×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Enter Air (E4)


 6.0

/10

Enter AirEnter Air jest polską czarterową linią lotniczą, która powstała w listopadzie 2009, a pierwszy lot wykonała 25 kwietnia 2010.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Również nie rozumiem negatywnych opinii na temat Lini Enter Air. Bardzo fajne linie lotnicze super obsługa personelu. Synek płakał przed wejściem do samolotu to pan stewardess zagadał do synka i zaprowadził do panów pilotów, żeby pokazać na chwile kokpit. Loty były bez żadnych opóźnień. A co najważniejsze fotele wymienione w samolocie przez co naprawdę jest sporo miejsca na nogi. Pan pilot informuję o przebiegu lotu. Ceny na pokładzie bardzo opłacalne i jest nie drogo. Ci co piszą złe opinie powinni wybierać loty Dreamliner a najlepiej dopłacić i lecieć sobie z Niemiec
Wady: Brak i jeszcze raz brak
10

/10

06/09/2018 12:43,  
Zalety: Nie rozumiem negatywnych opinii na temat tych linii. Polskie linie, stewardessy bardzo zadbane, miłe i eleganckie. Opóźnienia? Wracając z Bułgarii opóźnienie 20 minutowe było na lotnisku dotyczące przepuszczania przez bramki (te które kierują już na pokład). Jednakże lot odbył się tak jak miał się odbyć planowo. Kiedy inne linie były opóźnione (m. in Small Planet) Enter Air wystartował planowo. Pilot informował pasażerów o sytuacjach jakie panują aktualnie w miejscu ładowania, dodał również ciekawostkę jaka temperatura panuje na zewnątrz Boeinga oraz na jaką wysokość się wznosimy. Aktywna sprzedaż panuje na pokładzie samolotu. Sprzedawane jest zarówno jedzenie jak kosmetyki czy zegarki. Nie przeszkadzało mi akurat to, że owy handel miał miejsce na pokładzie. Linia po prostu charakteryzuje się tym.
Wady: Wad brak. Jestem bardzo zadowolona z tych lini lotniczych.
10

/10

04/09/2018 10:57,  
Zalety: spokojny lot, miła obsługa (jednej stewardessie zostalo nawet zaspiewane sto lat ;)), fajne oferty duty free, w miare duzy wybor jedzenia. fotele odnowione (jesli patrzec na ich stan rok temu), lot szybki (raz 15 min przed czasem), bez opóźnień. w samolocie czysto, był zadbany.
Wady: lot do Marsa Alam z Poznania dnia 23.06, godz 16.30- pilot, który pilotował ten samolot zapewnił mi i zapewne wszystkim pasażerom najgorsze lądowanie w życiu. latam samolotami dość często i tu ewidentnie było coś nie tak, być może zbyt szybko zniżany pułap. głowy rozsadzało od ciśnienia, dzieci zaczęły płakać no i samo lądowanie.. twarde to za mało napisane. pilot źle wymierzył prędkość przez co samolot łupnął o ziemię, odbił się od niej (zrobił tzw. kangurka) po czym dopiero wylądował. ludzie przerażeni, krzyk, płacz dzieci. wszyscy wysiedli zieloni z samolotu. rozmawiałam ze znajomymi, którzy lecieli tą linią bodajże do Albanii i lądowanie w jedną ze stron było podobne, może warto zainteresować się, który pilot zapewnia takie "atrakcje" i go przeszkolić. pilot na pewno był polakiem i wydaje mi się, że miał na imię Miłosz P.
8

/10

21/08/2018 15:19,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie