×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwszy B787 dla Royal Brunei AirlinesJako 14. przewoźnik na świecie linia Royal Brunei Airlines odebrała dziś (3.10) pierwszego Boeinga 787-8. Dreamliner numer 1  dla przewoźnika, to samolot o oznaczeniu LN128 (V8-DLA) napędzany silnikami Rolls-Royce Trent 1000.

Do końca tego roku linia ma otrzymać jeszcze dwa Dreamlinery i zamierza wykorzystywać je w pierwszej kolejności na trasie do Singapuru, a następnie od 1 grudnia do Londynu (LHR) przez Dubaj oraz w połowie 2014r. do Melbourne w Australii.Pierwszy Dreamliner, który odleciał do przewoźnika, zainauguruje swoją służbę 18 października na trasie ze stolicy sułtanatu Brunei,  Bandar Seri Begawan do Singapuru.Nowe Dreamlinery przewoźnika zabiorą na pokład 254 pasażerów.
Kabina klasy ekonomicznej wyposażona została w 236 (3-3-3) nowoczesnych, lżejszych i cieńszych foteli z indywidualnym systemem rozrywki i 12-calowym dotykowym ekranem. Natomiast klasa biznes posiada 18 (2-2-2) w pełni automatycznych i rozkładanych do pozycji leżącej foteli, które zapewnią pasażerom lepszy komfort podróży. Każdy fotel posiada także indywidualny system rozrywki z dotykowym 17-calowym ekranem.Obecnie flota przewoźnika składa się z 11 samolotów: dwóch Airbusów A319, czterech A320, czterech B777-200ER oraz jednego B787-8. Do końca 2014 roku wszystkie B777 zostaną zastąpione Dreamlinerami.

Jeżeli jesteście ciekawi jak się podróżuje na pokładzie Royal Brunei, to zapraszamy do naszego materiału "Oblatywacz: Royal Brunei Airlines".

Piotr Bożyk
Fot. Matt Cawby, Tony Rodgers


gość_2b0f4 - Profil
gość_2b0f4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy