British Airways: World Traveller

British Airways: World Traveller British Airways latają na trasie Londyn Heathrow - Nowy Jork JFK aż sześć razy dziennie. Dodając do tego rejsy między Heathrow a lotniskiem Newark pod Nowym Jorkiem, a także między Gatwick a JFK, brytyjski przewoźnik oferuje niebagatelną ilość dziesięciu rejsów dziennie między stolicą Wielkiej Brytanii a Wielkim Jabłkiem, jak nazywany jest Nowy Jork. Londyn i Nowy Jork to...
04/04/2009 14:41   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-04-06 14:15   
humbak - Profil humbak
aynis: Jeśli dasz sobie pozwolenie na publikację takiej fotki, to możesz. :o)
aynis 2009-04-06 14:10   
aynis - Profil aynis
Acha, ale siebie mogę fotografować na tle samolotu?
humbak 2009-04-06 12:38   
humbak - Profil humbak
aynis: Jeśli na skrzydle będzie stał człowiek lub w torbie na śmieci będzie znajdował się człowiek, to nie możesz. :o)
aynis 2009-04-06 11:18   
aynis - Profil aynis
Czyli nie mogę sobie fotografować skrzydełek samolotu bądź torby na śmieci tyłu samolotu?
humbak 2009-04-06 11:14   
humbak - Profil humbak
aynis: Chodzi o dosyć restrykcyjne przepisy brytyjskie dotyczące prywatności ludzi, a szczególnie personelu pokładowego.
aynis 2009-04-06 10:52   
aynis - Profil aynis
W tym przypadku, może trzeba zacząć od końca... Swoją drogą, dlaczego nie można fotografować na pokładzie?
marian 2009-04-06 10:22   
marian - Profil marian
gosc filip: proponuje przeczytać art. do końca... do samego końca :)
gosc_filip 2009-04-06 09:32   
gosc_filip - Profil gosc_filip
dajecie po garach przeciez te zdjecia są oficjalne od linii, dobre na onet a nie do branzowego portalu
marian 2009-04-05 23:25   
marian - Profil marian
marqoos: z tymi samolotami to różnie bywa. leciałem tylko raz KRK - LGW i 737 był baaardzo leciwy, ale obsługa okej, na duży plus :)
marqoos_pl 2009-04-05 23:14   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Zgadzam się, BA oferuje rzeczywiście dobry produkt na trasach transatlantyckich. Dobre jedzenie, miła obsługa (w punktach BA na lotniskach różnie z tym bywa) na pokładzie, nowoczesne i wygodne samoloty oraz spora ilość dobrych promocji (jakoś te miejsca trzeba zapełnić). Niestety, jak Tomek zauważył, program lojalnościowy BA pozostawia wiele do życzenia. Ja leciałem BA do Indii i byłem bardzo zadowolony. Prawdopodobnie nie raz jeszcze będę na pokładzie BA (mam nadzieję, hehe).
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy