×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Enter Air


Zalety: Lot byłby przyjemny gdyby personel pokładowy respektował zasady od pasażerów, a nie przywalał na wszystko, nawet do chodzenia do łazienki podczas lądowania...
Wady: Lot do Egiptu (Marsa Alam) 30-12-2017 g.14:35 (ENT 7004) Niestety na pokładzie była stewardesa, która przyzwalała na picie własnego alkoholu, co bardziej ucieszyło osoby siedzące obok nas. Zachowywali się głośno, pachniało od nich mocno alkoholem i wstawali nawet gdy był moment schodzenia do lądowania, oraz już nie mówiąc o tym, że pasów nie mieli zapiętych...
3

/10

07/01/2018 11:24,  
Zalety: Ponoć pisze się wtedy gdy się jest niezadowolnym, a o dobrym szybko zapomina, zatem muszę przyznać, że zaloga lotu WAW-Ras al-Khamaih-Colombo starała się jak mogła pozytywnym nastawieniem i uśmiechem umilić dość długi lot. Szczególnie na pochwałę zasługuje pani Magda:)
Wady: Standard wygody pokroju Ryanair niestety.
6

/10

28/11/2017 10:30,  
Zalety: Serdeczne podziękowania dla załogi samolotu z dnia 4.11 na trasie Katowice - Antalya. Zgubiłam porfel (czego nie byłam świadoma), ekipa mnie o tym na czas poinformowała i zguba wróciła do mnie! Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Lot jak zwykle super.
Wady: Brak
9

/10

11/11/2017 17:52,  
Zalety: Lot z Warszawy na Fuerteventura. Start w obie strony punktualnie. Samoloty już mają troszkę lat, ale czyste i zadbane. Dużo miejsca na nogi. Fotele przyzwoite. Tani serwis na pokładzie. Kapitan informował o przebiegu lotu.
Wady: Jedna stewardessa niezbyt uprzejma, chyba najmłodsza z obsługi lot 23.10.2017 z Fuerteventura, twarde lądowanie.
8

/10

04/11/2017 15:57,  
Zalety: brak
Wady: Podczas lotu tym przewoźnikiem moja walizka uległa uszkodzeniu, linie informują, że reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą pocztową, jednak nie raczą poinformować jaką dokumentacje należy przesłać w celu weryfikacji. Takie informacje otrzymuję się dopiero po półtora miesiąca w liście zwrotnym. Przy czym przewoźnik wymaga, aby przesłać m. in. rachunek za wcześniejszy zakup walizki - to jest kpina. Od kiedy to ludzie kupując jakiś przedmiot trzymają po kilka lat rachunek. Rzucają walizkami i wszystkimi przedmiotami (co widziałam na własne oczy) jak workami ze śmieciami, a przy szkodzie wymagają takich dokumentów, których nikt nie jest w stanie dostarczyć, WSZYSTKO PO TO ABY UNIKNĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI. Już nie wspomnę o tym, że przez cały lot była czynna tylko jedna toaleta przez co w kolejce stało się na 1/3 samolotu. Pilot nawet nie poinformował pasażerów o podchodzeniu do lądowania przed tylko w trakcie schodzenia co było już odczuwalne a część pasażerów nawet nie była na miejscach a pozostali nie mieli zapiętych pasów. Cały przelot trwał o wiele krócej niż przewidziano dlatego wcześniejsze manewry bez wcześniejszego uprzedzenia wywołały niepokój na pokładzie a obsługa pokładowa nawet na to nie reagowała.
1

/10

03/11/2017 11:05,  
Zalety: Lot Katowice-Teneryfa-Katowice, w obie strony punktualnie. Miłe stewardessy i bardzo pomocne ;) Dużo miejsca na nogi, w porównaniu z innymi liniami bardzo tani sky bar. Lot powrotny super.;) Kapitan o wszystkim informował i mówił gdzie się aktualnie znajdujemy.
Wady: A320-200 z Via Airways straszny. Mało miejsca na nogi i głośny.
9

/10

30/10/2017 21:26,  
Zalety: Jak dla mnie bardzo fajne linie. Plus za miły personel, dobre samoloty, które latają. Jak na linie czarterowe to siedzenia wygodne i na nogi nie jest tak mało miejsca. Mój lot odbył się punktualnie więc za to też daję +.
Wady: Brak
10

/10

18/10/2017 20:13,  
Zalety: Miły personel pokładowy
Wady: Lot z Katowic do Barcelony 23.09.2017 opóźniony o blisko 4 godziny. Zaplanowany wylot 15.50 rzeczywisty 19.45 Lot powrotny 30.09.2017 o czasie , słychać było dziwny odgłos silników, twarde lądowanie.
3

/10

03/10/2017 10:09,  
Zalety: Kolejna podróż linią Enter Air, tym razem KTW > BCN BCN > KTW. Oba loty spokojne, czysto na pokładzie, personel miły i uprzejmy.
Wady: Zamiast trzymać pasażerów w samolocie, w Katowicach przez godzinę na Ziemi, w związku z burzą w Barcelonie, można było rozpocząć boarding nieco później. Patrząc na tablice na lotnisku w Katowicach i Barcelonie, nadal mają nagminne problemy z punktualnością
8

/10

18/09/2017 20:50,  
Zalety: Jak na charter dość sporo miejsca na nogi samolot wmiare czysty fotele nowe i były bardzo wygodne. Pierwszy lot (SP-ENL) (Warszawa-Bodrum) opozniony o 20 minut ale to ze względu na pasazerów którzy musieli być dowozeni autobusami 5 razy. Drugi lot (SP-ESA) (Bodrum-Warszawa) Opozniony o prawie 3 godziny ze względów operacyjnych (W sumie nie dziwie się jak samolot lata po 6 tras dziennie) Stewardessy bardzo miłe i pomocne Ogolnie opinia wmiare pozytywna.
Wady: Opoznienia ale to juz standard Enter Air Dość wiekowe samoloty tymi co leciałem miały po 15 i 17 lat Niestety ale na powrocie z bodrum samolot spędził pod rękawem moze 25 minut więc nie był sprzątany i zostały smieci po ostatnich pasazerach. Wielki minus to dojazd autobusem do samolotu w warszawie gdzie na lotnisku w bodrum kazdy samolot jest obsługiwany przez rękaw.
6

/10

12/09/2017 16:13,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Enter Air i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy