraz oferty bo 'przecież pani kupiła z katalogu'!!! otóż nie ale ze strony a na stronie są TYLKO KŁAMSTWA co do oferty.
1

/10

25/07/2016 22:13,  
Zalety: Jeżdżę z Almaturem już kilka lat. Byłam na kilku obozach organizowanych przez biuro, oraz na wycieczkach objazdowych. Zawsze plan był wykonany tak jak powinien. Zawsze wracałam zadowolona z wakacji. Warunki noclegowe ok, jedzenie smaczne, opieka zapewniona, sporo atrakcji i zwiedzania.
Wady: nie ma
10

/10

13/06/2016 13:07,  
Zalety: Świetny obóz w Kortowie. Byłam tam dwa razy i w tym roku również jadę. Na siatkówkę z AZS Olsztyn. Nigdy nie było żadnych problemów, wszystko było zgodne z opisem. Sam ośrodek jest całkiem fajny, jedzenie też jest ok. Mam nadzieję że pogoda dopisze bo o nic innego nie martwię się :D
Wady: brak
10

/10

10/06/2016 12:36,  
Zalety: Brak
Wady: Zdecydowanie nie polecam. Syn po pierwszym obozie w życiu, niestety z Almatur Łódź wrócił tak zniechęcony, że w tym roku w ogóle nie chciał nawet słyszeć o żadnym obozie. Ośrodek Malutkie Resort może i ładny, niestety kadra wychowawców zupełnie nie odpowiedzialna. Syn był zaraz drugiej nocy pobytu duszony przez starszego kolegę z pokoju. Potem ntorycznie był bity przez innych chlopców mieszkających razem z nim w domku. Wychowawczyni nie potrafiła zapanować nad całą sytuacją. Syn był tak zniechęcony tymi sytuacjami, że nie miał ochoty uczestniczyć w zajęciach grupowych. Niestety kadra wychowawców nawet nie próbowała zachęcić go do uczestniczenia w zajęciach. Zmarnowane prawie 2000 zl za obóz, z ktorego dziecko wróciło totalnie zniechęcone. Na dodatek po powrocie gdy syn wysiadł z autokaru okazalo się, że ma spuchnieta noge w kostce. Odrazu zadzwonilam do wychowawczyni po czym ona stwierdzila, że ona nic na ten tenat nie wie. Nic nie widziała. Zamiast do domu pojechałam z dzieckiem na ostry dyżur do szpitala i okazało się, że ma skręcony staw skokowy bo dzień wcześniej został ponownie pobity i przewrocony przez kolegę z pokoju!!! A wychowawczyni oczywiście nic nie widziała. Nic nie słyszała. Późniejszy kontakt z Ośrodkiem Malutkie Resort oraz biurem podróży Almatur Łódź w sprawie odszkodowania za wypadek był bardzo niemily. sprawa skończyła się zgłoszeniem do Kuratorium Oświaty oraz Rzecznik Praw Konsunentów
1

/10

07/06/2016 22:14,  


Jeśli reprezentujesz biuro podróży Almatur i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy