Opinie o biurze podróży Almatur

tauriel 23/06/2017 00:22   
tauriel - Profil tauriel
10 Zalety: Moje dzieciaki jeżdżą z tym biurem regularnie od kilku lat na obozy letnie. Zawsze wracają zadowolone, a ja czuję się komfortowo gdy jadą własnie z tym biurem. Wiem że są zaopiekowane i bezpieczne. W tym roku również jadą z Almaturem. Polecam w 100%

Wady: brak
globtrotter 18/02/2017 12:18   
globtrotter - Profil globtrotter
1 Zalety: brak

Wady: 10% ofert dla młodzieży jest realizowana, nieodpowiedzialna firma typu "kogucik". Zastanówcie się wysyłając dziecko. Brak kontaktu to poważny problem, nie wiem kto im wydał licencję na prowadzenie biura.
Kaska 19/08/2016 17:36   
Kaska - Profil Kaska
10 Zalety: Mój syn w tym roku pierwszy raz w życiu wyjechał z Jastzrębia na kolonie do Włoch - Casternica. Był najmłodszym uczestnikiem koloni rok produkcji 2007 :). Uczestniczył w każdej wycieczce wyjazdowej tzn do: Mirabilandii, aquaparku, Wenecji. Wrócił zadowolony i uśmiechnięty, trochę jakby bardziej dojrzalszy. Taki wyjazd jest wspaniałym przeżyciem zarówno dla dziecka jak i dla rodzica, pytanie tylko czy dorosły potrafi swoje dziecko nauczyć samodzielności. Pani Żanetka została oceniona przez wszystkich uczestników koloni na 6 i 5 , przez moje dziecko nawet na 6+. Gorąco polecam kolonie zwłaszcza z Panią Żanetką.

Wady: Długa podróż autokarowa, brak połączenia linii lotniczych.
gocha558 07/08/2016 01:07   
gocha558 - Profil gocha558
1 Zalety: Brak

Wady: Zdecydowanie nie polecam wysłałam dwie córki na obóz "TEMATYCZNY" jedna z nich w swoim temacie "JAPONIA" została połączona z grupą w temacie Manga została skazana na niemal codzienne oglądanie bajek anime co zupełnie mija się z jej zainteresowaniami będąc od morza 300m była trzy razy mimo tego, że pogoda sprzyjała totalna nuda i beznadziejni wychowawcy bez pomysłu na nudę, natomiast druga córka nie można powiedzieć program przygodowy miała realizowany ale jako szesnastolatka w grupie miała dwunastolatki, a ośrodek Carbo w Dąbkach pamięta czasy z przed trzydziestu lat. Aktualnie czekam na rozpatrzenie reklamacji przez Almatur ale nie mam zamiaru odpuszczać bo nie płaciłam za to żeby jedna oglądała bajki a druga mieszkała w PRL
evi 25/07/2016 22:13   
evi - Profil evi
1 Zalety: nowy osrodek

Wady: Oferta jest wielkim oszustwem!!! Kupiłam kolonie dla dzieci 7-10 okazało się, że to są kolonie 8-16 i dzieci 7 letnie muszą się 'bawić' z nastolatkami do godz. 22. Ośrodek z basenem- odwiedziny na basenie 1 raz. Podróż 1 stronę 5 godzin zamiast 2 bo... w Krakowie się zgubiło dziecko i organizator nie zauważył tego faktu po czym autokar się wracał w korkach... Bo był tour de Pologne... Dzieci siedzą w pokojach i oglądają tv??? Żaden problem wychowawca zabierze pilota bo nie widzi problemu w tym, że dzieci SIEDZĄ W POKOJACH! Różne grupy mają zajęcia w różnych godzinach i Twoje dziecko czeka pod drzwiami bo nie ma klucza (akurat ma dziecko z innych zajęć) nie problem! Klucza nie ma bo dzieci gubią! Wycieczka na lysa polane w burze??? Nieee, żaden problem pani organizator odpowiada: nie będę z panią dyskutować na temat pogody GENERALNIE MAMY W DUPIE BEZPIECZEŃSTWO DZIECI!!! Bo przecież pogoda jest nieprzewidywalna i takie ogólnodostępne media, które informowały o burzy mogą się mylić!!! Z całej mocy odradzam, te kolonie są niebezpieczne dla dzieci a pani organizator z Białegostoku jest niewyobrażalnie bezczelna i pewna siebie! Dzieci siedzą w pokoju i grają na komórce? Nie problem, że dzieci nie mają zajęć- problem, że rodzic dał telefon! Nie problem, że dzieci zostały zmuszone do wchodzenia na lysa polane w burze i wróciły mokre i zziebniete- NA SZCZĘŚCIE NIE POŁAMANE!!! Nie wspomnę o takich sprawach jak toaleta w autokarze, której nie było, niezgodność cen ze stron internetowych z katalogiem oraz oferty bo 'przecież pani kupiła z katalogu'!!! otóż nie ale ze strony a na stronie są TYLKO KŁAMSTWA co do oferty.
KasiaZasada 13/06/2016 13:07   
KasiaZasada - Profil KasiaZasada
10 Zalety: Jeżdżę z Almaturem już kilka lat. Byłam na kilku obozach organizowanych przez biuro, oraz na wycieczkach objazdowych. Zawsze plan był wykonany tak jak powinien. Zawsze wracałam zadowolona z wakacji. Warunki noclegowe ok, jedzenie smaczne, opieka zapewniona, sporo atrakcji i zwiedzania.

Wady: nie ma
Fawkes 10/06/2016 12:36   
Fawkes - Profil Fawkes
10 Zalety: Świetny obóz w Kortowie. Byłam tam dwa razy i w tym roku również jadę. Na siatkówkę z AZS Olsztyn. Nigdy nie było żadnych problemów, wszystko było zgodne z opisem. Sam ośrodek jest całkiem fajny, jedzenie też jest ok. Mam nadzieję że pogoda dopisze bo o nic innego nie martwię się :D

Wady: brak
01agata01 07/06/2016 22:14   
01agata01 - Profil 01agata01
1 Zalety: Brak

Wady: Zdecydowanie nie polecam. Syn po pierwszym obozie w życiu, niestety z Almatur Łódź wrócił tak zniechęcony, że w tym roku w ogóle nie chciał nawet słyszeć o żadnym obozie. Ośrodek Malutkie Resort może i ładny, niestety kadra wychowawców zupełnie nie odpowiedzialna. Syn był zaraz drugiej nocy pobytu duszony przez starszego kolegę z pokoju. Potem ntorycznie był bity przez innych chlopców mieszkających razem z nim w domku. Wychowawczyni nie potrafiła zapanować nad całą sytuacją. Syn był tak zniechęcony tymi sytuacjami, że nie miał ochoty uczestniczyć w zajęciach grupowych. Niestety kadra wychowawców nawet nie próbowała zachęcić go do uczestniczenia w zajęciach. Zmarnowane prawie 2000 zl za obóz, z ktorego dziecko wróciło totalnie zniechęcone. Na dodatek po powrocie gdy syn wysiadł z autokaru okazalo się, że ma spuchnieta noge w kostce. Odrazu zadzwonilam do wychowawczyni po czym ona stwierdzila, że ona nic na ten tenat nie wie. Nic nie widziała. Zamiast do domu pojechałam z dzieckiem na ostry dyżur do szpitala i okazało się, że ma skręcony staw skokowy bo dzień wcześniej został ponownie pobity i przewrocony przez kolegę z pokoju!!! A wychowawczyni oczywiście nic nie widziała. Nic nie słyszała. Późniejszy kontakt z Ośrodkiem Malutkie Resort oraz biurem podróży Almatur Łódź w sprawie odszkodowania za wypadek był bardzo niemily. sprawa skończyła się zgłoszeniem do Kuratorium Oświaty oraz Rzecznik Praw Konsunentów
Persenik 20/01/2016 17:08   
Persenik - Profil Persenik
10 Zalety: Same. Świetni wychowawcy, z którymi mieliśmy cały czas kontakt. Mój syn jeździ z nimi zarówno latem jak i zimą. W tym roku jedzie do Zakopanego. W zeszłe wakacje był z nimi w Kortowie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko było zgodnie z ofertą. Cena niższa niż się spodziewaliśmy. Polecamy.

Wady: brak
Agata2015 13/07/2015 19:18   
Agata2015 - Profil Agata2015
1 Zalety: Brak

Wady: Nigdy w życiu nie wysyłajcie dzieci na kolonie do Władysławowa . Ośrodek Batlic Sport to horror. Boisko wybetonowane , dzieci pozdzierały sobie kolona i łokcie, smród w pokoju, budynek sklejony chyba z dykt. Jednym słowem syf, syf, syf ! A pani wychowawczyni Agata Cz. To pomyliła obozy , powinna być wychowawca na obozie survivalowych , a nie rekreacyjnym . Wstyd dla ALMATUR za takiego wychowawcę !!!
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama