×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT ogłosi loty do Astany i Teheranu


LOT na dniach ogłosi otwarcie nowych tras z Warszawy do Astany i Teheranu - dowiedział się nieoficjalnie portal Pasazer.com. Rejsy prawdopodobnie wystartują w sezonie letnim 2017 r.


Jak wcześniej informowaliśmy, nadzieję, że takie połączenie do Astany ruszy jeszcze przed początkiem wystawy światowej w tym mieście wyraził prezydent Andrzej Duda. LOT wcześniej złożył też wniosek o prawa przewozowe na tej trasie. Wystawa światowa Expo 2017 rozpocznie się w Astanie 10 czerwca 2017 r. LOT już na początku sierpnia złożył do Urzędu Lotnictwa Cywilnego wniosek o wydanie upoważnienia do wykonywania regularnych przewozów lotniczych na trasie między Warszawą a Astaną. 


Pod koniec 2015 r. informowaliśmy o planach uruchomienia lotów do Iranu. W listopadzie 2015 r. LOT złożył do Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC) wniosek o wydanie upoważnienia do wykonywania regularnych przewozów lotniczych na trasie Warszawa - Teheran objętej ograniczonymi prawami przewozowymi. Nowe trasy będą obsługiwane nowymi samolotami, które w 2017 r. zasilą flotę przewoźnika - boeingami 737-800 lub później boeingami 737-8 MAX. 


gość_bd397 - Profil
gość_bd397
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy