×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Enter Air (E4)


 6.0

/10

Enter AirEnter Air jest polską czarterową linią lotniczą, która powstała w listopadzie 2009, a pierwszy lot wykonała 25 kwietnia 2010.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Serdeczne podziękowania dla załogi samolotu z dnia 4.11 na trasie Katowice - Antalya. Zgubiłam porfel (czego nie byłam świadoma), ekipa mnie o tym na czas poinformowała i zguba wróciła do mnie! Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Lot jak zwykle super.
Wady: Brak
9

/10

11/11/2017 17:52,  
Zalety: Lot z Warszawy na Fuerteventura. Start w obie strony punktualnie. Samoloty już mają troszkę lat, ale czyste i zadbane. Dużo miejsca na nogi. Fotele przyzwoite. Tani serwis na pokładzie. Kapitan informował o przebiegu lotu.
Wady: Jedna stewardessa niezbyt uprzejma, chyba najmłodsza z obsługi lot 23.10.2017 z Fuerteventura, twarde lądowanie.
8

/10

04/11/2017 15:57,  
Zalety: brak
Wady: Podczas lotu tym przewoźnikiem moja walizka uległa uszkodzeniu, linie informują, że reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą pocztową, jednak nie raczą poinformować jaką dokumentacje należy przesłać w celu weryfikacji. Takie informacje otrzymuję się dopiero po półtora miesiąca w liście zwrotnym. Przy czym przewoźnik wymaga, aby przesłać m. in. rachunek za wcześniejszy zakup walizki - to jest kpina. Od kiedy to ludzie kupując jakiś przedmiot trzymają po kilka lat rachunek. Rzucają walizkami i wszystkimi przedmiotami (co widziałam na własne oczy) jak workami ze śmieciami, a przy szkodzie wymagają takich dokumentów, których nikt nie jest w stanie dostarczyć, WSZYSTKO PO TO ABY UNIKNĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI. Już nie wspomnę o tym, że przez cały lot była czynna tylko jedna toaleta przez co w kolejce stało się na 1/3 samolotu. Pilot nawet nie poinformował pasażerów o podchodzeniu do lądowania przed tylko w trakcie schodzenia co było już odczuwalne a część pasażerów nawet nie była na miejscach a pozostali nie mieli zapiętych pasów. Cały przelot trwał o wiele krócej niż przewidziano dlatego wcześniejsze manewry bez wcześniejszego uprzedzenia wywołały niepokój na pokładzie a obsługa pokładowa nawet na to nie reagowała.
1

/10

03/11/2017 11:05,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy