Oblatywacz: Lufthansą po Europie

Oblatywacz: Lufthansą po Europie W kolejnym odcinku "Oblatywacza" gościmy na pokładach niemieckiej Lufthansy. Na zaproszenie przewoźnika udajemy się porannym rejsem (LH1347) z Warszawy do Frankfurtu, głównego hubu przewoźnika.Kilka słów o LufthansieLufthansa (Deutsche Lufthansa AG) to największy niemiecki przewoźnik lotniczy, którego siedziba główna mieści się w Kolonii. Przedsiębiorstwo powstało w 1926...
06/10/2011 11:54   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
michalb 2011-10-16 08:56   
michalb - Profil michalb
antyoszolom , a jak linia ma własny handling to kto ponosi odpowiedzialność ?
docentfurm 2011-10-07 23:33   
docentfurm - Profil docentfurm
marecki: w rzeczy samej...i chwała za to, że mamy wolność wyboru przewoźnika
mireklh 2011-10-07 21:37   
mireklh - Profil mireklh
Ja polecialem na tydzien do Grecji na wczasy z.. AirBerlin...po 5 dniach walizke znalazlem sam przez przyjaciol pracujacych na lotnisku w DUS .Kazalem ja tam zostwic bo by przylecila tym samolotem , ktorym ja mialem wracac....dostalem 300 Euro za zakupione kosmetyki i rzeczy spowrotem...zdarza sie...niestety. Urwal sie z uchwytu walizki naklejec z celem dokad miala leciec.
marecki 2011-10-07 20:30   
marecki - Profil marecki
Chciałoby sie rzecm, że każda linia daje plame czasem, ale tylko niektóre chcą lub potrafią je potem wywabić.
antyoszolom 2011-10-07 20:03   
antyoszolom - Profil antyoszolom
Z zasady to handling Wam funduje walizki a linia jest tylko pośrednikiem ;) Zawsze mnie irytuje takie stwierdzenie :D Bo owszem linia bierze odpowiedzialność, ale niszczy lub gubi handling ;) Aha i jeszcze jedno siedział na takich fotelach 2,5 godziny no i nie wie o czym jest mowa.....
docentfurm 2011-10-07 19:31   
docentfurm - Profil docentfurm
Humbaku, nie twierdzę, że nie polecę w momencie gdy nadarzy się okazja, twierdzę zaś, że każda linia daje plamę czasem...Lufa też
michalb 2011-10-07 17:41   
michalb - Profil michalb
mietek, taki tokiem myślenia to można powiedzieć ze FR to tez dobra linia bo zafundowała mi walizkę ;-)
hamburg 2011-10-07 16:42   
hamburg - Profil hamburg
,,Do końca 2011 roku w całej flocie małego i średniego zasięgu zostaną wymienione wszystkie fotele zwiększając komfort podróży.´´- widac ze PR dziala. :-) Kto na tych nowych fotelach siedzial dluzej niz 1h wie o czym mowie :-)
mietek 2011-10-07 10:40   
mietek - Profil mietek
Lufa to bardzo dobra linia, 30 minutowa przesiadka i moja walizka też się zabrała:) Co prawda zniszczona, ale za to Lufa zafundowała mi nową, więc luz;-)
humbak 2011-10-07 10:02   
humbak - Profil humbak
docenciefurmie: I chcesz w ten sposób powiedzieć, że nie byłeś zadowolony i już nie skorzystasz?
docentfurm 2011-10-06 17:06   
docentfurm - Profil docentfurm
hehe, a moja jedyna jak do tej pory podróż lotnicza Lufthansą z UK do PL trwała 24 godziny....
nederland 2011-10-06 16:24   
nederland - Profil nederland
Lufthansa mocno lobbowała chyba w ten tekst :P
nederland 2011-10-06 16:23   
nederland - Profil nederland
No więc mówię o tym :P Czyli tu chodzi o największą liczbę połączeń lotniczych, nie zaś liczbę przewiezionych pasażerów? Mocno zawiłe. Nie wiem po co takie ścisłości.
4tech 2011-10-06 15:32   
4tech - Profil 4tech
nederland, a przeczytał "dokładnie"?:) [...]Port zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem liczby obsługiwanych połączeń międzynarodowych i jest na pewno świetną alternatywą dla podróżujących Lufthansą z Polski.[...]
Chyba nie ma nic w tym fragmencie o pasażerach?
nederland 2011-10-06 15:29   
nederland - Profil nederland
FRA nie jest portem lotniczym z największą liczbą pasażerów międzynarodowych. Wyżej jest Londyn, Paryż i Hong Kong. Skąd więc to stwierdzenie?
tomojadresik 2011-10-06 14:12   
tomojadresik - Profil tomojadresik
Ciekawy artykuł, ciekawy. Co do slotów to jeszcze można by zaznaczyć, iż linie sporo płacą za to aby mieć jak najwygodniejsze rejsy, w najbardziej odpowiadających im godzinach
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy