×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Enter Air (E4)


 6.0

/10

Enter AirEnter Air jest polską czarterową linią lotniczą, która powstała w listopadzie 2009, a pierwszy lot wykonała 25 kwietnia 2010.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: brak
Wady: Lot z Faro do Katowic , 28.06.2018 - widać że braki personalne też wdarły się do tych linii , kultura stewarda poniżej krytyki.
1

/10

29/06/2018 13:24,  
Zalety: Brak
Wady: Porażka, kiedy czytasz stronę lub profil na tv Enter Akt to same zalety, wspaniale Boeingi. Kiedy podstawiają ci samolot, okazuje się, że to 25-cio letni airbus wydzierżawiony z jakiś bułgarskich linii lotniczych. Syf, kiła i mogiła. Strach tym lecieć i to jeszcze w pięcio godzinny lot Katowice-Teneryfa. Masz wrażenie, ze w tym szrocie wszystkie śrubki odpadają. Oczywiście wszystkie negatywne komentarze bądź niewygodne pytania na gg są szybko usuwane. Nie polecam tej linii.
1

/10

26/05/2018 12:05,  
Zalety: Załoga bardzo miła i pomocna. Dużo miejsca w samolocie. Brak opóźnień ze strony linii. Jak już jakieś są to od strony firm obsługujących samoloty. Serwis bogaty i tak samo duty free. Ludzie którzy wypisują same minusy powinni się zastanowić jaką wycieczkę wykupują w biurze podróżny bo to oni dyktują czy jest darmowy serwis. A odpowiadając na skargi że personel blokuje wózkami przejście do toalety moge tylko tyle napisać ze polscy pasażerowie zachowują się jak dzieci. Zawsze się pojaeia komunikat że bedzie przeprowadzany za chwile serwis i wtedy wszystkim się chce do toalety i jak ten biedny personel ma przeprowadzić serwis. Niech się ludzie zastanowią jeśli kupili all in clusive to nie znaczy że to obowiązuje już w samolocie. Brak wtyczek nie skreśla linii. W wielu liniach tego nie ma. Jeśli komuś nie odpowiada jest możliwość podróżowania na własną rękę.
Wady: Minusikiem są szare stare fotele ale z tego co wiem juz niektóre samoloty tylko je mają i plus drzwi typu harmonijka trudno się zamyka.
9

/10

17/04/2018 19:53,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie