Singapore Airlines: Huang Cheng-Eng

Singapore Airlines: Huang Cheng-Eng Po wspólnej konferencji prasowej Singapore Airlines i LOT, która odbyła się 20 października w Warszawie, Huang Cheng-Eng, wiceprezes SIA ds. regionów i marketingu, udzielił wyłącznego wywiadu portalowi Pasazer.com. Pan Huang związany jest z Singapore Airlines od 1974 roku. Od 1977 do 1987 roku pełnił różne funkcje w regionalnych oddziałach linii w Hong Kongu, na Tajwanie i...
27/10/2005 22:38   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_dexte 2005-10-30 02:17   
gosc_dexte - Profil gosc_dexte
Gdyby nie te okulary i ten wiek (fryz tez) to istny humbak online :D
roberto 2005-10-29 16:50   
roberto - Profil roberto
hihi no juz jestem w domu .. chyba za szybko staram sie czytac posty ;) W Trojmiescie 5 lat spedzilem wiec w pelni rozumiem sytuacje... choc i tak tych E70 do FRA wam zazdroszcze. Oby Polska stala sie jak najszybciej na tyle wartosciowym rynkiem by konkurencja wybila wawce z glowy nieuczciwe praktyki monopolistyczne
maxx 2005-10-29 15:51   
maxx - Profil maxx
Roberto: To był sarkazm. Sam mieszkam poza Wawą i jestem całym sercem za rozwojej portów w regionach. Co ja poradzę na to, że warszaffka wie lepiej i z Gdańska nie ma lotów nawet do głupiego Paryża, Rzymu czy Madrytu.
roberto 2005-10-29 15:07   
roberto - Profil roberto
Maxx duzo tu piszesz jednak z calym szacunkiem teraz gadaz glupotkil. Lotniska regionalne to terz 40% ruchu za 2-3 lata ponad 50%. Malo tego .. z osob latajacych do takich miejsc raczej wiekszosc zaplaci i tak wiecej by leciec z najblizszego lotniska a nie z najwiekszego. Po za tym Singapore to zadna egzotyka. W styczniu niestety byly minimalnie drozsze od LH dzis nawet w bilecie LH singapore jest tanszy przy duzo wyzszej jakosc uslug. To po prostu dobre i tanie linie.. i tez chcialbym miec mozliwosc korzystania z nich w bardziej przystepnych taryfach... wawe po kilku incydentach wole omijac szerokim lukiem. Ta umowa w takiehj formie to nieporozumienie.. interes w tym ma tylko wawka.. stad moje oburzenie.
gosc_abc 2005-10-29 04:20   
gosc_abc - Profil gosc_abc
Te linie nie sa az tak egzotyczne jak LOT.
A ja uwielbiam Singapore i dziewczyny singaurskie. Sa bardziej delikatne niz Polki (no i ladniejsze). Bylem juz tam dwa razy
maxx 2005-10-28 16:55   
maxx - Profil maxx
Regionalne do Singapuru? Jak do bliskiej w końcu Ljubljany mamy latać przez Zurych, to czego oczekiwać.
roberto 2005-10-28 15:44   
roberto - Profil roberto
Oczywiscie o tym dlaczego umowa nie dotyczy portow regionalnych - ani slowa.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy