Co dalej z rozbudową portu?

Co dalej z rozbudową portu? Port Lotniczy Kraków Balice został negatywnie zaopiniowany przez inspektorów Ministerstwa Infrastruktury zajmujących się oceną przedsięwzięć dostosowujących polskie lotniska do wymogów układu z Schengen. Opinia ministerialnych urzędników grozi nakazem zwrotu środków Unii Europejskiej, z których dotychczas finansowana była inwestycja. Rozbudowa portu w Balicach,...
09/09/2005 11:52   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
katowiczan 2005-09-09 16:16   
katowiczan - Profil katowiczan
a co to niby miało znaczyc??
hej 2005-09-09 16:16   
hej - Profil hej
Im wiecej Warszawka najezdza na Krakow ty bardziej oznacza to ze sa zazdrosni o to ze Krakow oststnio dobrze sie rozwija - jest najbardziej rozpoznawalna marka za granica i przyciagnal ostatnio znaczace inwestycje - 20mln to smieszna kwota - nie chca dac to laski bez - moze to nawet dobrze po zwiekszy zaangazowanie wladz miasta w wybor inwestora strategicznego
gosc_Polan 2005-09-09 15:26   
gosc_Polan - Profil gosc_Polan
Kraków-Balice zamiast Katowice-Pyrzowice :D
gosc_hej 2005-09-09 14:24   
gosc_hej - Profil gosc_hej
chca jak najwiecej pozabierac regionom gdzie czerwoni przegraja z kretesem - tak jest np. w Krakowie - to kara za nieglosowanie na czerwonych
O\'Neal86 2005-09-09 13:27   
O\'Neal86 - Profil O\'Neal86
niestety panstowe porty lotnicze do zlikwidowania...pierw hamowali pyrzowice teraz balice , a przeciesz konkurencja musi byc :)
czeko 2005-09-09 13:21   
czeko - Profil czeko
troche pachni mi to "ambicyjnymi przepychankami"... po takich decyzjach traci krakow, region, polska... zamiast szukać zlotej nitki w sprawie promocji, wygląda na to, że odkopuje się smierdzace g*** kto na tym zarabia? any ideas?
gosc_Marek 2005-09-09 12:56   
gosc_Marek - Profil gosc_Marek
Pisalem juz nie raz, ze kerownictwo w Balicach spi lub jest niekompetentne.

Ciagle sie slyszy ze sa zaskoczeni wzrostem pasazerow, wiec trzeba przyjac tam ludzi wyksztalconych ktorych zaskoczyc sie nie daja.

Jest mi naprawde wstyd, lotnisko jest brudne, obsluga jak za komuny.
mimis 2005-09-09 12:35   
mimis - Profil mimis
Hm... Przykro. Mam tylko nadzieje, ze nawet w najgorszym wypadku, czyli jesli nie dostana pieniedzy, wypna sie na Warszawke i wezma kredyt na rozbudowe. O ile wiem, wieksze lotniska w Polsce sa teraz bardzo zyskowne, wiec mogliby taki kredyt i dostac, i splacic.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy