Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

GOTOGATE-przestrzegam przed nimi

Potrzebowałem znaleźć połączenie do LIS na grudzień br.Skyscanner znalazł połączenia i przekierował mnie stronę GOTOGATE.Kupiłem bilety i OK.Po jakimś czasie zorientowałem się, że pierwszy lot WAW-BRU został odwołany.Nikt mnie o tym nie powiadomił.Od kilku tygodni nie mogę odzyskać pieniędzy za bilety.GOTOGATE obiecał zwrócić je po 2-4 tyg, ale nadal ich nie mam.Dodatkowo chcą pobrać prowizję 85 PLN/os plus koszty bankowe.Koszmar.Przecież to biuro i linia lotnicza nie wywiązali się z umowy, którą ze mną zawarli sprzedając mi bilety lotnicze.Przestrzegam przed GOTOGATE !!!

01/01/1970 01:00,  
gość_d54ce - Profil
gość_d54ce

Na godzinę przed odlotem ? To raczej Ty stary ...odlecialeś.
13/02/2018 16:14  

gość_59be4 - Profil
gość_59be4

Jeden z najgorszych jak nie najgorszy z agentów. Zdecydowanie odradzam. Zostałem oszukany na pokaźną kwotę. Fatalny serwis, fatalny kontakt, nieudolni pracownicy.
Stanąłem przed koniecznością anulowania biletu. Po rozmowie z agentem z GoToGate zostałem zapewniony, że bilet można anulować przed odlotem i zostanie mi zwrócone 80% poniesionych kosztów (tak było w regulaminie mojego biletu) Po czym dwa dni później otrzymałem maila od Gotogate że moja prośba wpłynęła zbyt późno i biletu nie udało się anulować... Tragedia, prośbę o anulowanie złożyłem telefonicznie na godzinę przed odlotem i zostałem zapewniony o zwrocie kosztów. Zdecydowanie nie polecam!
13/02/2018 14:44  

gość_223b2 - Profil
gość_223b2

GOTOGATE to jest jakas kpina nie wystawiaja faktur nie zmieniaja rezerwacji ogolnie wchodzisz na strone bookujesz i jestes zostawiony sam sobie.
Jakiekolwiek zmiany rezerwacji nie sa mozliwe. Nie mozna zrezygnowac nawet z niej wprowadzac zmian nic. Nawet na ich platformie jakakolwiek zmiana nie jest mozliwa, a sprawdzenie rezerwacji graniczy z cudem, boje sie myslec o chwili kiedy trzeba bedzie sie odprawic online!
Totalna tragedia.
Dzwoniac na infolinie polska nikt nic nie wie, a dzwoniąc do Irlandii odbiera Pan z azji ktory chyba robi na akord.
Przestrzegam!!!!!!

11/01/2018 15:16  

gość_eb55e - Profil
gość_eb55e

Po przeczytaniu opinii Państwa wstrzymałem się w ostatniej chwili z kupnem biletu w GOTOGATE, bo różnica jest zaledwie 200 zł między kupnem na stronie linii lotniczej przy bilecie za kwotę ok. 4500. Wolę nie ryzykować i dzięki za opinie.
30/12/2017 10:04  

gość_76118 - Profil
gość_76118

Ostrzegam przed gotogate.pl. W najlepszym wypadku skroją was na opłatach. W najgorszym zostaniecie na lotnisku w tajlandii bez biletu za który zapłaciliście, bez możliwości kontaktu z agentem
27/11/2017 12:48  

gość_8013d - Profil
gość_8013d

Hej, za dwa dni mam lot. W jaki sposób mogę się odprawić na Gotogate? Nigdzie nie widzę takiej opcji...
26/06/2017 06:39  

gość_6aa13 - Profil
gość_6aa13

Witam, również nie polecam gotogate.
Dlaczego?
Od 2 dni próbuję zarezerwować u nich bilety, ale NIE DA SIĘ. Tak jakby sprzedawali bilety, którech nie mają... W dodatku zablokowali mi pieniądze na karcie i mimo iż dostaję komunikaty, że moje zamówienie nie może być zrealizowane, to pieniędzy nie odblokowują... w banku powiedzieli, że mogą trzymać tak pieniądze do 14 dni... NIE POLECAM.

Teraz nie mogę kupić biletów u innego pośrednika, bo nie wiem czy im nie przyjdzie do głowy, żeby nagle mi jednak te bilety zarezerwować. Dodzwonić się nie można, bo weekend...
17/06/2017 13:02  

gość_cf0e4 - Profil
gość_cf0e4

Fatalna obsluga klienta. Jeszcze nie wystartowalam, a juz nie polecam!
15/10/2016 01:28  

gość_80d1a - Profil
gość_80d1a

Tutaj jest notatka, jak wydrukować fakturę:
zobacz link

Cytuję:
Chcesz wydrukować fakturę? Zaloguj się na stronie MyTrip page , kliknij opcję ”Wydrukuj potwierdzenie” znajdującą się na górze kolumny po prawej stronie i wybierz opcję ”Utwórz rachunek dla firmy”.
10/03/2016 10:41  

napisać do Go Gate
05/03/2016 13:50  

gość_0b66e - Profil
gość_0b66e

Czy ktoś wie w jaki sposób można uzyskać fakturę VAT za zakupione bilety lotnicze poprzez GotoGate?
05/03/2016 12:07  

gość_daf09 - Profil
gość_daf09

Czy ktoś z Was kupowal juz opcję biletu z usługą ochrony kosztów podróży w wyniku nagłej choroby? Ja wykupiłam i niestety musze z tej opcji skorzystać bo zachorowalam. Zastanawiam się tylko czy bez problemu uda mi się odzyskac kase za lot do Bangkoku i spowrotem przez Moskwe...
25/11/2015 12:15  

gość_01f41 - Profil
gość_01f41

18.09.2015r zapłaciłem za bilety do phuket,nie otrzymałem biletów do 23.09.2015r. Na moje mejle odpisują że odpiszą póżniej. Nie mam ani biletów ani pieniedzy. Nie wiem co mam robić. Czy to są oszuści. Może mi ktoś oświeci.
23/09/2015 12:09  

A na przyszłość - jeśli nie masz siły bawić się z agentami internetowymi czy z linią lotniczą, polecam jednak wybrać się do tradycyjnego biura podróży. Zapłacisz może 50-100 PLN więcej, ale będziesz mieć prawdziwą obsługę klienta. Naprawdę pomocna rzecz gdy pojawiają się jakieś problemy.
05/09/2015 07:31  

Affinitor, nie zawsze tak jest. Kiedyś kupiłem bilet na lot Air Serbia do TLV przez agenta i zmieniono godziny odlotu, tak że nie zdążyłbym się przesiąść w Belgradzie. Agent zaproponował wylot do Belgradu dzień wcześniej, powrót dzień później. Nie chciał mi zaproponować niczego innego, ewentualnie zwrot kasy, co mnie nie satysfakcjonowało, bo ceny biletów w międzyczasie poszły do góry. Skontaktowałem się bezpośrednio z linią, która przebukowała mnie dokładnie na takie połączenie jakie chciałem, w jedną stronę LOT, w drugą El-Al.
05/09/2015 07:29  

wbrew temu co niektórzy piszą również z tą firmą można się dogadać, ja miałem pewne sprawy do rozwiązania i wszystko udało się po moich myślach, pójście do sądu nie było konieczne, pisałem bezpośrednio ze strony portalu na adres zobacz link

podaję również informacje rejestracyjne firmy:
Scanworld Travelpartner AB, Box 1340, SE­751 43 Uppsala, Sweden, VAT SE556538126501
04/09/2015 18:16  

gość_7c8b0 - Profil
gość_7c8b0

Ha ha, to jest prywatna firma zarejestrowana bodaj w Szwecji, a nie jakiś wydział w urzędzie, żeby się odwoływać. Można do nich dzwonić, pisać, względnie wytoczyć proces przed szwedzkim sądem, powodzenia....
04/09/2015 14:34  

Czy ktoś wie gdzie, w takiej sytuacji, można się odwołać skoro GOTOGATE nie reaguje.
04/09/2015 13:52  

gość_a79e1 - Profil
gość_a79e1

W moim przypadku (ten z LPA), udało się uzyskać autoryzację w OS a potem tylko poprosić o przepisanie biletu przez Go to Gate. Być może w Twoim, alternatywna propozycja wyszła od Linii lotniczej czyli SN, została przekazana do Agenta, a Ty nie chciałeś jej przyjąć... i tu koło się zamyka niestety...
04/09/2015 13:38  

gość_7c8b0 - Profil
gość_7c8b0

Dwa numery rezerwacji są dlatego, że Brussels ma swój własny system rezerwacyjny, który nie działa na numerach Amadeusa.
04/09/2015 09:09  

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera