Dźwig: Końca sporu nie widać

Dźwig: Końca sporu nie widać Końca sporu o krakowski dźwig, przez który na kilka godzin zamknięto lotnisko w Balicach, nie widać. Właściciel firmy budowlanej oskarża lotnisko o pochopne działanie, a port lotniczy odpowiada twardymi argumentami z zakresu prawa lotniczego. Przypomnijmy - cała sprawa miała miejsce na początku lipca. Na przedłużeniu pasa startowego inwestor, firma Skalski, postawił dźwig....
21/07/2011 09:43   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
red2010 2011-07-23 17:35   
red2010 - Profil red2010
Nie przesadzam, mieszkam za granica i czesto podrozuje, do tego pracuje w branzy zabezpieczen i wiem czym to moze grozic. Nie twierdze ze jest terrorysta tylko zwracam uwage ze bylby sadzony jak terrorysta bo jak inaczej mozna nazwac swiadome stwarzanie zagrozenia dla ruchu lotniczego w dodatku na lotnisku które jest wykorzystywane przez wojsko i LPR. Wiem ze z pespektywy Polski wszystko inaczej wyglada... zazwyczaj do czasu az sie cos nie stanie.
piotrek737 2011-07-21 19:39   
piotrek737 - Profil piotrek737
red2010: bez przesady, że od razu terrorysta. Ja wiem, że zrobili źle, ale nie mylmy może pojęć?
red2010 2011-07-21 19:32   
red2010 - Profil red2010
W cywilizowanym kraju za cos takiego zostalby aresztowany tego samego dnia kiedy dzwig byl uzyty po raz pierwszy, bylby sadzony jak terrorysta a wszelkie licencje czy inne uprawnienia budowlane cofniete dozywotnio. Na lotniskach sa zaostrzone kontrole od kilku lat i ciagle wprowadzane nowe obostrzenia a koles stawia sobie dzwig w osi pasa i "wali" go wszystko a teraz jeszcze podskakuje.
marad_co 2011-07-21 16:52   
marad_co - Profil marad_co
Czy to artykuł sponsorowany przez krakowskie lotnisko?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy