×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Enter Air (E4)


 6.0

/10

Enter AirEnter Air jest polską czarterową linią lotniczą, która powstała w listopadzie 2009, a pierwszy lot wykonała 25 kwietnia 2010.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Załoga bardzo miła i pomocna. Dużo miejsca w samolocie. Brak opóźnień ze strony linii. Jak już jakieś są to od strony firm obsługujących samoloty. Serwis bogaty i tak samo duty free. Ludzie którzy wypisują same minusy powinni się zastanowić jaką wycieczkę wykupują w biurze podróżny bo to oni dyktują czy jest darmowy serwis. A odpowiadając na skargi że personel blokuje wózkami przejście do toalety moge tylko tyle napisać ze polscy pasażerowie zachowują się jak dzieci. Zawsze się pojaeia komunikat że bedzie przeprowadzany za chwile serwis i wtedy wszystkim się chce do toalety i jak ten biedny personel ma przeprowadzić serwis. Niech się ludzie zastanowią jeśli kupili all in clusive to nie znaczy że to obowiązuje już w samolocie. Brak wtyczek nie skreśla linii. W wielu liniach tego nie ma. Jeśli komuś nie odpowiada jest możliwość podróżowania na własną rękę.
Wady: Minusikiem są szare stare fotele ale z tego co wiem juz niektóre samoloty tylko je mają i plus drzwi typu harmonijka trudno się zamyka.
9

/10

5 dni, 4 godziny temu,  
Zalety: Bawią mnie komentarze Januszy - Nosaczy :) Latałem wieloma liniami i wielokrotnie ENT. Zawsze bez zastrzeżeń. Miejsca na nogi bardzo dużo, samoloty zawsze utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym. Załoga dbająca o zasady bezpieczeństwa. Ostatni lot na trasie EPPO-OMRK-EPPO bez zastrzeżeń. No, może pomijając rodaków Nosaczy. Ale ten problem dotyczy każdego czartera. W nawiązaniu do niektórych komentarzy - bagażu nie uszkadzają pracownicy linii tylko pracownicy firmy handlingowej danego lotniska. Przewoźnik nie daje napojów za darmo, o ile biuro podróży nie wykupi takiej usługi, więc te pretensje należą się biurom podróży. Pomyślcie, zanim ocenicie :) Zdrowo myślącym - polecam tę linię lotniczą.
Wady: Polscy turyści
10

/10

10/04/2018 10:56,  
Zalety: Niestety brak
Wady: Taką badziewną linią nigdy nie leciałem Ukraine International Airlines oceniam znacznie wyżej. Brak chociaż 0,3 litra wody za darmo na 5 godzinnej trasie. Chwalą się samolotami 737-800 a są wyposażone gorzej niż samoloty Lufthansy z 2010 roku brak gniazdek do prądu. Pilot zamiast informować o sytuacji na pokładzie gdzie jesteśmy jaka prędkość itd informował nas o możliwości zakupu bułek ciabaty, pierogów, zegarków, perfum i innych gówien. w Personel blokował wózkami z perfumami nawet 30 dostęp do toalety bo prowadzili sprzedaż Wylot z Fuertaventura z 40 minutowy opóźnieniem. Nie wpuszczono pasażerów na pokład bo czekano na załadowanie bagażu.
2

/10

27/02/2018 18:56,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie