Sprint Air: Z Zielonej Góry do Warszawy - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sprint Air: Z Zielonej Góry do WarszawyPo pięciomiesięcznej przerwie wracają loty z Zielonej Góry do Warszawy. Radni województwa lubuskiego zgodzili się wczoraj (13.06) na zwiększenie puli budżetowej o kolejne 1,5 mln złotych dzięki której władze regionu będą mogły podpisać umowę z linią lotniczą Sprint Air. Do stycznia br. trasę obsługiwała linia Jet Air.

Za łączną kwotę 3,7 mln zł 33. miejscowy Saab 340 będzie obsługiwał loty z Zielonej Góry do Warszawy już od 20 czerwca. Umowę podpisano na pół roku.
Marszałek w każdym samolocie ma zarezerwowanych 9 miejsc (5 na wyłączność), a do każdego lotu dopłaci prawie 10 tys. zł.W dni powszednie wylot z Babimostu zaplanowano na godz. 7:30, a powrót z Warszawy na godz. 17:30. Przewoźnik ma uruchomić kurs weekendowy w piątek o godz. 19:00, powrót do Babimostu w niedzielę wieczorem.

- Jesteśmy przekonani, że utrzymanie atrakcyjnych stawek sprawi, że nasze połączenie będzie stanowić oczywistą alternatywę komunikacyjną dla mieszkańców Zielonej Góry oraz województwa lubuskiego. Start połączenia Babimost - Warszawa oznacza, że trasę, która do tej pory zabierała około sześć godzin, będzie można pokonać w około 70 minut. Połączenie lotnicze oszczędzi Zielonogórzanom wielu godzin męczącej podroży drogą lub koleją - mówi Renata Łozowska, dyrektor handlowy firmy Sprint Air.

Najtańsze bilety będą kosztować 149 zł, a później 199 i 250 zł. Przeloty weekendowe mają być objęte specjalną promocją.

Przewoźnik zapewnia, że na swojej stronie niebawem uruchomi system rezerwacyjny, gdzie będzie można dokonać zakupu biletów.

Fot. Sprint Air


Reklama


Booking.com
gość_ddbd2 - Profil
gość_ddbd2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie