×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Enter Air


Zalety: Również nie rozumiem negatywnych opinii na temat Lini Enter Air. Bardzo fajne linie lotnicze super obsługa personelu. Synek płakał przed wejściem do samolotu to pan stewardess zagadał do synka i zaprowadził do panów pilotów, żeby pokazać na chwile kokpit. Loty były bez żadnych opóźnień. A co najważniejsze fotele wymienione w samolocie przez co naprawdę jest sporo miejsca na nogi. Pan pilot informuję o przebiegu lotu. Ceny na pokładzie bardzo opłacalne i jest nie drogo. Ci co piszą złe opinie powinni wybierać loty Dreamliner a najlepiej dopłacić i lecieć sobie z Niemiec
Wady: Brak i jeszcze raz brak
10

/10

06/09/2018 12:43,  
Zalety: Nie rozumiem negatywnych opinii na temat tych linii. Polskie linie, stewardessy bardzo zadbane, miłe i eleganckie. Opóźnienia? Wracając z Bułgarii opóźnienie 20 minutowe było na lotnisku dotyczące przepuszczania przez bramki (te które kierują już na pokład). Jednakże lot odbył się tak jak miał się odbyć planowo. Kiedy inne linie były opóźnione (m. in Small Planet) Enter Air wystartował planowo. Pilot informował pasażerów o sytuacjach jakie panują aktualnie w miejscu ładowania, dodał również ciekawostkę jaka temperatura panuje na zewnątrz Boeinga oraz na jaką wysokość się wznosimy. Aktywna sprzedaż panuje na pokładzie samolotu. Sprzedawane jest zarówno jedzenie jak kosmetyki czy zegarki. Nie przeszkadzało mi akurat to, że owy handel miał miejsce na pokładzie. Linia po prostu charakteryzuje się tym.
Wady: Wad brak. Jestem bardzo zadowolona z tych lini lotniczych.
10

/10

04/09/2018 10:57,  
Zalety: spokojny lot, miła obsługa (jednej stewardessie zostalo nawet zaspiewane sto lat ;)), fajne oferty duty free, w miare duzy wybor jedzenia. fotele odnowione (jesli patrzec na ich stan rok temu), lot szybki (raz 15 min przed czasem), bez opóźnień. w samolocie czysto, był zadbany.
Wady: lot do Marsa Alam z Poznania dnia 23.06, godz 16.30- pilot, który pilotował ten samolot zapewnił mi i zapewne wszystkim pasażerom najgorsze lądowanie w życiu. latam samolotami dość często i tu ewidentnie było coś nie tak, być może zbyt szybko zniżany pułap. głowy rozsadzało od ciśnienia, dzieci zaczęły płakać no i samo lądowanie.. twarde to za mało napisane. pilot źle wymierzył prędkość przez co samolot łupnął o ziemię, odbił się od niej (zrobił tzw. kangurka) po czym dopiero wylądował. ludzie przerażeni, krzyk, płacz dzieci. wszyscy wysiedli zieloni z samolotu. rozmawiałam ze znajomymi, którzy lecieli tą linią bodajże do Albanii i lądowanie w jedną ze stron było podobne, może warto zainteresować się, który pilot zapewnia takie "atrakcje" i go przeszkolić. pilot na pewno był polakiem i wydaje mi się, że miał na imię Miłosz P.
8

/10

21/08/2018 15:19,  
Zalety: Spokojny lot i nadrobienia 10 minut z opoznienia 45 minut. Miękkie lądowanie.
Wady: Lot Burgas Katowice 17.08, Stary wydłużony Airbus A320 z Bułgarii. 45 min opóźnienia na starcie. Brak informacji o trasie przelotu od pilotow. Malo miejsca na nogi. Brak darmowej wody. Stewardessy mimo później pory nie zgasily światel i handlowaly jak na bazarze. Firma chyba do serca wzięła sobie zakaz handlu w niedzielę i każe swoim pracownikom pracować jak w dyskontach spożywczych.
3

/10

18/08/2018 18:47,  
Zalety: Spokojny lot
Wady: Lot z Katowic na gran Canaria . W samolocie bardzo zimno stiuardesy nie reagowały . trzeba było zwrócić uwagę . Na chwilę się ociepliło po czym chwilę później znowu to samo. Brak słów . Jeżeli chodzi o sam lot to ok.
4

/10

02/08/2018 23:38,  
Zalety: brak
Wady: Lot z Faro do Katowic , 28.06.2018 - widać że braki personalne też wdarły się do tych linii , kultura stewarda poniżej krytyki.
1

/10

29/06/2018 13:24,  
Zalety: Brak
Wady: Porażka, kiedy czytasz stronę lub profil na tv Enter Akt to same zalety, wspaniale Boeingi. Kiedy podstawiają ci samolot, okazuje się, że to 25-cio letni airbus wydzierżawiony z jakiś bułgarskich linii lotniczych. Syf, kiła i mogiła. Strach tym lecieć i to jeszcze w pięcio godzinny lot Katowice-Teneryfa. Masz wrażenie, ze w tym szrocie wszystkie śrubki odpadają. Oczywiście wszystkie negatywne komentarze bądź niewygodne pytania na gg są szybko usuwane. Nie polecam tej linii.
1

/10

26/05/2018 12:05,  
Zalety: Załoga bardzo miła i pomocna. Dużo miejsca w samolocie. Brak opóźnień ze strony linii. Jak już jakieś są to od strony firm obsługujących samoloty. Serwis bogaty i tak samo duty free. Ludzie którzy wypisują same minusy powinni się zastanowić jaką wycieczkę wykupują w biurze podróżny bo to oni dyktują czy jest darmowy serwis. A odpowiadając na skargi że personel blokuje wózkami przejście do toalety moge tylko tyle napisać ze polscy pasażerowie zachowują się jak dzieci. Zawsze się pojaeia komunikat że bedzie przeprowadzany za chwile serwis i wtedy wszystkim się chce do toalety i jak ten biedny personel ma przeprowadzić serwis. Niech się ludzie zastanowią jeśli kupili all in clusive to nie znaczy że to obowiązuje już w samolocie. Brak wtyczek nie skreśla linii. W wielu liniach tego nie ma. Jeśli komuś nie odpowiada jest możliwość podróżowania na własną rękę.
Wady: Minusikiem są szare stare fotele ale z tego co wiem juz niektóre samoloty tylko je mają i plus drzwi typu harmonijka trudno się zamyka.
9

/10

17/04/2018 19:53,  
Zalety: Bawią mnie komentarze Januszy - Nosaczy :) Latałem wieloma liniami i wielokrotnie ENT. Zawsze bez zastrzeżeń. Miejsca na nogi bardzo dużo, samoloty zawsze utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym. Załoga dbająca o zasady bezpieczeństwa. Ostatni lot na trasie EPPO-OMRK-EPPO bez zastrzeżeń. No, może pomijając rodaków Nosaczy. Ale ten problem dotyczy każdego czartera. W nawiązaniu do niektórych komentarzy - bagażu nie uszkadzają pracownicy linii tylko pracownicy firmy handlingowej danego lotniska. Przewoźnik nie daje napojów za darmo, o ile biuro podróży nie wykupi takiej usługi, więc te pretensje należą się biurom podróży. Pomyślcie, zanim ocenicie :) Zdrowo myślącym - polecam tę linię lotniczą.
Wady: Polscy turyści
10

/10

10/04/2018 10:56,  
Zalety: Niestety brak
Wady: Taką badziewną linią nigdy nie leciałem Ukraine International Airlines oceniam znacznie wyżej. Brak chociaż 0,3 litra wody za darmo na 5 godzinnej trasie. Chwalą się samolotami 737-800 a są wyposażone gorzej niż samoloty Lufthansy z 2010 roku brak gniazdek do prądu. Pilot zamiast informować o sytuacji na pokładzie gdzie jesteśmy jaka prędkość itd informował nas o możliwości zakupu bułek ciabaty, pierogów, zegarków, perfum i innych gówien. w Personel blokował wózkami z perfumami nawet 30 dostęp do toalety bo prowadzili sprzedaż Wylot z Fuertaventura z 40 minutowy opóźnieniem. Nie wpuszczono pasażerów na pokład bo czekano na załadowanie bagażu.
2

/10

27/02/2018 18:56,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Enter Air i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie