×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Almatur


 6.1

/10

AlmaturAlmatur to najstarsze biuro podróży w Polsce, które już od niespełna 60 lat buduje swoją pozycję w branży turystycznej. Oferuje 500 propozycji wyjazdów w najpiękniejsze zakątki świata.

Opinie o biurze podróży Almatur

Zalety: brak
Wady: Dojazd nad morze z przesiadkami, ośrodek Carbo w Dąbkach stary PRL-owski, pokoje okropne, łazienka straszna. Dziecko zachorowało na kolonii. Całkowity brak zainteresowania ze strony kadry. Przy 40 stopniach gorączki zabrany do lekarza - nagle wielka panika. Dziecko 11 letnie dostało leki do pokoju, aby samo sobie zażywało. Musieliśmy zabrać dziecko z kolonii po 4 dniach pobytu. Próba kontaktu z biurem Almatur zakończona fiaskiem. Brak chociaż częściowego zwrotu kosztów pobytu. Nigdy więcej!! NIE POLECAM nawet największemu wrogowi.
1

/10

22/09/2017 10:01,  
Zalety: - dobre jedzenie, - wieczorne i nocne zajęcia,
Wady: - brak organizacji czasu w ciągu dnia, - stare, stęchłe pokoiki, - brak nadzoru kierownika obozu
1

/10

17/07/2017 10:32,  
Zalety: Moje dzieciaki jeżdżą z tym biurem regularnie od kilku lat na obozy letnie. Zawsze wracają zadowolone, a ja czuję się komfortowo gdy jadą własnie z tym biurem. Wiem że są zaopiekowane i bezpieczne. W tym roku również jadą z Almaturem. Polecam w 100%
Wady: brak
10

/10

23/06/2017 00:22,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy