×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Enter Air


Zalety: Serdeczne podziękowania dla załogi samolotu z dnia 4.11 na trasie Katowice - Antalya. Zgubiłam porfel (czego nie byłam świadoma), ekipa mnie o tym na czas poinformowała i zguba wróciła do mnie! Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Lot jak zwykle super.
Wady: Brak
9

/10

6 dni, 21 godzin temu,  
Zalety: Lot z Warszawy na Fuerteventura. Start w obie strony punktualnie. Samoloty już mają troszkę lat, ale czyste i zadbane. Dużo miejsca na nogi. Fotele przyzwoite. Tani serwis na pokładzie. Kapitan informował o przebiegu lotu.
Wady: Jedna stewardessa niezbyt uprzejma, chyba najmłodsza z obsługi lot 23.10.2017 z Fuerteventura, twarde lądowanie.
8

/10

04/11/2017 15:57,  
Zalety: brak
Wady: Podczas lotu tym przewoźnikiem moja walizka uległa uszkodzeniu, linie informują, że reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą pocztową, jednak nie raczą poinformować jaką dokumentacje należy przesłać w celu weryfikacji. Takie informacje otrzymuję się dopiero po półtora miesiąca w liście zwrotnym. Przy czym przewoźnik wymaga, aby przesłać m. in. rachunek za wcześniejszy zakup walizki - to jest kpina. Od kiedy to ludzie kupując jakiś przedmiot trzymają po kilka lat rachunek. Rzucają walizkami i wszystkimi przedmiotami (co widziałam na własne oczy) jak workami ze śmieciami, a przy szkodzie wymagają takich dokumentów, których nikt nie jest w stanie dostarczyć, WSZYSTKO PO TO ABY UNIKNĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI. Już nie wspomnę o tym, że przez cały lot była czynna tylko jedna toaleta przez co w kolejce stało się na 1/3 samolotu. Pilot nawet nie poinformował pasażerów o podchodzeniu do lądowania przed tylko w trakcie schodzenia co było już odczuwalne a część pasażerów nawet nie była na miejscach a pozostali nie mieli zapiętych pasów. Cały przelot trwał o wiele krócej niż przewidziano dlatego wcześniejsze manewry bez wcześniejszego uprzedzenia wywołały niepokój na pokładzie a obsługa pokładowa nawet na to nie reagowała.
1

/10

03/11/2017 11:05,  
Zalety: Lot Katowice-Teneryfa-Katowice, w obie strony punktualnie. Miłe stewardessy i bardzo pomocne ;) Dużo miejsca na nogi, w porównaniu z innymi liniami bardzo tani sky bar. Lot powrotny super.;) Kapitan o wszystkim informował i mówił gdzie się aktualnie znajdujemy.
Wady: A320-200 z Via Airways straszny. Mało miejsca na nogi i głośny.
9

/10

30/10/2017 21:26,  
Zalety: Jak dla mnie bardzo fajne linie. Plus za miły personel, dobre samoloty, które latają. Jak na linie czarterowe to siedzenia wygodne i na nogi nie jest tak mało miejsca. Mój lot odbył się punktualnie więc za to też daję +.
Wady: Brak
10

/10

18/10/2017 20:13,  
Zalety: Miły personel pokładowy
Wady: Lot z Katowic do Barcelony 23.09.2017 opóźniony o blisko 4 godziny. Zaplanowany wylot 15.50 rzeczywisty 19.45 Lot powrotny 30.09.2017 o czasie , słychać było dziwny odgłos silników, twarde lądowanie.
3

/10

03/10/2017 10:09,  
Zalety: Kolejna podróż linią Enter Air, tym razem KTW > BCN BCN > KTW. Oba loty spokojne, czysto na pokładzie, personel miły i uprzejmy.
Wady: Zamiast trzymać pasażerów w samolocie, w Katowicach przez godzinę na Ziemi, w związku z burzą w Barcelonie, można było rozpocząć boarding nieco później. Patrząc na tablice na lotnisku w Katowicach i Barcelonie, nadal mają nagminne problemy z punktualnością
8

/10

18/09/2017 20:50,  
Zalety: Jak na charter dość sporo miejsca na nogi samolot wmiare czysty fotele nowe i były bardzo wygodne. Pierwszy lot (SP-ENL) (Warszawa-Bodrum) opozniony o 20 minut ale to ze względu na pasazerów którzy musieli być dowozeni autobusami 5 razy. Drugi lot (SP-ESA) (Bodrum-Warszawa) Opozniony o prawie 3 godziny ze względów operacyjnych (W sumie nie dziwie się jak samolot lata po 6 tras dziennie) Stewardessy bardzo miłe i pomocne Ogolnie opinia wmiare pozytywna.
Wady: Opoznienia ale to juz standard Enter Air Dość wiekowe samoloty tymi co leciałem miały po 15 i 17 lat Niestety ale na powrocie z bodrum samolot spędził pod rękawem moze 25 minut więc nie był sprzątany i zostały smieci po ostatnich pasazerach. Wielki minus to dojazd autobusem do samolotu w warszawie gdzie na lotnisku w bodrum kazdy samolot jest obsługiwany przez rękaw.
6

/10

12/09/2017 16:13,  
Zalety: Wygodne fotele (nowe) W miarę sporo miejsca na nogi jak na taki low-cost Był lód do drinków :) Rozsądne ceny alkoholi
Wady: Lot numer 5138 ZTH-WAW 08.09.2017. Samolot opóźniony o 2 godziny 15 minut. Pilot niemowa, przez cały rejs nawet się nie odezwał do pasażerów, co było komentowane. Ponoć to dlatego, że załoga pilotów hiszpańska (Kpt. Hose), więc rozumiem, że nie mówili po hiszpańsku, ale angielskiego nie znają ? Brak niektórych produktów np. zabrakło Coca-Coli Brak ręczników papierowych w tylnej części samolotu w łazienkach, stewardessom to nie przeszkadzało :) Samolot już trochę ma polatane (SP-ESA), maszyna B737 w wersji 800, 189 PAX na pokładzie. Wcześniej latała dla Shenzhen Airlines od 2003 roku, od maja 2017 w EnterAir. Samolot dość podniszczony, brudna wykładzina, widać, że swoje przeżyła.
2

/10

09/09/2017 14:52,  
Zalety: Nowe wygodne fotele Ładna Stewardessa w przedniej części samolotu. :) Miejsca na nogi jak na lot 2-3 godziny ok. W miarę czysto.
Wady: Samolot na wylocie z Warszawy to Zakyntos opóźniony o prawie 2h, przedstawiciel linii nawet się nie pojawił przed Gatem na Okęciu aby poinformować o opóźnieniu/przeprosić (był przy samolocie, no bo po co być z pasażerami :) ), personel Warsaw Airport Service także nie wiele wiedział na temat opóźnienia. Dopiero pilot na wstępnie przeprosił pasażerów, ale za co wynagrodzenie bierze przedstawiciel tego przewoźnika, który powinien być na miejscu to trudno powiedzieć. Generalnie jak widać nie jest potrzebny no bo po co :) Serwis na pokładzie mizerny, nawet nie ma szklanki wody w cenie. Nie wszystko z płatnego menu dostępne. Po starcie jak zamówiłem colę z lodem to dostałem 1 kostkę lodu i Steward poinformował mnie, że już mu się lód skończył (siedziałem w 5 rzędzie, 30 minuta lotu) – więc to raczej komedia niż linia lotnicza. Jak może nie być lodu w samolocie tego nie wiem, pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją. Samolot Boeing 737 w wersji 800, prawie 15 lat, wcześniej latał dla Turków i Niemców. Personel koncentruje się przede wszystkim na reklamie produktów z katalogu, jakie to super zegarki i perfumy, więc przypomina to "latający bazar" niż poważnego przewoźnika. Szanowne EnterAir - jak ktoś będzie chciał coś zamówić to ma katalog i zamówi, nie ma co na siłę zachęcać. Wnętrze samolotu dość sfatygowane. Generalnie poziom niższy niż w Travel Service.
3

/10

05/09/2017 05:59,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Enter Air i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy