×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Brussels Airlines (SN)


 5.4

/10

Brussels AirlinesBrussels Airlines jest belgijskim przewoźnikiem lotniczym powstałym w wyniku połączenia SN Brussels i Virgin Express. Linia oferuje szeroką ofertą dla podróży do/z Brukseli, operującym na głównych lotniskach. Na trasach po Europie, Brussels Airlines posiada zarówno usługę niskokosztową z gwarancją najniższej ceny, jak również produkt nowej generacji, który zapewnia komfort i oszczędność czasu, po rozsądnych cenach.

Linia lotnicza zatrudnia 2800 pracowników.

Brussels Airlines powstały 7 listopada 2006 w wyniku połączenia SN Brussels Airlines – największego tradycyjnego belgijskiego przewoźnika – z Virgin Express, pierwszego przewoźnika niskokosztowego w kontynentalnej części Europy.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń Brussels AirlinesOpinie o linii Brussels Airlines

Zalety: Brak. Może jedynie konkurencyjne ceny (jednak w praktyce jest to low-coast, więc i tak za wysokie w stosunku do oferowanej jakości).
Wady: Ta linia to totalne dno! Odradzam każdemu! Problemy zaczynają się już na podczas rezerwacji. Linia zmienia rozkład lotów bez jakiekolwiek informacji dla pasażera. Po zalogowaniu do rezerwacji w celu dodania bagażu okazuje się, że wylot jest przesunięty o godzinę co skraca przesiadkę w BRU do 45 minut, a linia rozdziela lot na dwa pojedyncze odcinki co wymaga dwóch opłat za dodatkowy bagaż rejestrowany i przerzuca ryzyko krótkiej przesiadki na pasażera. Obsługa klienta tragiczna, pracownicy zupełnie niezorientowani w sytuacji, powtarzają bezsensowne mantry, które nie rozwiązują problemu, a w finale rezerwacja za kilka tysięcy euro znika z systemu. Totalne dno!
1

/10

11/08/2017 18:19,  
Zalety: Lot łączony Brussels Airlines przebiegł bez problemów ! Ogólnie same pozytywy samolot Airbus 319 dość nowy na trasie Kopenhaga Bruksela! Jedyny minus to obsługa na pokładzie która była bardzo powolna i ledwo zdążyła się wyrobić ze sprzedażą do końca lotu ! Ale lot krótki więc nie był to większy problem ! Lot na trasie Bruksela Kraków również bez problemów samolot avro ale wewnątrz czysto i nie widać było zaawansowanego wieku maszyny ! Obydwa loty o czasie
Wady: Wolna (ale bardzo miła) obsługa pokładowy na obydwu
9

/10

25/12/2015 16:36,  
Zalety: Dość atrakcyjne ceny biletów i całkiem przyzwoita sieć połączeń dzięki dogodnym godzinom lotów.
Wady: Sporo starych i kiepskich samolotów (np. Avro), serwis pokładowy jak w LCC (mowa o taryfach eco z wyjątkiem eco+ i C), serwis obsługi klienta kiepski, w przypadku problemów pasażer dopiero na lotnisku dowiaduje się np., że lot został odwołany, pomimo, że czasu na wysłanie emaili lub smsów było bardzo dużo, pomimo godzinnego czasu na przesiadkę na stosunkowo niezbyt wielkim lotnisku przesiadkowym, nierzadko zdarza się, że bagaż zostaje w BRU.
3

/10

11/10/2015 21:54,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:


Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy